Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2008-08-15 07:28:58

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne Whibley z domu Lavigne (ur. 27 września 1984 w Belleville w prowincji Ontario) – kanadyjska piosenkarka poppunkowa i poprockowa, autorka piosenek, projektantka mody, aktorka. W 2006, Canadian Business Magazine umieścił ją na siódmym miejscu najbardziej wpływowych Kanadyjczyków w Hollywood.

Biografia:

Urodzona w Belleville, Ontario, od 5. roku życia lata dziecięce spędziła w pobliskim Napanee. Szalała tam na desce, uprawiała sporty i nie lubiła się uczyć. Została odkryta podczas śpiewania coverów country w księgarni Chapters w niedalekim Kingston. Obecnie mieszka w Los Angeles. Ma brata Matta,
studiującego elektrotechnikę, oraz siostrę Michelle. Jej ojciec John pracuje w firmie telekomunikacyjnej, a matka Judy jest gospodynią domową.

Avril Lavigne w dzieciństwie interesowała się hokejem, baseballem i jazdą na deskorolce, a myślała o zostaniu policjantką. W wieku dziesięciu lat miała swój pierwszy solowy występ w chórze kościelnym. Od tego czasu zaczęła kształcić się w kierunku muzycznym. Jej ulubionymi wykonawcami byli Shania Twain, Alanis Morissette i Metallica. Już w wieku dziesięciu lat zaczęła samodzielnie uczyć się gry na gitarze. Kiedy miała czternaście lat, wygrała konkurs muzyczny, w wyniku czego zaśpiewała w stolicy kraju, Ottawie, w duecie z Shanią Twain.

Niedługo potem zaśpiewała razem z kanadyjskim piosenkarzem Stephenem Meddem, który wydał płytę zatytułowaną My Window to You, na której znalazły się trzy pierwsze piosenki Avril zachowane w klimatach muzyki folk ("Temple of Life", "Touch the Sky", "Two Rivers"). Już wtedy Avril miała menedżera, Cliffa Fabri. Ten namówił ją na wyjazd do USA i współpracę z amerykańską wytwórnią płytową Arista. Piętnastominutowy występ wystarczył na podpisanie kontraktu na nagranie dwóch następnych albumów. Lavigne jednak przerwała nagrywanie płyty, ponieważ uznała, że nie może śpiewać cudzych piosenek. Po pewnym czasie wyznała przedstawicielom Aristy, że sama pisze teksty piosenek. Materiał zaczęto nagrywać na nowo. Artystka pracowała z Cliffem Magnesem ze studia Matrix, który pomagał jej w nagraniu debiutanckiej płyty.

W 2002, Avril wydała swoją pierwszą płytę która nosiła tytuł Let Go. Album promowano singlem "Complicated". Na płycie znalazło się trzynaście solowych utworów. Płyta sprzedała się aż w czternastu milionach egzemplarzy – zdobywając przy tym sześciokrotnie status Platynowej w USA.

Druga płyta, Under My Skin, ukazała się w 2004 (premiera w Polsce odbyła się 24 maja 2004). Płyta była jeszcze ostrzejsza niż pierwsza. Wielkimi przebojami okazały się mi. "My Happy Ending" czy "Nobody's Home".

Avril Lavigne zagrała również w filmie Jazda na maksa (ang.: Going the distance) jedną z ról epizodycznych. Podłożyła głos w filmie animowanym Skok przez płot (ang.: Over the Hedge) małemu oposowi o kobiecym imieniu Heather. Gra też w dramacie Fast food Nation i filmie sensacyjnym The Flock. Zagra też główną rolę w filmie Twist of Fate. Na początku 2006 została modelką Forda, znanej agencji modelek.

15 lipca 2006 Avril Lavigne wyszła za mąż za wokalistę kanadyjskiego zespołu Sum 41 Derycka Whibleya.

13 kwietnia 2007 ukazała się jej trzecia płyta pt. The Best Damn Thing. Pierwszym singlem z niej pochodzącym jest międzynarodowy przebój "Girlfriend". Album jest bardzo zróżnicowany - od melancholijnego "When You're gone" po beztroskie i wesołe "The best damn thing". Oprócz tego bardzo znanym utworem jest "Hot".

W 2006 wspólnie z amerykańskim kompozytorem Łukaszem Gottwaldem napisała piosenkę "Keep Holding On", która znalazła się na ścieżce dźwiękowej przygodowego filmu fantasy Eragon. Piosenka ta była kandydatem do nominacji Amerykańskiej Akademii Filmowej. Jest także współautorką tekstu piosenki "Breakaway" Kelly Clarkson, która odniosła wielki sukces.

Na gali MTV European Music Awards w 2007 roku była nominowana w trzech kategoriach a otrzymała dwie nagrody w kategoriach Artysta solowy roku i Najbardziej uzależniająca piosenka.

6 czerwca 2005 Lavigne zagrała swój pierwszy koncert w Polsce w Katowickim Spodku. 5 lipca 2008 Avril ponownie wystapiła w Polsce w ramach trasy The Best Damn Tour, do Hali Stulecia we Wrocławiu.

Zespół:

    * Al Berry – gitara basowa, dodatkowy wokal (od 2007)
    * Rodney Howard – perkusja, dodatkowy wokal (od 2007)
    * Stephen Anthony Ferlazzo Jr. – keyboard, dodatkowy wokal (od 2007)
    * Jim McGorman – gitara, dodatkowy wokal (od 2007)
    * Steve Fekete — gitara prowadząca,dodatkowy wokal (od 2008)
    * Sofia Toufa – dodatkowy wokal (chórek), tancerka (od 2007)
    * Lindsay Blaufarb – dodatkowy wokal (chórek), tancerka (od 2007)
    * Kate Roven – dodatkowy wokal (chórek,) tancerka (od 2005)

Albumy:

2002     Let Go
2004     Under My Skin
2007     The Best Damn Thing

Single:

2002    
"Complicated"    
"Sk8er Boy"    
"I'm with You"

2003    
"Losing Grip"    
"Mobile"        
"Knockin' on Heaven's Door"                                    

2004    
"Don't Tell Me"    
My Happy Ending"    
"Nobody's Home"    
"I Always Get What I Want"                                

2005    
"He Wasn't"            
"Fall to Pieces"                    
"Take Me Away"                        

2006    
"Keep Holding On"    

2007    
"Girlfriend"    
"When You're Gone"    
"Hot"                            
"Innocence"                

2008    
" The Best Damn Thing"

http://axbox.persiangig.com/image/hollywood/AvrilLavigne/AvrilLavigne85.jpg

http://escoladorock.files.wordpress.com/2007/10/avril-lavigne2.jpg

http://site.mynet.com/sumeyye.yaman/mynet_resimlerim/avril-lavigne-4.jpg

Zdecydowanie bardziej wolę ją z czasów pierwszej i drugiej płyty. Teraz w tym co robi jest za dużo różowego ale podoba mi się jak śpiewa. Uwielbiam piosenkę "I'm with you"



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#2 2008-08-15 10:36:41

anka9984

Mars Army

1797288
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 700
Punktów :   
Wiek: 17

Re: Avril Lavigne

Kiedyś ją lubiłam. Była taka niepowtarzalna i miała swój własny styl a teraz tylko róż i czarne czaszki. Szkoda że się tak zmieniła. Do tego jej wypowiedź że poprzedni styl był kitem. Straciła wielu prawdziwych fanów i zyskała nowych - hot nastolatki które koffają różowy kolor.
Jej piosenki nadal słucham bo mi się podobają, jednak samej Aril nie lubie.


"So I run, hide and tell myself
I'll start again with a brand new name
And eyes that see into infinity..."

Offline

 

#3 2008-08-15 11:00:08

01dream

Mars Army

10305579
Skąd: Ostrowiec Świętokrzyski
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 542
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

to tak jak ja, zmieniła się, niestety na gorsze, czasem lubię posłuchać jej piosenek ale tylko z 1 płyty


http://images38.fotosik.pl/138/2f9972c93ae45bf8.gif

http://images38.fotosik.pl/138/0d176d68493efe7c.jpg

http://images50.fotosik.pl/142/117c622a5276143b.png

http://images49.fotosik.pl/142/c1f3401422b5be6c.png

Offline

 

#4 2008-08-15 11:01:54

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

Kiedyś jej słuchałam. Pierwsza płyta mi się podobała. Jednak teraz jakoś za nią nie przepadam. Wiadomo, jakaś piosenka czasem wpadnie w ucho, zwłaszcza gdy radia słucham. Ale nie jestem jakąś specjalną jej fanką

Offline

 

#5 2008-08-15 21:21:45

Mary from Mars

Fan

12711207
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 128
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

Czasem lubię posłuchac płyty Let go i kilka piosenek z Under my skin. Kiedyś ją uwielbiałam, ale teraz nie podoba mi ani ona ani jej muzyka.


"I want you to stay
I want you to believe
I want you to leave all the battles that you're given..."

Offline

 

#6 2008-08-15 21:40:32

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

ja podobnie jak dziewczyny kiedyś (z czasów starych płyt) lubiłam, teraz nie znoszę.. Ta nowa płyta, jej nowy imidż, róóóż jest do dupy (wg mnie) xD ale tak serio - Let Go i UMS czasem posłucham i mi się podoba, lubie ją z czasów "buntowniczki". Byłam kiedyś jej "fanką" i właśnie najbardziej podobało mi sie, że wyróżnia się od tych wszystkich różowych gwiazdek, że pisała piosenki O CZYMŚ, a nie o dupie maryni jak teraz (np girlfriend ) Miałam od kol jej nową plytke, ale skasowałam całą po 1 przesłuchaniu (nie lubię sobie zaśmiecać kompa) yy no dobra, zostawiłam 1 piosenkę - innocence, którą jako jedyną z tej "płyty" lubie


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#7 2008-08-15 22:01:53

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

Ja tez ja sluchalam kiedys, znam mase jej utworow ale tych starszych glownie bo teraz rzeczywiscie sie zmienila na gorsze:/ jej porzedni wizerunek byl swietny a teraz to szkoda gadac


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#8 2008-08-15 22:19:56

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Avril Lavigne

teraz jest fu. kiedyś była cacy bardzo lubię od czasu do czasu posłuchać wcześniejszych płyt, ale jakąś ogromną fanką nie jestem/nie byłam


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#9 2008-08-16 01:10:53

Marona

Fan

12508307
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 190
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

Lubiłam kilka piosenek, starych hitów. teraz to wypalona emo panienka. Dobrze, że chociaż muzykę robi taką samą, bo fani odpadliby, gdyby muza zmieniała się tak jak jej skakanie po punk, skate, emo, elegancji.
róż.


O8.O3.1O - Hamburg, 30 seconds to mars & LostAlone
O5.O5.O8 - Berlin, 30 Seconds to mars.
echelon.!

Offline

 

#10 2008-08-16 01:18:28

Sol

I'm this girl who left boy to cocaine

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 174
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

nigdy jej nie lubiłam, od razu czułam że łże, ze stylem bycia, ze śpiewaniem i z wyglądem

pewnie nawet nie ma tak na imię zmieinli jej na bardziej medialne


_____________________________
Nie chcę odwalać żadnych bajeczek. I po prostu nie wiem jak odpowiedzieć na pytanie które brzmiało 'Kocham pingwiny, a ty?'

Tomo

Offline

 

#11 2008-08-16 23:21:26

 Cay

Pogromca Forum

24283589
Skąd: Varsova/Tavastia
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 2355
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

Raczej nigdy nie słuchałam w hurtowych ilościach, tylko czasem przypadkiem natknęłam się na jakiś kawałek, jak np. "Complicated" czy "Sk8er boi" w tv czy radiu. I ogólnie wcześniej kojarzyłam ją tylko z tego, ale o "Girlfriend" po prostu nie dało się nie słyszeć. Taki "hit od zaraz". Zresztą jak natknęłam się na tekst do "Hot" też jakoś szczególnie nie urosła w moich oczach Za to na plus jest utwór "Losing grip", który naprawdę lubię ^^


http://img28.imageshack.us/img28/8662/northernlights3.jpg



Żyć by tworzyć i tworzyć, by żyć. 

Offline

 

#12 2008-08-17 13:10:04

trusia

Fan

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 115
Punktów :   

Re: Avril Lavigne

Jeśli chodzi o tą artystkę podoba mi się jej pierwszy kawałek "Skter Boy" czy jakoś tak


₪ ø ııı •o.
♥jared ♥shannon ♥tomo

Offline

 

#13 2008-08-25 18:27:11

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Avril Lavigne

Teraz to komercha ot co. Dziewczyna się sprzedaje.
Mówię teraz to co spiewa jest duzo lepsze od tego jak wygląda (dlatego jej słucham a nie na nią patrzę) chociaż jak już pisałyście teksty już też nie te same. A szkoda, bo zapowiadało się fajnie



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#14 2008-10-19 14:52:20

innafrom30stm

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 35
Punktów :   
WWW

Re: Avril Lavigne

piosenki ma fajne ale racja z ta komerchą...


Na zawsze pozostać tym,kim chce sie pozostać

Offline

 

#15 2008-10-19 22:22:08

Arcywiedźma

The Witch of Horses

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 2157
Punktów :   
WWW

Re: Avril Lavigne

Bardzo ją lubiłam,z czasów dwóch pierwszych płyt.
Teraz też ją lubię,ale nie "bardzo".

"Under My Skin" ? Boże,umieram,kocham tę płytę.
Z pierwszej płyty ?
Najlepsze to "I'm With You" i "Complicated"

Uwieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelbiam "Losing Grip" !!!
Zdecydowanie jej najlepsza piosenka xD

Teraz przeszkadza mi u niej róż.Czaszki nie.Róż tak.


http://img72.imageshack.us/img72/1810/gitary.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora