Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2008-12-30 01:04:50

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Kilka nowości...

*) Na forum pojawiła się nowa kategoria "Teksty piosenek". Generalnie chodzi o Waszą inwencję twórczą. Tam jest miejsce na Waszą twórczą i wyczerpującą, wnikliwą i ciekawą interpretację. Każda piosenka to osobny temat, co ułatwi porządek na forum. Liczymy na porywające przemyślenia i ciekawe punkty widzenia

*) Ponadto, zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia w Galerii. Póki co, bardzo nieśmiało wybieram zdjęcia z koncertów, Bo chcę zachować jak najlepszy, chronologiczny porządek, który niejako ułatwi poruszanie się po całej tej galerii. Nie jestem pedantką, jeżeli już nasuwa się takowe pytanie Ale uwierzcie, że syf w zdjęciach jest jak cholera wykańczający.

*) No i finally, czas wreszcie oficjalnie przywitać na warcie administracyjnej moją pomocniczkę Kotykę, która będzie mi pomagać stróżować na forum. Często już się zdarza i coraz częściej będzie się się tak dziać, że nie będę w stanie wskoczyć na forum (sesja, te sprawy) w każdej chwili. Kiedy jest dwóch administratorów, jest łatwiej odpowiadać na Wasze prośby/pytania/zgłoszenia. Wybrałam Kotykę, ponieważ przez kilka miesięcy przekonałam się, że współpraca z nią jest bardzo owocna, co cieszy mnie niesamowicie. Tak więc będziemy się uzupełniać. Mam ogromną nadzieję, że przywitacie ją gorąco na tym dosyć trudnym stanowisku.

Dziękuję za uwagę, tyle na dziś. PIA!

Psycho


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#2 2008-12-30 01:20:26

Arcywiedźma

The Witch of Horses

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 2157
Punktów :   
WWW

Re: Kilka nowości...

Jejku, Psycho, ;* jak to du mnie i oficjalnie zabrzmiało !
Zaszczyt mnie kopnął !
*rozcieram się po tyłku, a Zaszczyt ucieka gdzie pieprz rośnie*


http://img72.imageshack.us/img72/1810/gitary.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora