Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2009-02-27 10:20:40

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Hunter

Wiedzialam ze nie wytrzymam i zaloze tutaj w koncu ten tamat kilka slow o najlepszym choc powszechnie malo znanym polskim zespole hęwimetalowym xD

Tam, gdzie błąkają się zagubione dusze, swoje miejsce znalazł Hunter - zespół, który zrodził się gdzieś pomiędzy mazurskimi jeziorami. Swoje przeznaczenie zaczął wypełniać w roku 1986, kiedy drogi Pawła (Drak) Grzegorczyka (gitara) i Grzegorza (Brooz) Sławińskiego (perkusja) skrzyżowały się ze sobą. Nie było w tych narodzinach żadnej większej ideologii - ot, jak każdy młody zespół założony w tamtych latach, chciał grać heavy metal, a przy tym dobrze się bawić.
Geneza nazwy również nie wydaję się być skomplikowana:

"Po prostu spodobało nam się to słowo. W momencie, kiedy nazwa powstawała, kompletnie nie zdawaliśmy sobie sprawy, co oznacza. To było na początku nauki w LO w Szczytnie. "Hunter" było słowem z tytułu kawałka Def Leppard "Die Hard The Hunter" z płyty "Pyromania", której byliśmy z Grześkiem wielkimi fanami. Dopiero zaczęliśmy się uczyć angielskiego i nie zadaliśmy sobie trudu, żeby je tłumaczyć. Poźniej, jego sens trochę mnie rozczarował, przyznaję. Postanowiliśmy jednak, że gdy ktoś nas spyta: "dlaczego nazwaliście się Łowcy?" - będziemy odpowiadać: Jesteśmy Łowcy, bo zabieramy bogatym i dajemy biednym... czyli nam samym. W rzeczywistości w momencie wymyślania nic dla nas nie znaczyło - po prostu zlepek sześciu literek bez żadnej ideologii" (Paweł G.) Od 2004 zespół organizuje w rodzinnym Szczytnie festiwal Hunter Fest. Do tej pory odbyło się 5 edycji. Festiwal odbywa się na plaży miejskiej. Na festiwal Hunter zaprasza polskie zespoły metalowe jak też gości zza granicy m.in.: Fear Factory, Napalm Death, Kreator, Sepultura.

Dyskografia zeby nie przynudzac:
    * Requiem (1995)
    * Live (2001)
    * Medeis (2003)
    * T.E.L.I... (2005)
    * T.E.L.I... (english version) (2005)
    * HolyWood (2006)

Kawalki ktore w szczegolnosci polecam:
-Pomiedzy niebem a pieklem
-T.E.L.I.
-So
-$$$$$$$$
-Kiedy umieram
-Siedem i Osiem ;]
-Łosiem
-Fantasm orgia
-Wyznawcy
Oczywiscie to nie sa wszystkie utwory. Zachecam do poszperania na YT chociazby

Hunter za mlodu
http://www.hunter.art.pl/images/stories/bio/bio1.jpg

I Hunter teraz Drak ten posrodku to wokalista. Od niego wziela mi sie moja juz ktoras z kolei ksywa Drakula xD
http://www.hunter.art.pl/images/stories/bio/bio11.jpg


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#2 2009-02-27 18:34:12

 Kara

Fuck it

4054340
Skąd: gliwice
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 1135

Re: Hunter

podoba mi sie T.E.L.I i Nieraj

Offline

 

#3 2009-02-27 21:42:10

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Hunter

o jeny a ja ich nie znam ! już nadrabiam zaległości

Offline

 

#4 2009-02-28 09:20:05

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Hunter

Fajnie fajnie sluchajcie i nadrabiajcie bo WARTO   yeeah byc moze grono wyznawcow sie powiekszy


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#5 2010-05-03 12:30:50

kudlaty_a7x

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 35
Punktów :   

Re: Hunter

zespól jest świetny, mają bardzo mądre teksty. nie jest to jednak czysty heavy metal ale w gruncie rzeczy fachowcy ich do fali heavy przypisują. ostatni ich koncert w Krakowie wspominam wspaniale i już nie mogę się doczekać październikowej trasy akustycznej ponieważ próbkę już widziałem 13 marca. najlepszych kawałków nie będę wymieniał ponieważ jest ich zbyt wiele. z takich kapel Polska może być dumna


http://i47.tinypic.com/124zsox.jpg
http://img412.imageshack.us/img412/3594/poprawione.gif
http://imagegen.last.fm/BWblack/recenttracks/kudlaty-a7x.gif

Offline

 

#6 2010-05-09 22:21:17

zanetka1703

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 42
Punktów :   

Re: Hunter

Ja też byłam wtedy na ich koncercie :>
Ulubiona piosenka...hmmm dobre mają chyba wszystkie,za to lubie "T.e.l.i" i "Fallen"

Offline

 

#7 2011-12-05 21:56:38

 shigella

Believer

11769878
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 256
Punktów :   

Re: Hunter

W tamtym roku grali u mnie na juwenaliach i to był mój pierwszy ich koncert. Drugi, już klubowy miałam parę dni po Marsach w Łodzi. Chociaż ich muzyke znałam już od dłuższego czasu. Ale to było tak bez szału, aż do czasu...
ZAkochałam się w nich na zabój po 1koncercie, w sumie to już po 1 kawałku, pod ceną rasowe pogo, napierdzielanie glanami-jakoś uszłam z życiem;P
Muzyka, żywioł, magia, szał +mój cudowny Jelonek

Muzyka to jedna sprawa, ale dla każdego kto jeszcze nie widział ich na żywo polecam się wybrać-nie pożałujecie
Chłopaki swoje lata niby mają, ale dają radę. Ooo i to jeszcze jak


__________________________________________________________________________________________

There’s truth in your lies,
Doubt in your faith
What you build you lay to waste
All I’ve got’s what you didn’t take...


8 listopada 2011 ♥
9 czerwca 2012  ♥

Offline

 

#8 2011-12-06 12:42:19

 GAJKA

Fan

8742075
Skąd: MAZURY
Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 82
Punktów :   

Re: Hunter

U mnie na Mazurach czyli w Ostródzie grają 09.12.2011
ale gratka:)))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora