Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2009-12-27 15:32:28

 Kara

Fuck it

4054340
Skąd: gliwice
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 1135

Dziecko Rosemary

Guy Woodhouse i jego żona Rosemary wynajmują stare mieszkanie w Nowym Jorku. Parę dni później ich sąsiadka popełnia samobójstwo. Wkrótce Woodhousowie poznają Minnie i Romana Castevetów. Guy polubił sąsiadów, lecz Rosemary nie przepada za nimi. Jakiś czas później doznaje sennych majaków, widzi oczy gwałcącego ją mężczyzny. Dowiaduje się, że jest w ciąży. Za radą Castevetów, oddaje się pod opiekę dr. Sapirsteina, który jednak ignoruje jej bóle. Jej przyjaciel Hutch, doradza Rosemary zmianę lekarza. Wkrótce Hutch umiera, lecz przed śmiercią radzi jej, aby przeczytała książkę o czarnej magii. W wyniku lektury odkrywa , że Roman Castevet to angram słowa Steven Marcato (syn szatana). Gdy Rosemary rodzi, Guy mówi jej, że dziecko zmarło. Jednak Rosemary odkrywa przejście do Castevetów, i widzi ich wraz dr. Sapirstreinem i Guyem, kiedy oddają cześć synowi Szatana.


Wczoraj obejrzałam. Film ogólnie super, ale niektóre momenty zamiast mnie przestraszyć to śmieszyły, np. 10.minutowe wykrzykiwanie:"chwała szatanowi"
Amen

Offline

 

#2 2009-12-27 18:13:48

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Dziecko Rosemary

Widzialam to jak mialam moze z 7 lat i wcale nie wydawalo mi sie straszne ale teraz pewnie byloby  mi ciezko zasnac bo o dziwo bardziej sie boje horrorow niz w dziecinstwie o.O


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora