Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2010-01-03 16:01:59

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Skins

http://images36.fotosik.pl/130/75188afff0cc4d69.jpg

"Serial opowiadający o grupie nastolatków z angielskiego Brystolu. Skupia się na grupie wiekowej 16-18 lat. Zamierzeniem serialu jest przedstawienie codziennego życia dorastającej młodzieży. Wśród bohaterów pojawiają się: atrakcyjny i popularny chłopak, jego dziewczyna, ćpający muzułmanin, gej, anorektyczka, chłopak zdesperowany by stracić swoje dziewictwo, inteligentna dziewczyna z kłopotami rodzinnymi oraz chłopak zakochany w swojej nauczycielce. Każdy odcinek przedstawia inną postać pokazując punkt widzenia tej osoby, codzienność, kontakty z otoczeniem, powodzenia i porażki.

Co szokuje w tym serialu najbardziej? Perwersyjność i wulgarność, nie brakuje nagich ciał i ostrego języka nastolatków. Skins ma świetną muzykę, można przy tym serialu porządnie się pośmiać, ale są też momenty dramatyczne. Może zaskakiwać podejście do życia młodzieży brytyjskiej, ale serial nie jest fikcją, jak najbardziej odzwierciedla rzeczywistość. Niekończące się imprezy bez zahamowań, to sceny, których w Skins nie brakuje."


Ja kończe właśnie 1 sezon i bardzo mi sie podoba Serial robi furore wśród moich znajomych właśnie przez to, że nie jest "przesłodzony", za to porusza wiele ważnych, ale trudnych tematów + nieźle bawi. Niestety nie leci nigdzie u nas w telewizji, ale można oglądnąć odcinki z napisami na internecie ^^


Ogląda ktoś?


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#2 2010-01-04 15:12:15

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Skins

Ja z checia sobie poogladam ;D

niech zyje youtube!
heh wlasnie znalazlam 1szy odcinek


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#3 2010-01-04 17:09:33

 astoreth

Pogromca Forum

425869
Skąd: Kościerzyna/3city
Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 1575
Punktów :   

Re: Skins

diff, dzięki za info o youtube

Słyszałam o tym serialu kiedyś jakoś przy okazji afery z plakatem promującym czy czymś tam, że niby za bardzo wyuzdany i sugerujący seks grupowy, ale potem mi się o nim zapomniało az do teraz
Jak się znajdzie czas to z chęcią obejrzę.


__________________________________________________________________________________________

W którymś momencie trzeba podjąć decyzje. Granice nie chronią Cię przed innymi ludźmi. One odgradzają Cię od świata. Życie jest pokręcone. Tacy już jesteśmy. Tak więc można zmarnować życie wytyczając granice, albo przeżyć życie przekraczając je. Ale są pewne granice, których przekraczanie jest zbyt niebezpieczne.
Wiem jedno: jeśli człowiek jest gotów zaryzykować widok z drugiej strony zapiera dech w piersiach.

18.03.2010 - Praga, Incheba Arena II 15.06.2010 - Dortmund, Westfalenhalle II 16.06.2010 - Leipzig, Haus Auensee II 20.08.2010 - Kraków, Coke Live Festival II 14.12.2010 - Warszawa, Torwar  II 23.06.2011 - Prague City Festival II 03.11.2011 - Wilno, Siemens Arena II 7.11.2011 - Łódź, Atlas Arena II 08.11.2011 - Łódź, Atlas Arena

Offline

 

#4 2010-01-04 17:16:49

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Skins

Fantasy, a to leciało w tv na jakimś kanale? Ja nigdy nie oglądam na Yt jakichś tam seriali czy coś


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#5 2010-01-04 17:39:29

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Skins

astoreth napisał:

diff, dzięki za info o youtube

Słyszałam o tym serialu kiedyś jakoś przy okazji afery z plakatem promującym czy czymś tam, że niby za bardzo wyuzdany i sugerujący seks grupowy, ale potem mi się o nim zapomniało az do teraz
Jak się znajdzie czas to z chęcią obejrzę.

taak, chodziło o ten plakat -> http://1.bp.blogspot.com/_Vfo70AGLWoQ/S … ter512.jpg


Rozettaa napisał:

Fantasy, a to leciało w tv na jakimś kanale? Ja nigdy nie oglądam na Yt jakichś tam seriali czy coś

Na pewno leciało na jakimś angielskim kanale, ale w Polsce niestety nie U nas w życiu tego nie puszczą - za dużo przekleństw, narkotyków i golizny xD

ale odcinki są na serialeonline.pl no i jak diff mówiła na yt

pierwsza częsc 1 odc jest tu http://www.youtube.com/watch?v=uEEvRpxI3IE a w 'podobnych' cała reszta ^^


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#6 2010-01-04 18:33:00

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Skins

Ale jak to jest z tymi częściami na YT, ja się zawsze mieszam ???
Wow, ale ulga, z napisami Ale już chciałam drzeć pyska, że tych napisów nie ma, ale zauważyłam, że da się je włączyć po raz pierwszy... zobaczyłam kawałek i już mi się podoba


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#7 2010-01-04 20:00:19

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Skins

to fajnie że sie podoba ^^ ja właśnie obejrzałam ostatni odcinek 1 sezonu - musze przyznać, ciekawe zakończenie. No i prawie sie poryczałam (tak jak na poprzednim odc xD). dobra, to ja sie zabieram za kolejny sezon


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#8 2010-01-05 16:25:10

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Skins

Ja obejrzalam na razie trzy odcinki i strasznie mnie to wciagnelo od samego poczatku :F  w koncu ktos nakrecil  porzadny prawdziwy serial jak ludzie mysla ze tak nie jest to na serio sa w bledzie haha a do tego niektore teksty sa rzeczywiscie rozwalajace


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#9 2010-01-07 07:36:34

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Skins

different_girl napisał:

Ja obejrzalam na razie trzy odcinki i strasznie mnie to wciagnelo od samego poczatku :F  w koncu ktos nakrecil  porzadny prawdziwy serial jak ludzie mysla ze tak nie jest to na serio sa w bledzie haha a do tego niektore teksty sa rzeczywiscie rozwalajace

właśnie zastanawia mnie czy takie rzeczy dzieją się NAPRAWDĘ w kręgu młodych anglików o.O Bo 16-17 latkowie sprzedający narkotyki, ćpający, sypiający z 'byle kim' to jedak dla mnie troche dalej abstrakcyjne xD

chociaż serial i tak ubóstwiam:p szkoda, że w 3 sezonie jest całkowita zmiana obsady


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#10 2010-01-08 12:29:09

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Skins

Czy w kregu mlodych anglikow to nie wiem ale u nas w PL na pewno i wydaje mi sie ze takie ekscesy zaczynaja odwalac jeszcze wczesniej niz w wieku 16, 17. Noo moze oprocz sypiania ze swoja nauczycielka xD o takim czyms jeszcze nie slyszalam


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#11 2010-01-09 16:49:34

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Skins

ja obejrzę od razu jak będę mięc mój komputer ;D

Offline

 

#12 2010-01-28 23:50:38

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Skins

obejrzałam pierwszy odcinek - miażdży I tam gra ten chłopak, który jako dziecko grał w "About a boy" z Hugh Grantem (Marcusa grał). Omg jak się zmienił ;D

ten serial jest INNY. Ale muszę obejrzeć jeszcze kilka odcinków, żeby powiedzieć coś więcej. Ale zapowiada się ciekawie ;]


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#13 2010-01-29 15:21:47

 Kara

Fuck it

4054340
Skąd: gliwice
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 1135

Re: Skins

kurde, zaczęłam wiecej oglądać i mnie wciągnęło

Offline

 

#14 2010-01-29 22:04:15

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Skins

mnie wciągnęło na tyle, że pochłaniałam po kilka odc dziennie i skonczylo sie na tym że nie mam co już oglądać

ale w oczekiwaniu na 4 serie, chyba zacznę oglądać od początku - pierwsza seria była najlepsza ^^


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#15 2010-01-30 16:25:16

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Skins

dzis zaczelam ogladac 3 sezon. Na razie jest taki sobie ale moze sie rozkreci a najbardziej wkurzaja mnie komentarze pod odcinkami jaki to ten sezon jest zjebany itp skoro im nie pasuje to po co ogladaja? ogolnie serial jest spoko chyba nie ma takiego drugiego jak ten


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora