Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-05-03 21:43:53

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Nowości, zmiany w zasadach forum.

Doszłam do wniosku, że idąc za przykładem tego forum możemy pozmieniać nieco zasady panujące na naszym forum. Odblokowałam już dostęp do tematów dla przypadkowych gości, ale nowo zarejestrowani użytkownicy i goście nie mają wglądu do kategorii OFFTOPIC, NASZE OPINIE i NASZA TWÓRCZOŚĆ. W tych kategoriach zawierały się tematy takie jak "Przedstaw się" itp. Aby nie odblokowywać całego działu OFFTOPIC (który zawiera tematy jak "Pokaż się a nie się chowasz!", uznałam, że stworzę nową kategorię, która sama w sobie nazywać się będzie "przedstaw się" i tam KAŻDY użytkownik - zarówno my, którzy już się znamy - jak i ci, którzy w przyszłości do nas dołączą, założy swój WŁASNY WĄTEK powitalny, w którym napisze kilka słów o sobie. Tematy "Powitalnia XD" i "Powiedz coś o sobie czyli Twoje zainteresowania i pasje xD" w Offtopicu zostaną zamknięte.

Ponadto, wyłączyłam możliwość pisania postu pod postem. Wiem, że po edycji post nie wyświetla się jako nowy, ale kudłaty ma na to sposób, którym się z nami podzielił :d otóż za każdym razem, kiedy konieczna będzie edycja posta, skopiujcie treść swojego starego posta, stary post w całości skasujcie i napiszcie nowy - wklejając treść starego i dopisując nowe informacje. Prawda, że genialne?

No... to na chwilę obecną to tyle


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#2 2010-05-03 22:20:14

 astoreth

Pogromca Forum

425869
Skąd: Kościerzyna/3city
Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 1575
Punktów :   

Re: Nowości, zmiany w zasadach forum.

Psycho napisał:

Ponadto, wyłączyłam możliwość pisania postu pod postem.

Psycho, dla nas wytrawnych offtopowiczek toż to będzie straszna katorga. No nie rób nam tego! xD

Psycho napisał:

Wiem, że po edycji post nie wyświetla się jako nowy, ale kudłaty ma na to sposób, którym się z nami podzielił :d otóż za każdym razem, kiedy konieczna będzie edycja posta, skopiujcie treść swojego starego posta, stary post w całości skasujcie i napiszcie nowy - wklejając treść starego i dopisując nowe informacje. Prawda, że genialne?

Ale że o co tu chodzi bo nie do końca rozumiem O_o
Czyli teraz nie będzie możliwa taka zwyczajna edycja swojego postu tylko trzeba będzie wyczyniać te cuda o których piszesz?


__________________________________________________________________________________________

W którymś momencie trzeba podjąć decyzje. Granice nie chronią Cię przed innymi ludźmi. One odgradzają Cię od świata. Życie jest pokręcone. Tacy już jesteśmy. Tak więc można zmarnować życie wytyczając granice, albo przeżyć życie przekraczając je. Ale są pewne granice, których przekraczanie jest zbyt niebezpieczne.
Wiem jedno: jeśli człowiek jest gotów zaryzykować widok z drugiej strony zapiera dech w piersiach.

18.03.2010 - Praga, Incheba Arena II 15.06.2010 - Dortmund, Westfalenhalle II 16.06.2010 - Leipzig, Haus Auensee II 20.08.2010 - Kraków, Coke Live Festival II 14.12.2010 - Warszawa, Torwar  II 23.06.2011 - Prague City Festival II 03.11.2011 - Wilno, Siemens Arena II 7.11.2011 - Łódź, Atlas Arena II 08.11.2011 - Łódź, Atlas Arena

Offline

 

#3 2010-05-03 22:23:15

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Nowości, zmiany w zasadach forum.

astoreth napisał:

Ale że o co tu chodzi bo nie do końca rozumiem O_o
Czyli teraz nie będzie możliwa taka zwyczajna edycja swojego postu tylko trzeba będzie wyczyniać te cuda o których piszesz?

nie, będziesz mogła normalnie edytować posty. te cuda, o których piszę są tylko wtedy konieczne, kiedy chciałabyś napisać kolejny post - jeden pod drugim


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#4 2010-05-04 00:45:36

 Cay

Pogromca Forum

24283589
Skąd: Varsova/Tavastia
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 2355
Punktów :   

Re: Nowości, zmiany w zasadach forum.

Póki co, jestem za, bardziej... szczególnym traktowaniem naszego Offtopica Tak więc ok ^^
Post pod postem? Gdzieeee taaaam ^^
Bardzo nowatorski jest cały pomysł przyznam, trzeba będzie się oswoic, ale ogólnie patrzę optymistycznie


http://img28.imageshack.us/img28/8662/northernlights3.jpg



Żyć by tworzyć i tworzyć, by żyć. 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora