Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#61 2012-02-29 18:12:01

 dontcallmebaby

Fan

9673189
Zarejestrowany: 2012-02-27
Posty: 222
Punktów :   
Wiek: 16
WWW

Re: JARED = MR. NOBODY

Muszę to obejrzeć, bo zbieram się od pewnego czasu, ale mam za dużo obowiązków i jakoś mi to nie wychodzi (;


" In defence of our dreams " ;*

Offline

 

#62 2012-09-28 14:46:43

 Akiram

Żółtodziób

4048526
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 15
Punktów :   
Wiek: 16

Re: JARED = MR. NOBODY

Ja Mr.Nobody oglądałam dwa razy bo za pierwszym nie zrozumiałam Wiedziałam tylko o co chodzi z efektem motyla ;D Za drugim razem już mniej więcej kminiłam o co chodzi i uważam, że to na prawdę świetny film. Skomplikowany i wręcz hipnotyzujący, trudno się on niego oderwać No i oczywiście rola Jareda, który grał tam tak na prawdę kilka ról Fajnie to wszystko pokazali ;D

Ale moim skromnym zdaniem "Requiem dla snu" lepsze ten film jest po prostu magiczny ^^


It took a moment before I lost myself in here
It took a moment and I could not be found?

Offline

 

#63 2012-11-25 13:31:19

 Ana

Żółtodziób

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-11-15
Posty: 36
Punktów :   

Re: JARED = MR. NOBODY

Mr. Nobody ogromnie skomplikowany film. Do końca nie wiadomo którą drogę wybrał Nemo. Uwielbiam *o*


Jeśli powiem, że gdzieś tam, między Marsem i Ziemią krąży po okołosłonecznej orbicie eliptycznej porcelanowy czajniczek, to nikt, absolutnie nikt nie umiałby udowodnić, że to twierdzenie jest nieprawdziwe (oczywiście musiałbym dodać, że malutki czajniczek jest niewidzialny dla najczulszych teleskopów). A jednak zostałbym słusznie wyśmiany za nonsensowność takiego twierdzenia. Gdyby jednak stało się ni stąd ni zowąd tak, że istnienie mojego czajniczka potwierdziłyby nagle odnalezione pradawne manuskrypty i jeśliby te księgi odczytywano przez stulecia co niedzielę w kościele, a ich treści nauczano dzieci od maleńkości, to niewiara w czajniczek nagle stałaby się przejawem dziwnej i godnej pogardy ekscentryczności. Dziś. Bo jeszcze pięć wieków temu niewierzących w czajniczek palono by na stosach. Oto cała prawda o religii

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora