Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#76 2013-01-03 20:13:00

 Damiana100

Believer

Skąd: Bydgoszcz / Fosnavag
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 277
Punktów :   

Re: HOT & NOT

BrightBlack napisał:

Damiana100 napisał:

Moja piosenka numero uno to Battle Of One. Uwielbiam te wrzaski i moglabym jej sluchac caly dzien. Druga bedzie Attack, ktora mam jako dzwonek w telefonie od kiedy tylko ja uslyszalam (na przemian z Vermillon Slipknot). Co do Huntera to luuuubie luuuubie luuubie ale jak przychodzi koncowka to przelaczam, bo ciezko mi to stekanie zniesc :]

Witaj siostro! Robię to samo z piosenką 'Hunter', choć nie uważam końcowego śpiewu za stękanie, po prostu słuchanie tego jest męczące i nie można doczekać się końca, ale poza końcówką piosenka jest zajebista

Ano dzien dobry   w hunter najlepszy moment to:

I thought i could organize freedom
How American of me
This is who I am
You figured it out, didn't you?

Zawsze wymiekam i mam ciaryyyy jak tak przeciaga slowaaaaaaa


Junkie Re Venge napisał:

BrightBlack napisał:

Damiana100 napisał:

Moja piosenka numero uno to Battle Of One. Uwielbiam te wrzaski i moglabym jej sluchac caly dzien. Druga bedzie Attack, ktora mam jako dzwonek w telefonie od kiedy tylko ja uslyszalam (na przemian z Vermillon Slipknot). Co do Huntera to luuuubie luuuubie luuubie ale jak przychodzi koncowka to przelaczam, bo ciezko mi to stekanie zniesc :]

Witaj siostro! Robię to samo z piosenką 'Hunter', choć nie uważam końcowego śpiewu za stękanie, po prostu słuchanie tego jest męczące i nie można doczekać się końca, ale poza końcówką piosenka jest zajebista

No co wy! Ja tam nie widzę nic złego w tej końcówce Co innego 'goodbye' powtarzane 4164517548 razy w 'A Modern Myth' to dopiero potrafi człowieka zdenerwować.

A ja uwielbiam to gooodbajjjjjj. Szczegolnie jak chrypnie pod koniec


.....................
See, its in your eyes... Come break me down. Come break me down...

I've been up in the air, out of my head,
Stuck in a moment of emotion I destroyed.

Offline

 

#77 2013-01-03 20:34:10

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: HOT & NOT

Hunter zaśpiewał podobnie do Bjork, chyba nie ma mu co zarzucać, że stęka? skoro starał się odzwierciedlić oryginał.
Ja ją bardzo lubię, chociaż wykonanie Bjork wolę, i mimo to, stękanie mi absolutnie nie przeszkadza.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#78 2013-01-03 21:37:16

 Damiana100

Believer

Skąd: Bydgoszcz / Fosnavag
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 277
Punktów :   

Re: HOT & NOT

Kajge napisał:

Hunter zaśpiewał podobnie do Bjork, chyba nie ma mu co zarzucać, że stęka? skoro starał się odzwierciedlić oryginał.
Ja ją bardzo lubię, chociaż wykonanie Bjork wolę, i mimo to, stękanie mi absolutnie nie przeszkadza.

Ja tez ja lubie, a piszac o stekaniu mialam na mysli sama koncowke, ktorej u Bjork nie ma. Zwal jak zwal - stekanie czy nie - zawsze przeskakuje na nastepna piosenke.


.....................
See, its in your eyes... Come break me down. Come break me down...

I've been up in the air, out of my head,
Stuck in a moment of emotion I destroyed.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora