Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#616 2011-11-11 18:30:20

 martashe

Żółtodziób

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 16
Punktów :   
Wiek: 22

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Witam wszystkim, jestem Marta. Stara dupa już, lat 22 z Bydgoszczy, studentka transportu i kobieta pracująca. Moim głównym zainteresowaniem jest muzyka, poza tym moda, książki i tego typu pierdoły. Marsów słucham od paru lat, jak chyba każda normalna kobieta oficjalnie lecę na Jareda, ale zespołem jako takim zaczęłam się interesować po poniedziałkowym koncercie, bo wywarli na mnie ogromne wrażenie, nie spodziewałam się czegoś takiego. To chyba tyle, bo mogłabym tak pisać bez końca


honest to god i'll break your heart
tear you to pieces and rip you apart

Offline

 

#617 2011-11-11 18:42:33

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Witam nowo przybyłych Widzę tendencja wzrostowa nawet po koncertach Miłej zabawy w Marsowej atmosferze.


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#618 2011-11-11 22:37:41

kitsune

Żółtodziób

39061154
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 18
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Cześć, jestem Magda
Mam 17 lat, mieszkam niedaleko Warszawy.
Uwielbiam uczyć się języków obcych, czytać książki i oczywiście spędzać czas z przyjaciółmi

Offline

 

#619 2011-11-11 22:53:04

 papryczka

Cookie Monster

3223265
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 3505
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Hej Zadam kilka pytań w wątku "dowiedz się więcej..."


http://i43.tinypic.com/2zq52x2.gif


Normal people scare me.

Offline

 

#620 2011-11-12 00:52:03

 NowaMarsjanka

Żółtodziób

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Hej:) jestem tu nowa:) moja przygoda z Marsami zaczeła się od.... koncertu, zakochałam się po uszy, w muzyce, w charyźmie zespołu, poprostu coś pieknego, czekam na kolejny koncert:)

Offline

 

#621 2011-11-12 01:05:42

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Ojoj jednak po koncercie przybywa więcej ludzi niż przed. Cieszy mnie to niezmiernie.
Witajcie wszyscy i udzielajcie się czynnie


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#622 2011-11-12 12:39:20

 BeautifulLie

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Witam wszystkich;) mam na imię Natalia, jestem piętnastoletnią dziewczyną pochodzącą z Małopolski-dokładniej z Ochotnicy Górnej;) Uwielbiam rocka! Najczęściej słucham 30 seconds to Mars, poza tym lubię też takie zespoły jak Slipknot czy Lordi. Uwielbiam czytać książki, głównie horrory napisane przez Grahama Mastertona. Uwielbiam także oglądać filmy, tak samo jak z książkami-horrory, innym jednak nie powiem nie;) Mam nadzieję że uda mi się odnaleźć wśród was.


'Come break me down... Bury me, bury me! I am finished with you... Look in my eyes, You’re killing me, killing me! All I wanted was you...'

Offline

 

#623 2011-11-12 12:56:03

 NowaMarsjanka

Żółtodziób

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

wcześniej znałam kilka piosenek i wstyd mi że już wtedy ich nie poznałam bardziej, koncert otworzył mi oczy:P

Offline

 

#624 2011-11-12 18:01:58

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Witajcie nowi.

Udzielajcie się, piszcie z sensem a odnajdziecie się na pewno



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#625 2011-11-13 00:42:20

 Lafrenze

Żółtodziób

26064692
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Hey wszystkim.

Mam na imię Agnieszka i mieszkam w Ozorkowie to jakieś pół godziny od Łodzi. Za 4 dni kończę osiemnaście lat. Jestem zbyt emocjonalną marzycielką która wciąż szuka swojego miejsca na ziemi. Co lubię ? Hmmm...jest tego sporo. Lecz przede wszystkim żyje muzyką. Nie ruszam się z domu bez słuchawek. 30STM słucham od ponad 2 lat. Zaczęło się od usłyszenia ' From yesterday' w radiu i tak stałam się ich zwolenniczkom. Uwielbiam ich teksty i muzykę. Po koncercie w Łodzi uznaje się oficjalnie za Echelon. Dlaczego teraz ? Bo nie czułam więzi o której wszyscy mówili. Lecz na koncercie wszystko się zmieniło. Poczułam że ludzie którzy mnie otaczają stanowią ze mną jedność. To było niezwykłe uczucie. Trudno je opisać słowami. Oprócz muzyki uwielbiam czytać książki nie mam ulubionych gatunków. Jeżeli coś mi się spodoba po prostu to czytam. Jestem także wielka kinomanką która omija horrory. Kocham podróże i uznaję że świat jest moim domem. To takie małe informację o mnie. Mam nadzieję że nie zanudziłam was na śmierć i przyjmiecie mnie do swojego grona.


Być może pewnego dnia doznam nagle objawienia
I zobaczę drugą stronę tego monumentalnego, groteskowego żartu.
I zaśmieję się wtedy.
I zrozumiem, czym jest życie.

Offline

 

#626 2011-11-13 01:02:34

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Przyjmiemy. Pierwszy post we właściwym miejscu
Witaj i baw się dobrze



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#627 2011-11-13 10:27:35

 Bogusienka

Fan

15775484
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 153
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Witam Wszystkich
Mam na imię Bogusia i jak na razie spotkałam tylko 1 osobę o tam samym imieniu co ja.
Mam 16 lat.
Mieszkam w Łodzi.
Uwielbiam słuchać muzyki, robić zdjęcia, chodzić na zbiórki harcerskie,  uczę się grać na gitarze, ale średnio mi to idzie.


http://images4.fanpop.com/image/photos/19200000/30-Seconds-To-Mars-gif-demolitionvenom-19270479-259-173.gif

Offline

 

#628 2011-11-13 15:57:12

 Diversis

Żółtodziób

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Witam wszystkich
Mam na imię Julia, mam 17 lat (w lutym skończę 18… rany, jak ten czas leci), mieszkam we Wrocławiu.
Jestem osobą dość zwariowaną i raczej trudną do opisania
Moja miłość do 30STM nie jest może zbyt długa, ale niezwykle mocna. Zaczęłam się nimi interesować po obejrzeniu „Mr Nobody”, a później potoczyło się lawinowo. Na to forum miałam zapisać się już dawno, ale jakoś nie było po drodze, dopiero po koncercie odczułam intensywną, wewnętrzną potrzebę dołączenia do Waszej zacnej społeczności i mam ogromną nadzieję, na odnalezienie tu ciepłego kącika ; )
Kocham muzykę, zwłaszcza rockową, oprócz Marsów baaardzo lubię jeszcze Muse, ale poza tym słucham po trochu wielu różnych zespołów. Uwielbiam czytać książki, fotografować. Pasjonuje się aktorstwem, choć aktualnie, niestety, w tym kierunku nic nie robię. Jestem miłośniczką Anglii („winne” są za to moje przyjaciółki, które mnie tą miłością zaraziły) i osobnikiem zakochanym m.in. w serialu Doctor Who, czy programie Top Gear. Jak widzicie zakres moich hobby jest dość pokaźny
Chciałam też ostrzec, że niekiedy mam tendencję do nadmiernego rozpisywania się i wtedy wychodzi na jaw moja nieumiejętność władania wypowiedziami lakonicznymi…
Na pierwszy raz chyba wystarczy, mam nadzieję, że wybaczycie mi ilość tekstu


Whatever you do, don't be afraid of the dark...

Offline

 

#629 2011-11-13 18:23:26

yumi1994

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Siemanejro! XD
Jestem Ola , mam 17 lat ( w kwietniu już 18 ;_;  )
Mieszkam niedaleko Kielc XDD
Echelonem jestem już od dobrych będzie trzech lat * w *
Nie byłam jeszcze na żadnym koncercie - podziękowania dla kochanych rodziców , nadal nie mogę przeboleć że nie było mnie tam w Łodzi TT" Pozostało mi tylko oglądanie filmków zamieszczanych na yt , które przeglądałam już po parę razy Q_Q
Marsów kocham za wszystko , za muzykę , za teksty za przesłania w ich piosenkach , za głos Jareda, rozbrajający śmiech tomo ..XDDDD Za wszystko! *q*
Nie za dobrze idzie mi pisanie o samej sobie .. więc .. Witam wszystkich tutaj!

Offline

 

#630 2011-11-14 14:50:58

 ViMars

Żółtodziób

17852181
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-11-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: Przedstaw się i witaj na forum, czyli kilka słów o sobie

Witam wszystkich cieplo i serdecznie Mam na imie Magda, stara ze mnie dupa juz ;P w grudniu koncze 21 lat pochodze z malej wioski lezacej niedaleko Bilgoraja, obecnie studentka biotecnhologii na KULu. W październiku rozpoczęłam 3 rok mojej studenckiej edukacji Marsow slucham juz kilka miesiecy. Wiem, ze moze to niedlugo, ale kocham ich muzyke calym sercem. Dzieki nim wierze, ze moge spelnic swoje wszystkie marzenia jesli sie tylko postaram jesli chodzi o muzyke to uwielbiam rocka. Brzmienie gitar elektrycznych i perkusja to to co lubie najbardziej druga moja miloscia poza muzyka sa ksiazki. Przede wszystkim fantasy. Czytajac moge sie oderwac od wszystkiego, odpoczac i spojrzec na swoje zycie z innej perspektywy. Czasami zdarza sie i mi cos stworzyc. Jakies opowiadanie od czasu do czasu. Co do filmow, to z kazdej kategorii znajde cos dla siebie i mimo ze mam juz swoje lata, to uwielbiam bajki w kazdej postaci jestem straszna gadula, co juz widac kocham kolorowe ciuchy, kolorowe paznokcie. Nie lubie byc szaro-bura ogolnie spokojna i tolerancyjna ze mnie osobka. Staram sie zawsze trzymac nerwy na wodzy, ale nie zawsze mi sie udaje lubie nawiazywac nowe znajomosci, wiec jesli macie chec pogadac i dowiedziec sie czegos wiecej, piszcie
Byłam na obu łódzkich koncertach i to było dla mnie niezapomniane przeżycie.. Marzyłam o tym i udało mi się to spełnić a neonowa noc była wprost stworzona dla mnie wielbię neonowe kolory, więc ze strojem nie miałąm żadnych problemów post wyszedł mi niesamowicie długi, ale mam nadzieję, że daliście radę przez niego przebrnąć


http://i44.tinypic.com/ic3d6v.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora