Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#136 2011-08-16 18:21:43

 MrsJoker

Jam łasica

15541009
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 2046
Punktów :   
WWW

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

O ja też zapytam o filmy


http://i48.tinypic.com/1gpqf5.gif



Be who you wanna be, fuck everyone else’s opinion,
don’t be one of those stereotypical people.


08.11.11 - The most amazing night in my life! Thank you all!

Offline

 

#137 2011-08-16 18:24:23

 mr_gates

Believer

Skąd: wszędzie
Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 307
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

a ja mam pytanie do wszystkich. czy ktoś z was słucha avenged sevenfold?


http://i1143.photobucket.com/albums/n635/mr_gates/tumblr_lhv9mfok8M1qeofolo1_250.gif


                                                                                                                                                                          ORGASM.

Offline

 

#138 2011-08-16 20:19:12

 MarzenaDG

Żółtodziób

1390631
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 23
Punktów :   

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

Ponieważ zdania się nie zaczyna od no więc, tak więc poza 30STM słucham jeszcze Three Days Grace, Sick Puppies, Kings Of Leon, 3 Doors Down, AFI, 311, Apocalyptica, Breakin Benjamin, Incubus, Lenny Kravitz, Muse, U2. To takie zespoły których kilka piosenek mi się podoba i albumy mam w posiadaniu. Pojedyńczych które mi gdzieś tam w ucho wpadły to m.in.: 10 Years, 12 Stones, Chevelle, Daughtry, Deftones, Evanescence, Mona, Faith No More, Finger Eleven, Flyleaf, Goo Goo Dolls, Guano Apes, Hollywood Undead, Jet, Lostprophets, Linkin Park, The Wombats, Simple Plan, Papa Roach, Paramore, Puddle Of Mudd i matko jeszcze wiele innych (i tak podglądałam co tam mam w folderze z muzą ). Niestety nie mam nawyku ściągania całych albumów żeby przesłuchać cały repertuar jakiegoś zespołu. Zresztą i tak nie miałabym czasu na to W robocie jak siedzę to mam przez internet włączoną Eskę Rock, więc czasami jakiś nowy zespół przypada mi do gustu
Ogólnie lubię słuchać muzy i tańcować kiedy się da, więc gdy na dyskotece włączą mi jakieś umcyk umcyk, to nie umieram tylko się bawię. Chociaż wiadomo, że najlepszą zabawę mam tam gdzie grają rocka. Ale takich knajp niewiele. Ale co najważniejsze imprezę w Krakowie w Jazz Rock Cafe mam zaliczoną
Niestety co do książek to mi czasu brakuje i aż wstyd się przyznać Ale posiadam i mam w planach przeczytać parę Paulo Coelho. 11 Minut mi się bardzo spodobała więc z resztą chyba nie będzie źle? Aczkolwiek za Alchemika brałam się chyba ze 3 razy i nie dane było mi do końca przeczytać pomimo że nie jest to gruba książka Poza tym Dan Brown też mi przypadł do gustu - Zaginiony Symbol czeka do przeczytania.
Jeżeli chodzi o filmy to ulubiony rodzaj to thriller. Chyba że mam podły nastrój to oglądam jakąś komedię romantyczną  albo coś innego mało ambitnego.... Ulubione filmy: Requiem dla snu , Mr.Nobody , Seven, Eagle eye, Joe Black, Szósty zmysł, Kod nieśmiertelności, Sekta, Biały Oleander, Kac Vegas, a z bajek: Zaplątani i Jak ukraść księżyc (te dwie po prostu ubóstwiam).
Pewnie coś gdzieś pominęłam, ale trudno


All I want  Is a little of the good life  All I need  Is to have a good time

Offline

 

#139 2011-08-17 20:33:51

 Dangerous

One Last Breath

Skąd: okolice Wrocławia.
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 4667
Punktów :   
WWW

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

mr_gates napisał:

a ja mam pytanie do wszystkich. czy ktoś z was słucha avenged sevenfold?

Pewnie tak, ale to nie ten temat. Proponuję założyć odpowiedni wątek <jeśli go tam jeszcze nie ma> w dziale 'Muzyka', tam można rozmawiać do woli jakimś zespole.


Marzena, dzięki za taką długą i konkretną odpowiedź Widzę prawie same świetne zespoły, kilku nie znam, więc nie będę oceniać. A książki Coelho'a, ja tylko znajdziesz czas na pewno Cię jeszcze wciągną, je się czyta świetnie. Jeden z moich ulubionych autorów. I wiele filmów wymienionych przez Ciebie też lubię. Zresztą chyba nie tylko ja.

Tak, więc witam jeszcze raz.


Edit: pati-95, jakie książki lubisz? a filmy? jakich zespołów słuchasz oprócz Marsów ?

Ostatnio edytowany przez Dangerous (2011-08-17 20:34:55)




,,Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe." - Terry Pratchett

Offline

 

#140 2011-08-17 20:55:38

 pati-95

Fan

Skąd: Brenna
Zarejestrowany: 2011-08-16
Posty: 135
Wiek: 16

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

hmmm.. teraz czytam głownie kryminały, ale czytam to co wpadnie mi w rece, lubie Coelho tak jak Ty, bo po przezcytaniu jego ksiazki można jeszcze myslec ostatnio czytalam PC Cast-fantastyka, nie oglądam zbyt wielu filmów, lubie thillery i horrory, ostatnio oprócz Requiem dla snu, ktore jest moim ulubionym filmem Chłopiec w pasiastej piżamie, poruszył mnie ten film do głębi, ryczalam jak szalona, ogladalam z bratem transformers, ale nie przypadli mi do gustu, tak jak harry potter, nie obejrzalam insygniow smierci(strach sie przyznac) , oprócz Marsów: Nirvana, Muse, Nickelback, Red Hot Chilli Peppers, Happysad, Coma, Strachy na Lachy, GreenDay, Simple plan ten ostatni to taki niedobitek przeszłości


Far, far away in a land that time can't change
Long, long ago in a place of hearts and ghosts

Offline

 

#141 2011-08-19 22:26:47

 Cay

Pogromca Forum

24283589
Skąd: Varsova/Tavastia
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 2355
Punktów :   

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

lizka napisał:

Cześć dziewczyny : )
Jestem Luiza mam 17 lat i po 3 miesiącach przeglądania forum postanowiłam się w końcu zalogować

Powiedz nam coś o sobie, jakich kapel słuchasz? Jak poznałaś Marsów i hm, jaki jest Twój ulubiony ich teledysk? ^^
Poza tym, witam serdecznie


http://img28.imageshack.us/img28/8662/northernlights3.jpg



Żyć by tworzyć i tworzyć, by żyć. 

Offline

 

#142 2011-08-19 22:49:58

 Dangerous

One Last Breath

Skąd: okolice Wrocławia.
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 4667
Punktów :   
WWW

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

Cay napisał:

lizka napisał:

Cześć dziewczyny : )
Jestem Luiza mam 17 lat i po 3 miesiącach przeglądania forum postanowiłam się w końcu zalogować

Powiedz nam coś o sobie, jakich kapel słuchasz? Jak poznałaś Marsów i hm, jaki jest Twój ulubiony ich teledysk? ^^
Poza tym, witam serdecznie

I jakie filmy lubisz jeszcze? I książki.




,,Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe." - Terry Pratchett

Offline

 

#143 2011-08-24 20:37:38

Arcywiedźma

The Witch of Horses

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 2157
Punktów :   
WWW

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

Ja Was pytam. Czy któraś jeździła, bądź jeździ konno ?


http://img72.imageshack.us/img72/1810/gitary.jpg

Offline

 

#144 2011-08-27 21:12:54

 Dekad

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 40
Punktów :   -1 
Wiek: 18

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

Ja! Prawdzie nie chodzę do żadnych klubów, stajni ani szółek, i nie jestem dżokejem. Chodzi bardziej o samo ujeżdżanie tylko i wyłącznie prywatnie. Od niecałego roku. Pozwala mi się zrelaksować i wyładować złość na koniach jeśli wiesz co mam na myśli


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
http://i44.tinypic.com/15p521c.png
Jestem gejem, żydem, skośnookim murzynem. Bardzo proszę ludzie, nienawidźcie mnie.

Offline

 

#145 2011-09-08 18:46:09

 Mariusz3232

Żółtodziób

Call me!
Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 19
Punktów :   
Wiek: 14

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

Jak mnie spytacie, to i ja z chęcią odpowiem. :>

(Jak już mówiłem tutaj komuś jestem strasznym gadułą ("nie potrafię" napisać krótkiego posta) i nie wiem, od czego zacząć? )


_____________________________________

http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=jaredmrnobody.png&res=medium
_____________________________________
"Wtedy nie ma już niedźwiedzia, lecz ty nadal się boisz."
(27/08/2011)
NELLY FURTADO: The road to Kisaruni
http://kwejk.pl/obrazek/458207/nelly,fu … ni.html%29

Offline

 

#146 2011-09-08 18:48:41

 papryczka

Cookie Monster

3223265
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 3505
Punktów :   
WWW

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

No to zapytam o ulubiony film,ulubioną książkę i co robisz w wolnym czasie

Ostatnio edytowany przez papryczka (2011-09-08 18:51:34)


http://i43.tinypic.com/2zq52x2.gif


Normal people scare me.

Offline

 

#147 2011-09-08 19:15:51

 Mariusz3232

Żółtodziób

Call me!
Zarejestrowany: 2011-09-04
Posty: 19
Punktów :   
Wiek: 14

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

Niby jestem z pokolenia które bawiło się na podwórku, ale mimo to jakoś bardziej wolę e-book'a od papierowej książki.
Próbowałem 2 lata temu czytać "Zmierzch" (sagę). Do dziś (od Wielkanocy) stoję na 25. rozdziale trzeciego tomu.
Dwa dni temu zacząłem czytać "Requiem dla snu" (po obejrzeniu filmu byłem ciekaw, czy może jest ciąg dalszy), ale pożyczyłem wczoraj koleżance, bo też bardzo chciała, a ona taką książeczkę w jeden cały dzień ogarnie, co mi by z tydzień zajęło.

Film - nie mam jakoś w zwyczaju oglądać filmów (w sensie, że nie lecę do kina, "bo coś nowego wyszło"), tak tylko, przy okazji. Ale ulubiony, to "Mr. Nobody". (A jak? )

P. S. Nawet jako sygnaturę mam klatkę z Pana Nikogo. To moment, kiedy mówi "Niedźwiedź odszedł, a ty się już nie boisz", czy jakoś tak.

Jak mam czas - to leżę i odpoczywam. A jak go nie mam - to tylko leżę.
A tak poważnie - w wolnym czasie oglądam teledyski Batonów (hahaha, już wiem co to znaczy! ), i/lub (*niepotrzebne skreślić) rozmawiam na skype'ie z moją wirtualną siostrą, bawarską Portugalką. Albo ze znajomymi z pierwszego forum (tego fanów Nelly).
A w wakacje uczyłem się kastylijskiego. (i'm lovin it!) Tylko, że tak samemu jakoś nie miałem motywacji.

Ostatnio edytowany przez Mariusz3232 (2011-09-08 19:18:13)


_____________________________________

http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=jaredmrnobody.png&res=medium
_____________________________________
"Wtedy nie ma już niedźwiedzia, lecz ty nadal się boisz."
(27/08/2011)
NELLY FURTADO: The road to Kisaruni
http://kwejk.pl/obrazek/458207/nelly,fu … ni.html%29

Offline

 

#148 2011-09-27 23:31:00

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

KARO89 napisał:

Hej Wszystkim! Mam na imię Karolina, ale znajomi mówią na mnie Karo! Mam 22 lata, obecnie mieszkam w Krakowie i tam też studiuję architekturę. "Muzyka jest powietrzem, bez której nie mogę oddychać, ratunkową liną, bez której spadam w dół, krystalicznie czystą wodą, która daje mi życie, słońcem, które ogrzewa moją twarz (...)". Muzyka 30 seconds to mars doprowadza mnie do szaleństwa w pozytywnym znaczeniu tego słowa, należę do tej wielkiej rodzinny od dobrych 2 lat ! Oprócz Marsów chętnie włączam the MUSE, Kings of Leon, My Chemical Romance, Red Hot Chili Peppers, The Gossip..

Czy przypadkiem nie studiujesz na politechnice? Pytam z czystej ciekawości


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#149 2011-09-28 01:28:32

KARO89

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 3

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

tak na Politechnice, czyżby oprócz Krakowa i zamiłowania do muzyki 30secondstomars, łączyła Nas jeszcze wspólna uczelnia?

Offline

 

#150 2011-09-28 10:30:18

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Dowiedz się więcej czyli zadajemy pytania

Nie ja  niestety nie z politechniki. Mam kilku znajomych na architekturze na politechnice i stąd tylko moja ciekawość


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora