Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#106 2011-09-17 22:02:05

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Sugestie

Killer_Queen napisał:

Tematyka tego forum dotyczy przede wszystkim muzyki 30 Seconds To Mars i Echelonu. Prosimy dawać upust swoim fantazjom na temat Jareda Leto i innych członków zespołu JEDYNIE W WĄTKU MAŁY FUNGIRLS. Z naciskiem na "mały".

Killer_Queen napisał:

Jako, że dział "Galeria" stał się wylęgarnią fangirlsowych komentarzy, czego niestety mozna było się spodziewać, zamykam go

Myślę że na obecną chwilę szanse na przywrócenie galerii są bardzo nierealne, chyba nie muszę już przytaczać powodów.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#107 2011-09-17 22:28:18

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Sugestie

wątek modowy to był świetny pomysł
jak przeczytałam post Kajge o końcu trasy i o tym czy forum umrze to jakoś mi się smutno zrobiło... mam jednak nadzieję, że tak nie będzie i nawet jeśli nie o chłopakach to będziemy pisać o innych rzeczach tak jak teraz.
co do galerii to oczywiście chciałabym żeby wróciła bo uważam, że ciszej się tutaj ostatnio zrobiło i często trafiam na coś co chętnie bym wrzuciła i pokomentowała, np. śmieszne gify czy zdjęcia, a nie bardzo jest gdzie bo w nowej galerii nikt nie pisze. ale jako, że sama byłam główną przyczyną tego co się stało z galerią i co przytoczyła Kajge to wolę nie zabierać głosu w tej sprawie


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#108 2011-09-17 22:32:15

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Sugestie

W nowej galerii można również komentować
Jeśli tam komentarze okażą się na "poziomie"   zawsze możemy pomyśleć o przywróceniu starej.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#109 2011-09-17 23:46:31

 mr_gates

Believer

Skąd: wszędzie
Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 307
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Sugestie

justimagination napisał:

co do galerii to oczywiście chciałabym żeby wróciła bo uważam, że ciszej się tutaj ostatnio zrobiło i często trafiam na coś co chętnie bym wrzuciła i pokomentowała, np. śmieszne gify czy zdjęcia, a nie bardzo jest gdzie bo w nowej galerii nikt nie pisze.

Kajge, właśnie o to mi najbardziej chodzi. nie wiem czemu, ale chyba żadna z nas nie może znaleźć w sobie motywu, żeby zacząć tam wstawiać zdjęcia i gify.
Rozumiem, że FG jest wkurzający, ale czasem fajnie jest się tak pozachwycać. poza tym myślę, że galerii nie opętał aż TAKI fangirls. No ale... Ja to nie mam tu za dużo do gadania. Już od jakiegoś czasu zbierałam się do napisania tego i w końcu mi się udało. Mam nadzieję, że któregoś dnia wejdę na stronę i ten temat będzie ponownie otworzony.
Dziękuję za uwagę.


http://i1143.photobucket.com/albums/n635/mr_gates/tumblr_lhv9mfok8M1qeofolo1_250.gif


                                                                                                                                                                          ORGASM.

Offline

 

#110 2011-09-18 00:04:36

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Sugestie

Ale zauważcie że praktycznie wszystko co wrzucałyśmy do galerii dzieliło się na dwie kategorie: te które wzbudzały ataki śmiechu i te które uruchamiałny naszego fangirlsa. Ja też podpisywałam się pod te wszystkie ohy i ahy ale to dlatego ze inaczej nie było tego jak skomentować. Taka prawda. Oni nas albo śmieszą albo podniecają. Jak dla mnie pasuje obecny stan rzeczy choć z jedną mała sugestią. W galeriachzawsze wrzucałyśmy foty nie ważne czy stare czy nowe. Jednak często pojawiają sie w sieci nowe zdjecia czy z jakiś wywiadów, koncertów czy też przyłapani przez papparazzich. I fajnie byłoby jakby można byłoby takie zdjecia wrzucać byśmy byli na bierząco a nie przeglądać codziennie galerię czy ktoś coś takiego wrzucił. Chodzi mi zwłaszcza o czas gdy trasa koncdertowa sie skończy i chłopcy znikną z blasku fleshy i wówczas dorwanie jakiegoś ich nowego zdjęcia będzie dla nas na wagę zlota. Można by wtedy zrobić jednak jakąś małą galerię w stylu "uchwyceni przez paparazzich" z zastrzeżeniem żeby wrzucać tylko te nowe zdjęcia a nie dobrze nam znane straocie, tak byśmy byli na bierząco z takimi newsami


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#111 2011-09-18 00:34:56

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Sugestie

mr_gates napisał:

justimagination napisał:

co do galerii to oczywiście chciałabym żeby wróciła bo uważam, że ciszej się tutaj ostatnio zrobiło i często trafiam na coś co chętnie bym wrzuciła i pokomentowała, np. śmieszne gify czy zdjęcia, a nie bardzo jest gdzie bo w nowej galerii nikt nie pisze.

Kajge, właśnie o to mi najbardziej chodzi. nie wiem czemu, ale chyba żadna z nas nie może znaleźć w sobie motywu, żeby zacząć tam wstawiać zdjęcia i gify.
Rozumiem, że FG jest wkurzający, ale czasem fajnie jest się tak pozachwycać. poza tym myślę, że galerii nie opętał aż TAKI fangirls. No ale... Ja to nie mam tu za dużo do gadania. Już od jakiegoś czasu zbierałam się do napisania tego i w końcu mi się udało. Mam nadzieję, że któregoś dnia wejdę na stronę i ten temat będzie ponownie otworzony.
Dziękuję za uwagę.

Dla porównania przejrzyj sobie starą galerię w archiwum


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#112 2011-09-18 00:36:26

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Sugestie

a mnie właśnie tego śmiania ze zdjęć brakuje ochy i achy mogę powstrzymać, albo zachować tylko do galerii FG, ale myślę, że w zdjęciach z których miałyśmy ubaw nie było nic złego. chociaż połowa wstawianych to były powtórki... sama już nie wiem, ale trochę mi tego brakuje.
co do nowinek i przyłapania przez paparazzich to jak najbardziej się zgadzam. ale jakoś format nowej galerii nikomu nie przypasował, sama wrzuciłam parę zdjęć ale komentarzy nie ma żadnych, nie wiem dlaczego tak jest. chyba pisanie w poście było po prostu wygodniejsze, można wrzucać zdjęcia prosto ze stron bez zapisywania ich na kompie.
temat został poruszony więc mówię co myślę, ale jeśli zostanie tak jak teraz to spoko, nie mam zamiaru się zrażać.

Ostatnio edytowany przez justimagination (2011-09-18 00:37:35)


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#113 2011-09-18 00:51:13

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Sugestie

justi Ty się powstrzymasz. Inni, no moze też. Ale na jak długo?
A co do galerii na temat który pisałam to myślałam zeby była właśnie w starym formacie. Wówczas jak coś nowego przyjdzie to będzie nam się wyświetlało w ostatnio dodanych postach i nie trzeba by przeglądać obecnej galerii czy a nóż a widelec jest coś nowego. Ale to tylko luźno rzucona propozycja


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#114 2011-09-18 00:53:07

 mr_gates

Believer

Skąd: wszędzie
Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 307
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Sugestie

Kajge napisał:

mr_gates napisał:

justimagination napisał:

co do galerii to oczywiście chciałabym żeby wróciła bo uważam, że ciszej się tutaj ostatnio zrobiło i często trafiam na coś co chętnie bym wrzuciła i pokomentowała, np. śmieszne gify czy zdjęcia, a nie bardzo jest gdzie bo w nowej galerii nikt nie pisze.

Kajge, właśnie o to mi najbardziej chodzi. nie wiem czemu, ale chyba żadna z nas nie może znaleźć w sobie motywu, żeby zacząć tam wstawiać zdjęcia i gify.
Rozumiem, że FG jest wkurzający, ale czasem fajnie jest się tak pozachwycać. poza tym myślę, że galerii nie opętał aż TAKI fangirls. No ale... Ja to nie mam tu za dużo do gadania. Już od jakiegoś czasu zbierałam się do napisania tego i w końcu mi się udało. Mam nadzieję, że któregoś dnia wejdę na stronę i ten temat będzie ponownie otworzony.
Dziękuję za uwagę.

Dla porównania przejrzyj sobie starą galerię w archiwum

Przejrzałam i rozumiem o co Ci chodzi, Kajge. Ale z drugiej strony - to była dawna galeria, archiwum. A ta galeria co powstała nowa to jeszcze nie została usunięta tylko zamknięta. I na tej najstarszej to FG było więcej niż na tej nowej zamkniętej.
Imagination ma rację. Rzeczywiście od czasu można by było powstrzymać te wszystkie ochy i achy, ale też bez przesady... Mamy wstawiać zdjęcia i ich w ogólnie nie komentować? Trochę śmiechu i tym podobnych rzeczy nikomu nie zaszkodzi. Jakoś nie widziałam, żeby jakaś osoba z naszego forum nie była zadowolona z tego całego ocho i achowania. Tu raczej chodzi o pośmianie się, a nie wymyślanie historii pt. "Och jej, muszę z nim być choć jest ode mnie starszy o połowę! Jak on może być z tą laską, skoro ja go tak kocham?!". No wybaczcie, ale to już jest totalny kretynizm. I tak, myślę, że to można nazwać FG, ale to, co my robimy... Hm, no już chyba nie za bardzo. Znaczy, przynajmniej tak mi się wydaje. ; d


http://i1143.photobucket.com/albums/n635/mr_gates/tumblr_lhv9mfok8M1qeofolo1_250.gif


                                                                                                                                                                          ORGASM.

Offline

 

#115 2011-09-18 06:20:40

 Siulba

MOD Power

5269738
Zarejestrowany: 2010-09-10
Posty: 3770
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Sugestie

Mi też brakuje tego śmiania się, bo co jak co, ale niektóre zdjęcia to był kosmos. I o tyle, o ile fajnie mieć poważną galerię, to może przydałby się temat z przymrużeniem oka.


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lvwq3d0UOq1qm6yozo1_250.gifhttp://30.media.tumblr.com/tumblr_lvwq3d0UOq1qm6yozo2_250.gifhttp://27.media.tumblr.com/tumblr_lvwq3d0UOq1qm6yozo3_250.gif
Happiness, more or less, it's just a change in me, something in my liberty, oh, my, my...

Offline

 

#116 2011-09-18 19:55:03

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Sugestie

Widzę, że część wciąż nie do końca rozumie ideę zamknięcia tej galerii.
Żadne, podkreślam żadne czy to śmieszne, czy poważne czy debilne zdjęcie nie stanowiło problemu. Problem stanowiły zajebiście wiele wnoszące komentarze.
Takie jak: (specjalnie cytuję bez autorów ale zaufajcie mi, są pochodzenia wielu z was i są AUTENTYCZNYMI cytatami z galerii - może ktoś rozpozna swój, z góry gratuluję)

Ja ten jego kapelusz kocham

a ja po prostu kocham JEGO.

Znalazłam wątek dla siebie  
uwielbiam te jego koszulki bo odkrywają tatuaże
albo jeszcze lepiej jak jest bez koszulki

Ojoj o_O

o kurwa. *letogasm*

zgadzam sie jego wzrok jest cudny kocham to zdjecie

już mi przeszedł  foszek na niego ja sie nigdy długo nie focham na Dżeja  to największy słodziak na świecie  i tez go kocham w garniturach

Normalnie trzymajcie mnie jakbym Go przez przypadek spotkała gdzieś na żywo ... *__*

O.M.F.G

Ojojć o_O

Oczy *__*

ale sweet focia ;D pięknie wygląda.

Ojj tak,nie ma to jak dupeczka Jareda,chociaż osobiście mam lepsze zdjęcie tej części ciała,ale nie wiem czy mogę tu wstawić

Sexy majteczki

Wyretuszowane czy nie ja chcę je do portfela *__* Albo gigantyczną tapetę na jedną scianę ... albo ... albo ... DEAD XD

przed jak to ujrzałam to miałam odruch bezwarunkowy żeby pocałować monitor
*_____*

Ja od razu zmacałam monitor I zmieniłam tapetę na telefonie. *_______*

Tak, niech sie rzucą we trójkę tak, abyśmy wszystkie ich dotknęły

Ja chyba nie wiedziała za co lub kogo łapać

ahhhhhhhhhhh uwielbiam to *__*

I teraz serio: dajcie mi jeden realny, konkretny i przekonujący dowód na to, że żadna z Was już nigdy nie wyskoczy z komentarzem tego typu.. to MOŻE to przemyslę. MOŻE.
Nie, Wasze zdjęcia/nagrania na których przysięgacie na Biblię i ojczyznę nie przejdą.

Co do śmiesznych zdjęć to przyznam szczerze nie myślałam o wątku, natomiast jeżeli chodzi o najnowsze zdjęcia... Znam fora na których ten problem rozwiązany jest w ten sposób, że do najnowszych fotek wrzuca się linki ale się ich nie komentuje (co mi się osobiście całkiem podoba).. ale tu wracamy do Waszego największego bólu...

Serio to niezupełnie to miałam na myśli zachęcając Was do propozycji nowych, ciekawych tematów o których moglibyśmy pisać. Zupełnie nie to.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#117 2011-09-18 21:12:20

 mr_gates

Believer

Skąd: wszędzie
Zarejestrowany: 2011-08-07
Posty: 307
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Sugestie

Killer_Queen napisał:

Co do śmiesznych zdjęć to przyznam szczerze nie myślałam o wątku, natomiast jeżeli chodzi o najnowsze zdjęcia... Znam fora na których ten problem rozwiązany jest w ten sposób, że do najnowszych fotek wrzuca się linki ale się ich nie komentuje (co mi się osobiście całkiem podoba).. ale tu wracamy do Waszego największego bólu...

Serio to niezupełnie to miałam na myśli zachęcając Was do propozycji nowych, ciekawych tematów o których moglibyśmy pisać. Zupełnie nie to.

Wiem, takie fora istnieją (np. forum MCRmy), jednak myślę, że sposób dodawania samych zdjęć, a nie linków jest o wiele wygodniejsze. No ale to już tak poza tematem.

I pisząc tą SUGESTIĘ nie miałam na myśli nowego wątku, jednak po prostu zasugerowania przywrócenia tematu z powrotem. Dziękuję Administratorkom, że mnie wysłuchały i wytłumaczyły całą sytuację, bo tylko o to mi chodziło. Jak pisałam wcześniej, ten problem nurtował mnie od dłużeszego czasu i pewnie nie tylko mnie.

PS. Dobra, takich rzeczy chyba nie można obiecywać, że nie będzie takich komentarzy, bo to raczej niemożliwe.

No, peace.

Ostatnio edytowany przez mr_gates (2011-09-18 21:42:36)


http://i1143.photobucket.com/albums/n635/mr_gates/tumblr_lhv9mfok8M1qeofolo1_250.gif


                                                                                                                                                                          ORGASM.

Offline

 

#118 2011-09-18 21:28:22

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Sugestie

rozpoznałam komentarze swoje i paru innych osób i niczego nie będę obiecywać bo przy niektórych zdjęciach tylko komentarze tego typu nasuwają mi się na myśl, taka moja natura. więc musiałabym wcale nie komentować lub pisać jakieś sztuczne rzeczy typu: bardzo dobrze padające światło , a w takim razie na jedno wychodzi czy galeria jest taka jak teraz czy taka jak wcześniej a z tymi nowościami, o których pisała Vi to ostatecznie można do nowej galerii wrzucać, może ktoś się odważy skomentować jako pierwszy? a jak nie to będziemy po prostu na bieżąco.


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#119 2011-09-18 21:33:23

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Sugestie

Nie sądze aby jakiekolwiek deklaracje pomogłyby  w tej kwestii. Osoby które są tu od niedawna nie wiedzą że to nie pierwszy raz kiedy galeria została zamknięta. Kilka miesięcy temu (bodajże w marcu) galerie zostały zamknęte głównie z powodu szerzącęgo się fangirlysmu. Panie Modki utworzyły nowe galerie i wówczas wszyscy obiecywali poprawę i jakiś czas oczywiście się mocno trzymałyśmy w naszym postanowieniu ale powolutku, powolutku zaczełyśmy się nakręcać aż doszło do tego samego. Ja sama po części przyłożyłam do tego rękę. Przynajmniej za pierwszym razem. Dlatego ostatnio sama nawet przestałam komentować te fotki bo wiedziałam ze moje komentarze będe monotematyczne. Potem przestałam tam już wogóle zaglądać ale to z innych powodó których jednak wymieniać nie będę.

Co do tych zabawnych zdjęć to sama bym jednak była za tym by coś pokombinować w tej kwestii. Kiedyś, przy poprzedniej galerii mieliśmy wątek ze śmiesznymi zdjęciami chłopaków do których jeszcze sobie zawsze dopisywałyśmy albo dialogi albo historyjki i komentarze. Może by coś takiego jednak mogło jakoś prosperowac u nas?


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#120 2011-09-18 21:39:17

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Sugestie

Też rozpoznałam i daleko mi do wstydu za nie. Specjalnie do tej pory nie wypowiadałam się w temacie, gdyż nie chcę prowokować niechcianych waśni.

I ja mam tylko jedna pytanie. Bo ja tylko jednego nie rozumiem. Co jest złego w takich komentarzach? Komu to przeszkadzało? My się dobrze bawiłyśmy, a kto nie chciał brać w tym udziału to się nie udzielał. Mógł tylko fotki oglądać. Jeżeli zarządzający myśleli, że zamykając tamtą galerią "ożywią" tą główną to chyba coś nie wyszło ... Teraz nie dodają zdjęć te osoby, które ich nie dodawały a nawet te które dodawały ich mnóstwo.

Ja się dobrze bawiłam komentując te zdjęcia, tak jak chciałam, bo miałam do tego prawo. W moim przeświadczeniu forum ma dostarczać nam dobrej zabawy a nie zbawiać świat, czy leczyć z "nasrania we łbie". Nie brnę dalej, bo się rozkręcam.


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora