Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#61 2012-04-20 18:25:21

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: 30STM wasze opinie

Izzy napisał:

Śmieszy mnie to, że zawsze wszystkie baty wymierozne są właśnie z jareda. Reszta jest fajna, bo jest w cieniu. Przykra prawda jest taka, że bez jared 30STM nie istnieje. To on jest siłą napędową, twórcą i charyzmą.

Widzisz, Ty to wiesz i ja to wiem.. a mnóstwo znajomych (i nieznajomych) fanów usilnie stara się (lub raczej starało bo teraz już mniej zwracam uwagę) przekonać mnie (samych siebie chyba z resztą też xD) że przecież KAŻDY Z CZŁONKÓW JEST TAK SAMO WAŻNY

A baty są wymierzone w Jareda bo się na nie wystawia.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#62 2012-04-20 20:50:27

 frisch

Mars Army

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 824

Re: 30STM wasze opinie

fakt 30STM to głównie zasługa Jareda, to dzięki niemu zespół zyskał sławę. Ok. Nie przeczę. Lubię cały zespół, wszystkich członków. Choć ich osobiście nie znam.

Rozumiem, że jak się zakłada zespół, wydaje płyty i daje koncerty, to zespół i wszyscy inni zaangażowani w ten projekt, musi zarobić, bo to tak się kręci i do tego zmierza. Wiem, że zespoły tracą na ściąganiu ich płyt. Rozumiem, że należy korzystać z różnych sposobów jeśli one spowodują że wpłynie kasa. Ok. Po prostu, dla mnie dawanie koncertów czy kupienie płyty, to co innego niż wydanie kasy na transmisję koncertu, czy spotkania z zespołem za pośrednictwem internetu. To drugie dla mnie to już zachacza o zdzieranie z fanów kasy, byle tylko zarobić. Ale rozumiem, mają taką sposobność i dlaczego mieli by nie skorzystać, może i ja też bym tak zrobiła, jak by to dotyczyło mnie czy teoretycznie mojego zespołu jakbym odniosła sukces (bo praktycznie to nie będzie mnie dotyczyć nigdy ), więc ok, ale nie podoba mi się to. I mam do tego prawo. Ale życzę zespołowi wszystkiego dobrego, by się rozwijali i zarabiali na tym dużo kasy, bez względu w jaki sposób na to zarobią. Po prostu, ja będę wydawać kasę na nich, tylko wtedy kiedy to będzie konieczne i uznam, że mogę na to wydać.


I jeśli chodzi o mnie i moje poznanie zespołu. To szczerzę, jak usłyszałam ich czy zobaczyłam ich teledysk, to nie pomyślałam o tym o to jest ten koleś z tego a z tego filmu. Bo gdy pierwszy raz widziałam teledysk do The Kill to nie wiedziałam o tym, że zespół założył aktor. I w sumie jak niecały rok temu usłyszałam ich po raz kolejny to wtedy dopiero się zainteresowałam zespołem, dopiero wtedy mi się spodobał. Więc jak ich poznałam, to dla mnie nie był to zespół założony przez aktora, tylko po prostu dobry zespół muzyczny składający się wcześniej z 4 obecnie z trzech członków, w tym dwóch braci Leto i Tomo. Nigdy nie był to dla mnie zespół Jareda - aktora, a potem muzyka, tylko zespół ich trzech. Choć fakt, Jared na ich tle się najbardziej wyróżnia. Ale wydaje mi się że tak jest w każdym zespole jest, że wokalista jest najbardziej rozpoznawalny, znany i to on najwięcej się udziela, działa.
I szczerze, dopiero jak poczytałam o zespole, to wtedy dowiedziałam się o tym, że Jared to też aktor. I choć wcześniej widziałam film "Alexander" i "Requiem dla snu" z jego udziałem, to wtedy jakoś nie zwróciłam na niego uwagi i nie zainteresowała mnie jego osoba. Więc dla mnie przede wszystkim Jared to muzyk, członek zespołu, wokalista, a dopiero potem był aktor. Dopiero po zapoznaniu się z twórczością muzyczną, zaciekawiłam się jego aktorstwem. A Jaredowi się oberwało, bo on najbardziej jest narażony na to. To on zwraca największą uwagę mimo wszystko. Nie wiem jaki jest Shannon czy Tomo, może oni też się diametralnie zmienili, tylko tego nie zauważyłam, albo nie jest to tak widoczne, albo po prostu media nie śledzą ich poczynań aż tak bardzo, więc się nie zauważa.

Mam nadzieje, że każdy rozumie o co mi chodzi, a jak nie to pisać to postaram się wyjaśnić I jeszcze raz podkreślę, lubię cały zespół, lubię zarówno Jareda, Shannona czy Tomo. Uważam, że robią dobrą robotę i cieszę się że im się udało. Bo fakt, chyba nie wielu aktorom którzy zakładają zespół lub robią karierę muzyczną się udaje, że udaje im się wybić. Więc tym bardziej, ciesze się że im się udało. Bo gdyby nie to, to nie miałabym co słuchać od prawie roku

I w sumie trochę mnie drażni jak słyszę "30STM to zespół tego aktora", bo dla mnie tak nigdy nie było. Dla mnie to zespół, stworzony przez braci Leto, czyli Jareda i Shannona. A to, że Jared to również aktor, jakoś nie ma i nie miało dla mnie znaczenia. Może jakbym zainteresowała się nimi jak rozpoczynali karierę i bym to wiedziała to bym miała inne zdanie, kto wie, co bym wtedy pomyślała Obecnie myśle to dobry zespół, którego warto słuchać... przynajmniej ja tak uważam Choć nie przeczę, gdyby nie rozpoznwalność Jareda, to wszystko mogłoby się inaczej potoczyć, albo i tak samo alby było by inaczej choć trochę


I wybaczcie, za ten mój poemat bez składu i ładu

Ostatnio edytowany przez frisch (2012-04-20 21:34:37)


__________________________________________________________________

Się Pomaga kliknij!

A we mnie samym wilki dwa
Oblicze dobra oblicze zła
Walczą ze sobą nieustannie
Wygrywa ten którego karmię

Offline

 

#63 2012-04-21 12:21:59

 Izzy

Pogromca Forum

Skąd: Mysłowice
Zarejestrowany: 2011-12-24
Posty: 1341
Punktów :   

Re: 30STM wasze opinie

Killer_Queen napisał:

Izzy napisał:

Śmieszy mnie to, że zawsze wszystkie baty wymierozne są właśnie z jareda. Reszta jest fajna, bo jest w cieniu. Przykra prawda jest taka, że bez jared 30STM nie istnieje. To on jest siłą napędową, twórcą i charyzmą.

Widzisz, Ty to wiesz i ja to wiem.. a mnóstwo znajomych (i nieznajomych) fanów usilnie stara się (lub raczej starało bo teraz już mniej zwracam uwagę) przekonać mnie (samych siebie chyba z resztą też xD) że przecież KAŻDY Z CZŁONKÓW JEST TAK SAMO WAŻNY

A baty są wymierzone w Jareda bo się na nie wystawia.

Mam to samo. Teraz już też raczej nie zwracam na to uwagi, bo mi się znudziło dyskutowanie na ten temat Jak ktos stara się mnie przekonać, że każdy ma takie samo znaczenie to zawsze zaczynam sie zastanawiać jak to będzie wyglądało kiedy Jared postanowi opuścić band. Już widze te tłumy na koncertach


a co do frisch... gdybym była ich menadżerm nie zrobiłabym niczego inaczej. Jared ma świetny PR. Potrafi nakręcić uwage na siebie i kapelę, sprowokować i nie dopowiedziećtego co kazdy chciałby wiedzieć. Cała ta gadka o tym zdzieraniu kasy to dla mnie taka dziwna sprawa...

a co do aktora który ma zespół. Pozanałam 30STM dzięki temu, bo zawsze uwielbiałam Leto jako aktora. Lubię jego sposób gry i głos. Potem zobaczyłam, że koleś ma kapelę i się załamałam. "Kolejny śpiewajacy aktor"- myślałam. Posłuchałam i pomyslałam,że to jest dobre i, że chciałabym usłyszeć go w duecie z Danielem Johnsem (u mnie to duzy komplement). Dopiero potem wyszperałam, że Jared aktorem został bardziej przez przypadek, a muzykiem czuł sie zawsze

Mnie nie wkurza i nie drażnią głupie opinie na temat kapeli i chłopaków. Ja wiem swoje, a dzięki temu, że wzbudzają skrajne emocje jest o nich głośno i większe szanse na kolejne zobaczenie ich na żywo.


http://img854.imageshack.us/img854/5633/jjjjjjjjjjj.gif
I LOSE ALL CONTROL

Offline

 

#64 2012-04-21 14:25:36

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: 30STM wasze opinie

Izzy napisał:

Mam to samo. Teraz już też raczej nie zwracam na to uwagi, bo mi się znudziło dyskutowanie na ten temat Jak ktos stara się mnie przekonać, że każdy ma takie samo znaczenie to zawsze zaczynam sie zastanawiać jak to będzie wyglądało kiedy Jared postanowi opuścić band. Już widze te tłumy na koncertach

Infuckingdeed xD


Izzy napisał:

Mnie nie wkurza i nie drażnią głupie opinie na temat kapeli i chłopaków. Ja wiem swoje, a dzięki temu, że wzbudzają skrajne emocje jest o nich głośno i większe szanse na kolejne zobaczenie ich na żywo.

A propos skrajnych emocji wypowiem się w ten sposób:

http://data.whicdn.com/images/18433243/tumblr_lvcbrk1SW31qiaqpmo1_500_thumb.png



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#65 2012-07-05 14:32:11

 zielonegruszko

Fan

10222742
Skąd: Puszczykowo
Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 173
Punktów :   
Wiek: 14
WWW

Re: 30STM wasze opinie

Marsów słucham od ok. roku (jak dla mnie mało, patrząc na innych) , trochę przez przyjaciółkę, trochę przez Eskę Rock. Zaczęło się od TK, potem FY, CTTE.. Po kolei poznawałam coraz więcej piosenek, głównie z 2 i 3 płyty. Oglądałam koncerty i urzekło mnie podejście zespołu (szczególnie Jareda) do fanów. Wtedy Marsi byli dla mnie po prostu ulubionym zespołem, słuchanie ich piosenek poprawiało mi humor i dodawało dużo pozytywnej energii. Jakieś 2-3 miesiące temu zaczęłam słuchać piosenek z 1 płyty (najbardziej spodobały mi się "Buddha for Mary", "Oblivion", "Echelon"), bo było w nich dużo "cięższego" brzmienia, którego trochę brakuje mi w dzisiejszych Marsach. Trochę, bo po prostu zakochałam się w Alibi (ogólnie This Is War jest wg mnie świetną płytą, ale tak tylko mówię, bo moja ulubiona to ABL)
Teraz Marsi są częścią mnie, nie mogę się od nich oderwać. Mam nadzieję, że taki stan pozostanie mi na baaardzo długo


http://i48.tinypic.com/2nn0h.gif

No matter what they think about you, you have to be YOURSELF.

Offline

 

#66 2012-07-12 18:06:56

 BrightBlack

Mars Army

43954041
Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2012-07-11
Posty: 531

Re: 30STM wasze opinie

Ja właściwie zainteresowałam się 30 Seconds To Mars dość niedawno. Jeszcze nawet nie zdążyłam okupić się w płyty. Zawsze kojarzyłam ich z tego, że mają świetne teledyski, są chyba najlepszym zespołem rockowym jeśli o to chodzi. Teledysk do "Hurricane" no po prostu nigdy mi się nie znudzi.
Piosenki też mają bardzo dobre, pierwsza płyta znacznie różni się od ostatniej, ale mi to absolutnie nie przeszkadza. Na taki koncert 30STM bym się przeszła, bo oni mają tyle energii, że każdego fana naładują na maxa tą swoją energią. Pewnie nie ma osoby, która źle by się bawiła na ich koncercie. Może będę miała w przyszłości okazje się przejść, bo słyszałam, że lubią Polskę
Co do tego, że Jared jest najbardziej rozpoznawalnym członkiem zespołu to muszę się zgodzić, no bo przecież jest aktorem i niektórzy kojarzą go z jakiś filmów. A poza tym jest wokalistą i liderem zespołu, także nie ulega wątpliwości, że to on ma największy kontakt z ludźmi na koncertach.
Nie znam jeszcze ich na tyle dobrze, żeby nie wiadomo jak się rozpisywać, więc to na tyle z mojej wypowiedzi


“Fiction is the truth inside the lie.”

Offline

 

#67 2012-08-04 22:30:20

 Misia

Fan

4250446
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 143
Punktów :   

Re: 30STM wasze opinie

A ja właśnie nigdy nie lubiłam ciężkiej muzyki, chociaż zawsze takiej słuchała moja siostra, więc chcąc nie chcąc, ja także słuchałam rocka czy metalu. Od wczesnego dzieciństwa (bo nadal jestem jeszcze dzieckiem) słuchałam takiej muzyki i to już zostaje we krwi ;D Jestem na pewno dość spokojna i opanowana i bardziej wydaje mi się, że każda kolejna płyta jest lepsza, ale rownież mniej ostra. Co nie znaczy, że nie ma w niej pozytywnej energii ;D Chodzi bardziej o to, że strasznie lubię brzmienie gitary i wręcz kocham perkusje i wielu perkusistów ;] Denerwują mnie takie sztuczne dźwieki, jak np. początek Buddha for Mary, czy Oblivion. Ale kiedy już wchodzi gitara, perkusja albo wokal to odpływam ;D
Zgadzam się z tym, że to Jared jest "siłą napędową" jak to powiedziała Izzy. Nie ma jednak w tym, chyba nic złego. Oglądałam kiedyś wywiad i choć nie błyszczę znajomością angielskiego, to zrozumiałam, że na pytanie o prywatność Shannon mówi coś w stylu, że to Jared wziął wsyztko na siebie, dzięki czemu ja i Tomo mamy więcej spokoju. A później Jared powiedział, że on jest jeszcze aktorem, więc nie ma wyboru, czy coś takiego. Ale już nigdzie nie ma tego wywiadu :< Sama również zainteresowałam się Marsami po zobaczeniu Requiem i grającego tam Jareda ;D  A że taką muzykę lubię, dlatego też jestem teraz tu ;p

BrightBlack napisał:

Na taki koncert 30STM bym się przeszła, bo oni mają tyle energii, że każdego fana naładują na maxa tą swoją energią. Pewnie nie ma osoby, która źle by się bawiła na ich koncercie. Może będę miała w przyszłości okazje się przejść, bo słyszałam, że lubią Polskę

No ja tez mam taką nadzieję, bo jeszcze nie byłam, a bardzo bym chciała ;D

Ostatnio edytowany przez Misia (2012-08-04 22:33:21)


Tańcz, głupia, tańcz, swoim życiem się baw. To wszystko co dziś możesz mieć.

Offline

 

#68 2012-08-23 10:35:07

 FunGhoul

Fan

44940988
Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 154
Punktów :   

Re: 30STM wasze opinie

Ja słucham tego zespołu, bo zaraziły mnie nim kuzynki xD. Po usłyszeniu The Kill, zapragnęłam usłyszeć następne piosenki. Wypadło na Hurricane, teraz jest moją ulubioną piosenką. Teledyski są świetne, muzyka wspaniała, energia chłopaków na scenie trafia i zaraża wszystkich fanów Bardzo, bardzo chciałabym się przejść na taki koncert.  Mam nadzieję, że będą kiedyś w Polsce i będę mogła zobaczyć ich na scenie. Nie znam tego zespołu jeszcze tak dobrze, więc nie będę się rozpisywać.

Offline

 

#69 2014-03-31 17:02:35

Aga_30STM

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-16
Posty: 12
Punktów :   
Wiek: 15

Re: 30STM wasze opinie

Ja sie zarazilam z MTV Rocks tam co jakiś czas bylo Do or die. Pokochalam ich ta piosenka i chcialam wiecej i wiecej znalazlam City of Angeles! :33 dwie ulubione piosenki do dzisiaj takie naj, reszta piosenek tez jest taka suuuper. No koocham. Ale fakt jest taki ze serio bez Jareda by bylo dziiiwnie. Ale ja twierdze ze kazdy jest ważny tam dla mnie przecież gdyby nie bylo Shannona to kto by taaak meega rozwalal perkusje. I jak tam ich slucham, te piosenki, ten teks taak do mnie trafia jak nic. Wtedy wiem co mam zrobić, dociera do mnie co jest naprawdę ważne w życiu! To jest piękne <3
zespól meega kocham piosenki i teledyski. Czekam na koncert 30stm na który bd mogla pojechac, uslyszec ich i zobaczyć :33 ale jazda, serio czekammmm :3

Ostatnio edytowany przez Aga_30STM (2014-03-31 17:11:06)


"It's okay to dream as big as you can dream" - Jared Leto

Offline

 

#70 2014-04-17 08:54:30

Avril13131

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-04-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: 30STM wasze opinie

Ja trafiłam na Marsów jakiś rok temu. Pierwszą piosenką którą usłyszałam to This Is War. Po wysłuchaniu jej i obejrzeniu teledysku wiedziałam że to nie będzie zespół który zaraz mi się znudzi. Kocham ich wszystkie piosenki, teledyski. Ich muzyka jest niezwykła i nie wyobrażam sobie dnia bez niej.
Po prostu KOCHAM ich !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora