Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2011-03-24 20:16:55

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Nasze opinie o Jaredzie

W temacie piszemy nasze opinie o Jaredzie . Tylko opinie bez żadnych zdjęć.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#2 2011-03-27 23:00:56

 a beautiful lie

Pogromca Forum

25516139
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 1922
Punktów :   -1 
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Uważam , że Jared to facet . Bardzo zabawny i wyluzowany . Nie traktuje nas fanów jako ludzi gorszych . Wg ma własne poglądy na świat i co ja mogę jeszcze powiedzieć ?

Offline

 

#3 2011-03-28 14:39:00

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Czy ten temat był czyszczony czy go wcześniej nie było?


a beautiful lie napisał:

Uważam , że Jared to facet .

Też tak uważam. Chociaż chwilami zarówno jego wygląd i zachowanie świadczą o czymś zupełnie przeciwnym.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#4 2011-03-28 14:51:48

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

K. to jest nowy temat

Ale gdyby nie cudował tak ze swoim wyglądem i zachowaniem to byłby kolejnym zwykłym, niczym nie wyróżniającym się wokalistą. A tak to jest tak charakterystyczny że nie sposób nazwać go po prostu frontmanem zespołu. Jego oryginalność nieraz mnie śmieszy, przeraża ale na ogół fascynuje i wzbudza podziw dla jego kreatywności i pomysłowości względem swojej osoby


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#5 2011-03-28 15:17:41

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

ja tu nie pisałam bo nie jestem w stanie streścić o nim opinii w kilku zdaniach swoje uwielbienie, fascynację i inne odczucia sukcesywnie wyrażam w wielu innych wątkach...


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#6 2011-03-28 15:46:20

 Flame

Believer

20702203
Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 305
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

chyba wolimy umieszczać zdjęcia w galerii niż wypowiadać się jaki on jest xd
przyznam, że nie będę się rozpisywać na temat Jego osoby bo troszkę by to zajęło
powiem tylko, że najbardziej sobie cenię jego stosunek do fanów i to jaką rodzinę stworzył
czyli my Echelon


'Don't ever be scared to dream because everything is possible no matter how bizarre.
I was and still am a dreamer and that’s what made me become the person I am today.'

Offline

 

#7 2011-03-28 17:24:17

 Dangerous

One Last Breath

Skąd: okolice Wrocławia.
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 4667
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jared Leto..
No cóż można o nim powiedzieć..
Znakomity aktor, potrafi dobitnie wczuć się w swoją rolę i świetnie podkreśla charakter granej postaci.
W zespole 30 Seconds To Mars równie dobrze prezentuje się jako wokalista i nie tylko. Potrafi grać również na basie, perkusji i innych instrumentach. Na scenie potrafi się wyszaleć i utrzymuje bardzo dobry kontakt z fanami, z Echelonem. Potrafi świrować pawiana nawet w poważnych sytuacjach i nic go obchodzi, co myślą o nim jacyś bufiaści krytycy muzyczni, filmowi i nie tylko.
Lubię go jako zwykłego ludzia i wokalistę
To tak w skrócie.

Ostatnio edytowany przez Dangerous (2011-03-28 17:29:42)




,,Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe." - Terry Pratchett

Offline

 

#8 2011-03-28 21:20:31

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Dangerous napisał:

Lubię go jako zwykłego ludzia i wokalistę

A ja bym go chciała poznać bliżej jako takiego zwykłego ludzia


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#9 2011-03-28 21:58:29

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Przydałoby się wypowiedzieć w temacie. Przydałoby się napisać coś, co ma sens.
Nie wiem czy umiem, ale postaram się zdobyć na szczerą opinię.

To czego jestem świadoma to fakt, że Jared jakiego widzimy na scenie, na zdjęciach, czasem nawet w wywiadach to ta jego część, którą on świadomie i celowo chce nam pokazać dla wywołania określonego wrażenia. Nie zrozumcie mnie źle - nie zarzucam mu braku szczerości w tym co robi. Uważam po prostu, że to jaki jest naprawdę wie tylko on sam oraz (podejrzewam) nieliczne osoby, które znają go długo i widzieli już w niejednej sytuacji. Nie należę do nich, więc ciężko mi pisać o tym jaki Jared jest. Ale przychodzi mi do głowy parę określeń na jego temat:

1. Jared - prowokator. Czy to wymaga tłumaczenia? Nie wydaje mi się. Po postu robi czasem rzeczy, których nie rozumiem nie tylko ja ale znaczna część fanów. Zmienia wizerunek, zwłaszcza fryzurę częściej niż niejedna kobieta. Lubi zwracać na siebie uwagę. Chyba lubi jak się o nim mówi. Chyba na pewno. Gdyby nie lubił, wykonywałby inny zawód.

2. Jared - showman. Nigdy nie odmówię mu umiejętności grania niesamowitych koncertów. Scena wydaje się być jego żywiołem. I czy mi się to podoba czy nie, ma niesamowitą charyzmę. Porywa tłumy. Jednym słowem, jednym gestem.

3. Jared - aktor. Jest niezły. Jest naprawdę niezły. Poświęca się dla ról niesamowicie. Nie uznaje półśrodków. Chyba woli robić coś albo na max swoich możliwości albo wcale. Jego role zapadają w pamięć. Osobiście żałuję, że w chwili obecnej odpuścił sobie aktorstwo.

4. Jared - wokalista. Ma kawał głosu. Nie jest to głos wybitny, ale jest dobry. Ze śpiewem na żywo bywa różnie ale do większości dobrych występów na żywo trzeba mieć jednak głos wybitny.

5. Jared - kreator. Ma wiele pomysłów i determinacji, zeby je realizować. Znaczna część z nich jest naprawdę niesamowita. Niestety ostatnio przeżywa moim zdaniem ostry kryzys weny twórczej. Tak, chodzi mi przede wszystkim o klipy. Na pochwałę zasługuje to, że daje fanom (szkoda, że głównie z USA) możliwośc współuczestniczenia w procesie nagrywania płyt czy kręcenia klipów oraz spotykania się z zespołem. Wymyśla też szereg różnych głupich akcji internetowych, co by fani się nie nudzili i też dali coś od siebie. Nigdy tego nie robię, ale w jakimś stopniu podziwiam ludzi za to, że im się chce.

I w końcu kwestia, którą też muszę poruszyć i tym bardziej uważać, co piszę.

6. Jared jako mężczyzna. Zakochałam się w nim oglądając klip do From Yesterday. I tak, przyznam to -  Jared jako facet jest przystojny, tylko nie zawsze to widać. Szkoda, że tak często (mniej lub bardziej świadomie) się szpeci.

I muszę przyznać mu jeszcze jedno. Nigdy się o tym nie dowie, ale miał spory wpływ na pewne decyzje/wydarzenia/znajomości w moim życiu.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#10 2011-03-28 22:54:17

 Dangerous

One Last Breath

Skąd: okolice Wrocławia.
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 4667
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

videlchan napisał:

Dangerous napisał:

Lubię go jako zwykłego ludzia i wokalistę

A ja bym go chciała poznać bliżej jako takiego zwykłego ludzia

Oj, ja też ... To byłby chyba jeden z najwspanialszych dni w  życiu

KQ w swoim poście napisałaś wiele prawdy, muszą przyzać Ci rację w kilku kwestiach. Zgadzam się na przykład z tym, że Jared lubi zwracać na siebie uwagę innych ludzi lub często się właśnie szpeci, chociaż nie daje sobie z tego sprawy. Nieraz wręcz na siłę chce fajnie wyglądać, robi nową fryzurę, maluje się i coś tam jeszcze zmienia. Takie właśnie strojenie się na chama daje kiepskie efekty.To chyba tyle.




,,Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe." - Terry Pratchett

Offline

 

#11 2011-03-29 15:36:37

 Deadly Angel

Mars Army

8009286
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 785
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jared to dla mnie zwariowany facet, z własnym podejściem do życia. Ma gdzieś opinię ludzi, którzy go w ogóle nie znają, wszystko co robi, robi najlepiej jak umie. Ma wielki talent, ambicje, charyzmę, energię i wyobraźnię. Co do eksperymentów z wyglądem - zgadzam się z poprzednikami. Jak zobaczyłam u Niego niebieski to myślałam, że zemdleję, nie wspominając o innych "cudownych fryzurach" typu irokez w kolorze "pomegranate" itd. Cóż, jego sprawa, co ze sobą robi, ja mam nadal wielką słabość na Jego punkcie i to się raczej szybko nie zmieni. Jednym zdaniem, wielki szacun za to, kim jest.

Ostatnio edytowany przez Deadly Angel (2011-03-29 15:37:30)


http://img263.imageshack.us/img263/7430/sygnaturalv.jpg
8.11.2011, Łódź - I will never forget. Dreams come true.

Offline

 

#12 2011-03-30 13:14:44

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jared Leto.
Po pierwsze dla mnie jest prawdziwym artystą, ma swoje humorki, lubi filozofować, tworzy świetną muzykę, rysuje, śpiewa, ma talent aktorski. Podoba mi się jego podejście do życia (niczego nie żałuj, nigdy się nie poddawaj, podążaj za marzeniami, bądź sobą)

To co robi, robi z pasją i widać, że sprawia mu to przyjemność. Zarówno jako aktor jak i wokalista. Jest perfekcjonistą, jego poświęcenie dla roli jest trochę przerażające, ale przynosi niesamowite efekty.
Jego koncerty porywają tłumy, umie niesamowicie zabawiać publiczność, zapewnia niezwykłe show, które każdemu fanowi pozostawia niezapomniane przeżycia. Na scenie świruje i szaleje, tańczy choć nie bardzo potrafi.
Dąży do perfekcji w każdym projekcie który przyjdzie mu tworzyć.

Jak dla mnie trochę się pogubił ostatnio. By osiągnąć wymarzoną sławę i popularność podążył w trochę innym kierunku niż dotychczas. Dla popularności zmienił trochę swój styl muzyki i powiedzmy że z dobrego rocka przeszedł trochę w kierunku dziwnej mieszanki rocka z popem. Podoba mi się TIW, ale zagubili gdzieś swoje charakterystyczne rytmy. Jak kiedyś powiedział Tomo w wywiadzie, teraz grają nie to co lubią ale to co podoba się publiczności.
Wkurza mnie nie raz jego podejście do fanów, potrafi być nie miły, być może jest zmęczony, nie wnikam. W każdym razie kiedyś był całkiem inny. Jego słowa jaki dla nich jest ważny Echelon, a tak prawdę mówiąc to pusta gadka. Dla fanów jest strasznie ważne aby być w "rodzinie" a dla niego liczy się aby miał kto głosować, roznosić ulotki i promować zespół. "Jakby nie patrzeć facet przekonał tysiące ludzi, aby za friko promowali jego muzykę po świecie." Z drugiej strony naiwnie wierzę że te jego wszystkie słowa i podziękowania dla fanów w jakimś stopniu są prawdziwe.

Jego wypowiedzi w wywiadach, w sumie jest bardzo inteligentny, jego ględzenie filozoficzne jest umiejętnym unikaniem odpowiedzi na niewygodne tematy.

Wygląd. Jest przystojny. Pierwsze zdjęcia które zobaczyłam z Jaredem były z pomalowanymi oczami, więc automatycznie mnie odrzuciło. Potem obejrzałam sobie kilka teledysków, wywiadów i mnie naszła lekka faza na J. Mam to już za sobą na szczęście . Aktualny image mi sie nie podoba. Nie lubię go takiej fryzurze. Wole go takiego z przed paru lat. Na szczęście głos pozostaje bez zmian i za to go najbardziej kocham.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#13 2011-03-30 13:40:03

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Kajge napisał:

Jak dla mnie trochę się pogubił ostatnio. By osiągnąć wymarzoną sławę i popularność podążył w trochę innym kierunku niż dotychczas. Dla popularności zmienił trochę swój styl muzyki i powiedzmy że z dobrego rocka przeszedł trochę w kierunku dziwnej mieszanki rocka z popem. Podoba mi się TIW, ale zagubili gdzieś swoje charakterystyczne rytmy. Jak kiedyś powiedział Tomo w wywiadzie, teraz grają nie to co lubią ale to co podoba się publiczności.
Wkurza mnie nie raz jego podejście do fanów, potrafi być nie miły, być może jest zmęczony, nie wnikam. W każdym razie kiedyś był całkiem inny. Jego słowa jaki dla nich jest ważny Echelon, a tak prawdę mówiąc to pusta gadka. Dla fanów jest strasznie ważne aby być w "rodzinie" a dla niego liczy się aby miał kto głosować, roznosić ulotki i promować zespół. "Jakby nie patrzeć facet przekonał tysiące ludzi, aby za friko promowali jego muzykę po świecie." Z drugiej strony naiwnie wierzę że te jego wszystkie słowa i podziękowania dla fanów w jakimś stopniu są prawdziwe.

Kajge, zgadzam się w pełni. Tej kwestii lepiej bym nie ujęła.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#14 2011-04-07 18:22:02

 BuryMe

Żółtodziób

11528111
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2011-03-29
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Killer_Queen napisał:

Kajge napisał:

Jak dla mnie trochę się pogubił ostatnio. By osiągnąć wymarzoną sławę i popularność podążył w trochę innym kierunku niż dotychczas. Dla popularności zmienił trochę swój styl muzyki i powiedzmy że z dobrego rocka przeszedł trochę w kierunku dziwnej mieszanki rocka z popem. Podoba mi się TIW, ale zagubili gdzieś swoje charakterystyczne rytmy. Jak kiedyś powiedział Tomo w wywiadzie, teraz grają nie to co lubią ale to co podoba się publiczności.
Wkurza mnie nie raz jego podejście do fanów, potrafi być nie miły, być może jest zmęczony, nie wnikam. W każdym razie kiedyś był całkiem inny. Jego słowa jaki dla nich jest ważny Echelon, a tak prawdę mówiąc to pusta gadka. Dla fanów jest strasznie ważne aby być w "rodzinie" a dla niego liczy się aby miał kto głosować, roznosić ulotki i promować zespół. "Jakby nie patrzeć facet przekonał tysiące ludzi, aby za friko promowali jego muzykę po świecie." Z drugiej strony naiwnie wierzę że te jego wszystkie słowa i podziękowania dla fanów w jakimś stopniu są prawdziwe.

Kajge, zgadzam się w pełni. Tej kwestii lepiej bym nie ujęła.

Po części zgadzam się z tym, ale jak tu wcześniej Killer napisała, że być może Jared jest już zmęczony tym, że cały czas ma być idealny i miły dla wszystkich to mimo iż powszechnie wiadomo, że nikt nie jest idealny ja wierze, że jednak on jest i zdania nie zmienie. Jared jest moim życiem tak samo jak i cały zespół 30 Seconds To Mars.

Offline

 

#15 2011-04-08 21:27:02

 shigella

Believer

11769878
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 256
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Dokładnie, Jared też człowiek;) Dziwię się że i tak daje radę i fizycznie i psychicznie. Ostatnia trasa koncertowa jest dość długa; wiadomo, chcieli dotrzeć z koncertami w każdy zakątek świata, ale to jest wykańczające..

Poza tym czasem fani, szczególnie fg robią różne dziwne i idiotyczne rzeczy, a facet też ma swoje nerwy (na innym wątku był taki link, gdzie Jared zrobił "nu, nu, nu!" jakiemuś dziewczęciu. chyba złapała go za tyłek;)


__________________________________________________________________________________________

There’s truth in your lies,
Doubt in your faith
What you build you lay to waste
All I’ve got’s what you didn’t take...


8 listopada 2011 ♥
9 czerwca 2012  ♥

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora