Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#31 2011-04-19 23:49:33

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

ależ oczywiście, że tak małe dziury i niedoskonałości tylko dodają uroku. nawet te w mózgu


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#32 2011-04-20 00:18:32

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Zgadzam się zresztą my mamy świetną radochę z wyszukiwania u niego tych wszystkich dziur i niedoskonałości


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#33 2011-04-23 21:50:08

 rebel

Mars Army

Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 596
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jared jak dla mnie tajemniczą sosbą jest, nigdy nie rozszyfrujesz jego zachowania, a tym bardziej tego co mu w główce siedzi. ma dobry, mocny wokal, teraz trochę mnie rozczarował płytą TIW, któa z muzyką która wcześniej grali ma baaardzo mało wspólnego, chociaż z drugiej strony w wywiadach wspominał, że spróbują się oderwać od tego wcześniejszego stylu z ABL, i faktycznie jak powiedział tak zrobił W dodatku dobry z niego marketingowiec jak dla mnie. Człon zespołu, który wie jak promować ich muzykę. Powołując do życia Echelon zrobił swiadomy krok do przodu, i dziękuję mu do tego dnia, że wpadł na coś takiego
_______________________

Przechodzę obok łóżka i chce mi się spać,
przechodze obok lodówki i chce mi się jeśc,
przechodzę obok książek i qrwa NIC !


                   "Live, love, laugh, and be in the moment. That's all we have" - S. Leto

Offline

 

#34 2011-06-23 12:27:32

 Lastly

Fan

7415269
Skąd: Łuków.
Zarejestrowany: 2011-06-23
Posty: 149
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jared to taki twardy orzech do zgryzienia ;D tajemniczy jest. Ale go uwielbiam .


"- lęk , boisz się. boisz się boisz się. widzę lęk.[...] boli Cię rzeczywistość, bo jesteś wrażliwy, tak jak ja, ja też jestem wrażliwa, bardzo. Oni nas nie rozumieją, zobacz jacy są słabi, boją się nas. Jesteśmy dziwni, odstajemy od normy. Dominik, jesteś inny.To jest skarb, wiesz  wszystko co odstaje od normy, wszystko , jest zagrożone i możemy się bać [...] masz ich przestraszyć, bądź terrorystą , jesteś terrorystą. "

Offline

 

#35 2011-06-25 17:33:28

 unknown

Mars Army

7104015
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 522
Punktów :   
Wiek: 18
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Hmm... Jared jest genialnym aktorem.. Jego rola w Requiem for a Dream to mistrzostwo, chociaż trudno mi zdecydować czy lepiej nie grał w Mr. Nobody. Oprócz tego był świetny jako Jack Hayes w Highway Poza tym ma genialny, wręcz hipnotyzujący głos (Alibi mm... ) (dobra, on w kazdej piosence ma świetny głoś xd), robi genialne show na scenie, jest przystojny, co ja jeszcze mogę napisać... No facet jest genialny.. ;D

ja chcę na marsowy koncert ! (niestety jeszcze nie byłam )


They crawl up on my bed, wrap their fingers round my throat.

Offline

 

#36 2011-06-28 17:36:28

 Oblivion

Mars Army

Skąd: Swidnik/Lublin
Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 570
Punktów :   
Wiek: 16
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

rebel napisał:

Jared jak dla mnie tajemniczą sosbą jest, nigdy nie rozszyfrujesz jego zachowania, a tym bardziej tego co mu w główce siedzi. ma dobry, mocny wokal, teraz trochę mnie rozczarował płytą TIW, któa z muzyką która wcześniej grali ma baaardzo mało wspólnego, chociaż z drugiej strony w wywiadach wspominał, że spróbują się oderwać od tego wcześniejszego stylu z ABL, i faktycznie jak powiedział tak zrobił W dodatku dobry z niego marketingowiec jak dla mnie. Człon zespołu, który wie jak promować ich muzykę. Powołując do życia Echelon zrobił swiadomy krok do przodu, i dziękuję mu do tego dnia, że wpadł na coś takiego

Zgadzam się z Tobą w 100%.Nikt nie odgadnie jego zachowania i tego co sobie myśli.
Co do TIW też byłam zaskoczona nowymi dźwiękami bo jak chyba nie tylko dla mnie ta płyta prawie że całkiem odbiegała od klimatów jej poprzedniczek.Ale na szczęście szybko się do niej przekonałam choć powiem szczerze nie jest moją ulubioną.
Co do Echelonu to on dobrze wiedział co robi!Dzięki nam jego zespół jest znany na całym świecie i ciągle werbujemy coraz to nowych członków naszej rodziny więc mamy ogromna zasługę dla tego zespołu!


Videlchan napisał:

A mi się wydaje że ten jego brak humoru to najzwyczajniejsze w świecie zmęczenie tym wszystkim. On jest tylko człowiekiem i każdy ma swój limit. Ja i tak podziwiam całą ich trójkę że tak dzielnie się trzymają przy naprawdę długiej trasie koncertowej. A J. na dodatek w przerwie między trasami albo komponował i nagrywał albo grywał w filmach. Ja bym na jego miejscu przystopowała trochę. A jak odzyska siły może dalej być sobą za co tak go kochamy

Tak tez myślę że to wszystko przez zmęczenie!No bo który normalny człowiek wytrzymałby takie tempo życia?Trasa trwa juz ponad 2 lata<o ile się nie mylę > J się dla nas poświęca i odbija się to na jego zdrowiu(choćby incydent na nie pamiętam już gdzie koncercie podczas którego zasłabł i nie miał siły śpiewać i fani za niego dokończyli a potem pojechał do szpitala).Oni muszą trochę odpocząć!potem wrócą do nas ze zdwojonym powerem



unknown napisał:

Hmm... Jared jest genialnym aktorem.. Jego rola w Requiem for a Dream to mistrzostwo, chociaż trudno mi zdecydować czy lepiej nie grał w Mr. Nobody. Oprócz tego był świetny jako Jack Hayes w Highway Poza tym ma genialny, wręcz hipnotyzujący głos (Alibi mm... ) (dobra, on w kazdej piosence ma świetny głoś xd), robi genialne show na scenie, jest przystojny, co ja jeszcze mogę napisać... No facet jest genialny.. ;D

ja chcę na marsowy koncert ! (niestety jeszcze nie byłam )

Równiez się zgadzam napisałaś chyba wszystko co chciałam powiedzieć Jest genialnym aktorem,w każdą rolę wkłada całe swoje serce i nie robi niczego na odwal się.Wszystko robi na 100% i ogromnie się poświęca.Ale chce stworzyć coś prawdziwego że widzowie poczują że naprawdę jest graną postacią
A co do koncertu to trzymam kciuki żebyś pojechała na następny Byłam na 2 ich koncertach i to naprawdę magiczne przeżycie!!Mam szczerą nadzieję że i ty kiedyś się przekonasz

Jareda cenię jako genialnego aktora,wokalistę,muzyka i za wszystko inne co robi.Jest naprawdę twórczy i stwarza wspaniałe rzeczy które pomagają fanom (a przynajmniej mi)jakoś normalnie przeżyć

Ostatnio edytowany przez Oblivion (2011-06-28 17:38:12)


Now this is not the end. It is not even the beginning of the end. But it is, perhaps, the end of the beginning.
http://i50.tinypic.com/2jax0e8.jpg http://img812.imageshack.us/img812/5388/2d849y8.jpg  http://dl5.glitter-graphics.net/pub/301/301905a2h20qzixa.gif

Offline

 

#37 2011-07-06 17:55:39

killmonkeyy

Fan

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 91
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Nasze opinie o Jaredzie

hm. Jared , uwielbiam tego przystojnego, zwariowanego ludzia który miał już chyba wszystkie kolory włosów ;]
jego wariactwa na koncertach dają do zrozumienia że jest duszą towarzystwa ! czyż nie ?!
świetny aktor, tekściarz... rockowiec o hipnotyzującej, mocnej, barwie głosu (jak wyzej wspomniano!)
osobiście też nie byłam jeszcze na `marsowym` koncercie i bardzo,bardzo,bardzo chciałabym na niego pojsc. dlatego obiecałam sobie że jak kolejnym razem pojawią się w Polsce to migusiem kupuje bilety ;]  kto sie pisze?! heh. .


Now I'm closer to the edge .

Offline

 

#38 2011-07-06 18:23:48

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jeżeli chodzi o Polskę to zapewne wiekszość z forumowiczów by się chciała wybrać Co do kolorów to ja go jeszcze w zielonych i czerwonych nie widziałam. Choć czerwony jest chyba zarezerwowany dla Sassy Diva więc ...


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#39 2011-07-06 20:43:17

killmonkeyy

Fan

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 91
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Nasze opinie o Jaredzie

hmm. no może i tak xd ale najlepiej mu w brązowych... wygląda bajecznie! jako blondii też nie stracił swojego zewnętrznego uroku. chociaż  On go zapewne nigdy nie straci. ^^ jak stuknie mu 70. to nadal te wszystki `nastolatki bd wzdychać nad jego plakatami .


Now I'm closer to the edge .

Offline

 

#40 2011-07-06 21:07:44

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

nastolatki już może nie... ale ja będę mu wierna do usranej śmierci
konkretnego to już chyba nie mam nic do powiedzenia na jego temat


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#41 2011-07-06 22:16:57

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Ja tam wielbie czarne włosy, albo ich brak, albo mohawka w kjfhsheknsdbcj kolorze, albo ... -_- whatever


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#42 2011-07-07 10:13:29

killmonkeyy

Fan

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 91
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Nasze opinie o Jaredzie

hm, no każdy ma inny gust - a o tych się nie dyskutuje. Jared'owi możemy życzyć tylko tego aby jego tworczość trwała jak najdłużej. ^^ bo chcę aby także i moje dzieci (jeśli przez lata nie zostane "bezpłodna") mogły rozkoszować się ich muzyką, ale nie tylko z płyt słuchając starych utworów, tylko analizować coraz świezsze kawałki. MAGIA 30 SECONDS TO MARS BEDZIE TRWAŁA WIECZNIE!! ;]


Now I'm closer to the edge .

Offline

 

#43 2011-07-07 17:59:05

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

killmonkeyy napisał:

hmm. no może i tak xd ale najlepiej mu w brązowych... wygląda bajecznie! jako blondii też nie stracił swojego zewnętrznego uroku. chociaż  On go zapewne nigdy nie straci. ^^ jak stuknie mu 70. to nadal te wszystki `nastolatki bd wzdychać nad jego plakatami .

Technicznie rzecz biorąc nie stuknęła mu jeszcze 40 a ja sukcesywnie usuwam jego wizerunki z bogatej kolekcji plakatów na drzwiach mojego pokoju.
I to póki co tyle mojej opinii o Jaredzie.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#44 2011-07-07 18:30:18

killmonkeyy

Fan

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 91
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Nasze opinie o Jaredzie

On jest starszy od mojego taty. A naprawde nie wygląda na kogoś który w grudniu bedzie miał 40 lat   - gratuluje Mu za to w jak dobrej formie się trzyma i jak potrfi o siebie zadbać!


Now I'm closer to the edge .

Offline

 

#45 2011-07-08 10:22:13

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Facet ma swój wiek i swój rozum, więc....
jeszcze raz usłyszę tu o pierogach   


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora