Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#76 2012-08-25 16:42:26

 ToTheEnd

Żółtodziób

Skąd: Jarocin
Zarejestrowany: 2012-08-11
Posty: 48
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jared, przede wszystkim, szanuje i lubi swoich fanów. Wiecie, płyta This Is War miała kilkadziesiąt okładek z twarzami fanów, w piosenkach jest kilka wstawek z głosami (chyba) fanów (np. w 'Closer to The Edge' jest to 'No! No! No! No!'), na niektórych koncertach kilka razy schodził do publiki, latał w tę i we w tę pomiędzy fanami, lub zapraszał ich na scenę. Jest cholernie oryginalny, pomysłowy. Zawsze wydaje się być miłym, zwariowanych i porządnie walniętym (w pozytywnym sensie) facetem, i taki chyba nawet jest prywatnie. Jest mądry, ktoś, kto czytał jego teksty, cytaty, wywiady i inne duperele przyzna mi rację. Raczej lubi tworzyć muzykę, lubi zaskakiwać. Wprawia śmieszne rzeczy na scenie, czasami to mam łzy w oczach ze śmiechu. Lubi pomagać, nawet ryzykował życie, tak, jak reszta zespołu, by nakręcić teledysk do 'A Beautiful Lie', z którego KAŻDY GROSZ był przeznaczany dla fundacji NRDC. O zagrożeniach kręcenia jest w tym wątku.

Cholernie dobrze wychodzi mu aktorstwo, ale czasami zbytnio się poświęca (np. chudnięcie, tycie, znów chudnięcie itd.). Umie grać, porywa widzów, potrafi rozśmieszać i smucić - oglądałam tylko jeden film, a to wiem. Po prostu to widać.

A jeśli chodzi o ten stosunek do fanów z pierwszych stron wątku, to Jared człowiekiem tez jest, też może być wkurzony prze miesiąc, a potem resztę roku latać na różowych skrzydełkach. Być może powinien być milszy dla Echelonu, ale może on przez te wszystkie fangirls kojarzy nas z takimi osobami? Może cierpliwość do takich osób wykończyła mu się przez te dziesięć lat i teraz po prostu uzewnętrznia swoje odczucia co do niektórych fanów? To jest błąd, bo większość fanów jest PRAWDZIWYM Echelonem, ale każdy popełnia błędy. Może zauważy, że się pomylił i znów zmieni nastawienie? Kto go tam wie...

Ale, nawet pomijając te kilka wad, jest wspaniałym facetem.

Ostatnio edytowany przez ToTheEnd (2012-08-25 18:05:52)

Offline

 

#77 2012-12-14 12:45:49

 Damiana100

Believer

Skąd: Bydgoszcz / Fosnavag
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 277
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Moje pierwsze wrazenie bylo takie ze Nie moglam zrozumiec jak ktos moze miec az tyle energii i zajmowac sie tyloma roznymi rzeczami na raz. Aktorstwo, rezyseria, pisanie, spiewanie i cala reszta... Bylam tak zauroczona ze nie moglam sie oderwac od tych wszystkich filmikow na youtube - takich jak te z serii funny videos with mars. Dopiero duzo pozniej zauwazylam ze te wszystkie smichychichy sa szyte troche grubymi nicmi. Zwrocilam uwage na to jak sie smieje a pozniej w ulamku sekundy jest powazny albo jak sie smieje a jego oczy sa puste... Dla mnie taki smiech nic nie znaczy. Polecam wywiad http://m.youtube.com/watch?v=5_rdb33sRSE.  Caly wywiad jest zabawny, duzo smiechu ale mina Jareda na koncu bezcenna - jakby chcial powiedziec mam was wszystich gdzies, tanczycie jak wam zagram...

Co do fungirls to niestety jest sam sobie winien. Gdyby zostali przy starym brzmieniu to teraz by to tak nie wygladalo wiec skoro nawazyl sobie piwa to niech je wypije i znosi.

Kilka osob zuwazylo ze czasem jest niemily i nerwowy... Moze powinien wrzucic steka na ruszt to by mu ulzylo podobno jedzenie miesa uspakaja caly ten weganizm jest moim zdaniem nienaturalny i ja nie potwafilabym wytrwac bez miesa wiec tu moj szacunek za postawienie sobie wymagan i trzymanie sie ich (chociaz te buty ktore oferuja sa ze skory a to weganskie nie jest zbytnio...)

Moze pisze o nim bardzo negatywnie ale jak dla mnie to juz nie jest ten sam zespol i sam Jared dzieki ktorym pokochalam ich muzyke...

A z drugiej strony talent ma ogromny i wie co zrobic zeby pociagnac za soba tlumy. Jako aktor tez jest swietny.
Zawsze mi imponowalo ile z siebie daje na koncertach (na zadnym nie bylam no ale od czego jest youtube;)) i wysilek ktory wklada zeby stworzyc wyjatkowe teledyski.

Moze troche nieskladnie i bez sensu napisalam ale ciezko jest mi wyjasnic co o nim mysle

Ostatnio edytowany przez Damiana100 (2012-12-14 13:27:41)


.....................
See, its in your eyes... Come break me down. Come break me down...

I've been up in the air, out of my head,
Stuck in a moment of emotion I destroyed.

Offline

 

#78 2012-12-16 18:24:31

 asiam657

Believer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 358
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Hmmm, filmik usunięty pamiętasz może co to był za wywiad?
Zaciekawiło mnie to


Łódź 7.11

Offline

 

#79 2012-12-16 20:00:03

 Damiana100

Believer

Skąd: Bydgoszcz / Fosnavag
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 277
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

asiam657 napisał:

Hmmm, filmik usunięty pamiętasz może co to był za wywiad?
Zaciekawiło mnie to

Poszukaj.   JARED LETO INTERVIEW - Alan Carr 'Chatty Man'
Milego ogladania:)


.....................
See, its in your eyes... Come break me down. Come break me down...

I've been up in the air, out of my head,
Stuck in a moment of emotion I destroyed.

Offline

 

#80 2012-12-16 20:13:38

 asiam657

Believer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 358
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

ahh, znam ten wywiad, dzięki


Łódź 7.11

Offline

 

#81 2013-04-01 21:25:28

 agus.

Żółtodziób

6399638
Call me!
Skąd: Gostyń
Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 3
Punktów :   
Wiek: zaraz 17. xD

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jared...  jest strasznie szalony i nieobliczalny, ale zgadzam sie z Wami. :-)  dobry wokal, genialny aktor... i jeszcze jego działalność charytatywna.. podziwiać. :-)

Offline

 

#82 2014-03-31 16:54:41

Aga_30STM

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2014-03-16
Posty: 12
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Jest mega facetem. Mega glos :3 i rozwala mnie gitara, jak czasem na niej gra! Ma wielki szacunek do fanów, mega energia na scenie! Poczucie humoru, szczerość cenie to meega! No i on i Shannon to takie slooodkie kiedy oni tacy bracia. :3 no nie potrafie tego ogarnąć slowami


"It's okay to dream as big as you can dream" - Jared Leto

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora