Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2011-04-19 16:00:41

 Dangerous

One Last Breath

Skąd: okolice Wrocławia.
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 4667
Punktów :   
WWW

Trapt

Trapt – amerykańska grupa muzyczna pochodząca z Los Gatos w Kalifornii. Ich muzyka to połączenie wielu stylów, m.in. post grunge, nu metalu i hardcore.

Historia

Uformowana przez wokalistę Chrisa Brown, gitarzystę Simona Ormandy, basistę Petera Charell i Davida Stege grającego na perkusji. Niedługo potem Trapt wydali dwa albumy ('Amalgamation' i 'Glimpse'), które sprzedawali kiedy grali w lokalnych klubach. Już wtedy zespół spotykał się z bardzo dobrym przyjęciem czego owocem było podpisanie kontraktu z Warner Bross. Records.
Swój debiutancki album nagrali z pomocą Robina Diaza, który zastąpił perkusistę Davida Stege'a (Diaz został następnie zastąpiony przez obecnego perkusistę Trapt – Aarona Montgomery'ego).
22 Listopada 2002 ukazała się płyta pod tytułem Trapt, którą promowały 3 single. "Headstong" był pierwszym z nich, osiągnął pierwsze miejsce na listach "US Modern Rock" i "US Mainstream Rock" oraz ukazał się na 16 miejscu listy "US Hot 100".
Drugi singel z tej płyty zatytułowany "Still Frame" również zajął pierwsze miejsce w zestawieniu "US Mainstream Rock", ale nie poradził sobie już tak dobrze na dwóch pozostałych. Utwór ten został użyty w soundtracku gry Project Gotham Racing 2.
Trzeci singel noszący tytuł "Echo" ( w którego teledysku pojawiła się Michelle Trachtenberg) zajął 10 miejsce na liście "US Modern Rock". Album 'Trapt' zyskał miano platynowej płyty (ponad 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy)
Kolejnym krokiem grupy po wydaniu ich debiutanckiego albumu było EP zawierające 3 piosenki (wydane 30 Marca 2004), które zawierało wersje "live" utworów "Made Of Glass", "Echo" oraz "Promise".
Ich drugi album zatytułowany 'Someone In Control' został wydany 13 września 2005. Promowany był również przez 3 single: 'Stand Up', 'Waiting', 'Disconnected (Out Of Touch)'. Jednak single nie poradziły sobie tak dobrze jak te z pierwszej płyty, np. utówr 'Stand up' zajął 3 miejsce na "US Mainstream Rock".

Na początku roku 2006 Trapt pojechali w trasę koncertową z Nickelback i Three Days Grace.

18 Września 2007 roku wydano album live grupy, zatytułowany "Trapt Live!". Na płycie znalazły się wersje koncertowe dziewięciu utworów. Oprócz nich do albumu dołączono dwie nowe piosenki (nagrane w studiu): "Stay Alive" i "Everything to Lose".
7 Marca 2008 roku ogłoszono, że gitarzysta Simon Ormandy wystąpił z zespołu.
Dzień później na stronie zespołu pojawiła się piosenka "Who's Going Home with You Tonight", z ich kolejnego albumu-"Only Through the Pain", który na razie jest w trakcie realizacji. Później grupa udostępniła 4 kolejne utwory: "Black Rose", "Contagious", "Wasteland", i "Ready When You Are".

15 Kwietnia, zespół ogłosił, że będzie koncertował w ramach festiwalu "Cruefest", wraz z Papa Roach, Buckcherry i Sixx:A.M.. Trasa koncertowa rozpocznie się 1 czerwca w West Palm Beach na Florydzie.


Obecni członkowie:
-Chris Brown (Wokal i gitara)
-Peter Charell (Bas)
-Aaron Montgomery (Perkusja)
-Robb Torres (Gitara prowadząca)
Poprzedni członkowie:
-Robin Diaz
-David Stege
-Simon Ormandy

Dyskografia

*Albumy studyjne

Amalgamation (1999)
Trapt (2002)
Someone in Control (2005)
Only Through the Pain (2008)
No Apologies (2010)
*EP
Glimpse EP (2000)
Trapt EP (2004)
*Albumy Live
Trapt Live! (2007)


http://img62.imageshack.us/img62/8482/trapt.jpg





Ich muzyka jest świetna, pokochałam ich za ,,Headstrong'', który mogę słuchać cały czas Niektóre piosenki są mocne, inne znowu spokojniejsze. Nie wiem czy ktoś ich zna, coś o nich słyszał. Jak nie, to polecam posłuchać w międzyczasie




,,Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe." - Terry Pratchett

Offline

 

#2 2011-04-19 16:02:35

 a beautiful lie

Pogromca Forum

25516139
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 1922
Punktów :   -1 
WWW

Re: Trapt

Posłucham

Offline

 

#3 2011-04-19 19:36:45

 Cay

Pogromca Forum

24283589
Skąd: Varsova/Tavastia
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 2355
Punktów :   

Re: Trapt

Trapt! Kiedyś, szukając rzeczy podobnych Marsom, natknęłam się na nich, wspominam bardzo miło Chociaż ciężko mi będzie wybrac ulubioną, bo bardzo dawno nie słuchałam


http://img28.imageshack.us/img28/8662/northernlights3.jpg



Żyć by tworzyć i tworzyć, by żyć. 

Offline

 

#4 2011-04-19 21:02:13

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Trapt

Znam These Walls. Fajna piosenka.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora