Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#271 2011-11-05 16:28:00

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

haha nareszcie no fajnie, fajnie co mogę powiedzieć ... zazdroszczę mimo tego, że chłopcy mieli humor, a Dżeju miał wyjebane to muszę stwierdzić, że to jest mój ulubiony fragment :

war_is_here napisał:

Jared mnie przytulil

do Wiednia ani nigdzie indziej zresztą nie pojadę niestety... kasa, kasa i jeszcze raz kasa szkoła + rodzice, którzy Cię finansują nie każdemu sprzyjają... szkoda, że nie robią u nas tego cholernego afterparty


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#272 2011-11-05 16:43:42

 Vanilla

Pogromca Forum

Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 2538
Punktów :   

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Kurde, skoro płaci się tyle kasy t mogliby się bardziej postarać...
Mam pytanie - kim jest Sara?

Offline

 

#273 2011-11-05 16:51:17

 bafijune

Fan

Skąd: Grepnitz
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 72
Punktów :   
Wiek: neolit
WWW

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Sara to opiekun/przewodnik. Od niej dostajesz bilet, bransoletkę i instrukcję obsługi chlopaków

Offline

 

#274 2011-11-05 17:00:26

 Vanilla

Pogromca Forum

Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 2538
Punktów :   

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Aha
Bransoletkę, czyli opaskę na rękę, tak? A inni dostają?

Offline

 

#275 2011-11-05 17:16:24

 iskra

Fan

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 129
Punktów :   

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

war_is_here napisał:

Gdy zjawili sie Shann szczesliwy uswiadomil nas ,ze nie pali juz caly dzien

Ja też

war_is_here napisał:

ustawilismy sie w kółko i podchodzili do nas i dawali autografy. Sara powiedziala, ze tylko jeden autograf od kazdego, a Tom , ze ma w dupie te jej zakazy w ogole włączył mi sie taki angielski, bo chcialam jak najdluzej z kazdym z nim porozmawiac jak dawali mi autograf, az sama sie zdziwilam , ze nagle znam tak dobrze angielski ;p co ta adrenalina robi z czlowiekiem najdluzej rozmawialam z Tomo i Szynka , bo Jared mial wyjebane na ludzi:D Shann jest zajebisty, ciagle sie wyglupial , zartowalam sobie z nim.

Ach... Super, pozadrościć..  nie bijci: olać Jareda. Strasznie mi się spodobała Twoja akcja ze zdjęciami żeby sobie J. nie myslał, że sam jest jedyną gwiazdą w zespole. To będziesz mieć wspomnienia... Co trzeba zrobić, zeby mieć takie miłe spotkanie? To z tego GT po prostu?

Ostatnio edytowany przez iskra (2011-11-05 17:17:09)

Offline

 

#276 2011-11-05 18:05:34

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Serio nie było nikogo z Litwy? Rosjanki zawsze są, tak jak Polki
I kurde jednak Sara będzie? W tamtym roku była Diana i była zajebista a o tej Sarze mało miłych rzeczy słyszałam.
No i bardzo ładnie prezenty traktują
Żal im coś kupować

Pjona Kasia za Shannona Gwiazdor pewnie poczuł się zaskoczony


Vanilla napisał:

Aha
Bransoletkę, czyli opaskę na rękę, tak? A inni dostają?

opaski mają tylko ci z GT aby ich odróżnic kto ma jaki pakiet.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#277 2011-11-05 19:26:12

 MrsJoker

Jam łasica

15541009
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 2046
Punktów :   
WWW

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Kajge napisał:

Vanilla napisał:

Aha
Bransoletkę, czyli opaskę na rękę, tak? A inni dostają?

opaski mają tylko ci z GT aby ich odróżnic kto ma jaki pakiet.

Łeee... A ja liczyłam, że będę miała pamiątkę z koncertu


http://i48.tinypic.com/1gpqf5.gif



Be who you wanna be, fuck everyone else’s opinion,
don’t be one of those stereotypical people.


08.11.11 - The most amazing night in my life! Thank you all!

Offline

 

#278 2011-11-05 19:33:20

 Vanilla

Pogromca Forum

Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 2538
Punktów :   

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Ja tak samo Mimo wszystko uwielbiam takie małe drobiazgi, bo mają największą wartość
Dobra, wiem, że niektórzy są trochę przewrażliwieni na punkcie swojego wyglądu, ale żeby brać prostownicę na spotkanie z zespołem? Really?

Ostatnio edytowany przez Vanilla (2011-11-05 19:33:38)

Offline

 

#279 2011-11-05 19:39:29

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Pamiątką po koncercie będzie ładny bilecik ^^ A teraz już powinniśmy skończyć w tym wątku bajzel i się przenieść na ogólną. Wilno oficjalnie wczoraj przeszło do historii


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#280 2011-11-05 23:37:09

 invidiascreamxd

Mars Army

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 822
Punktów :   
Wiek: 17

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

W taki razie może ja napisze jak to wszystko wyglądało z mojej strony

Do Wilna pojechałam z ogromna ambicją zdobycia barierek i dostania sie na scenę dlatego pod Siemens Areną pojawiłam sie juz około 11.30. Idąc tam myślałam ze o tej godzinie będzie już jakaś grupa litewskiego Echelonu ale na miejscu okazało sie ze były tylko 2 osoby w tym jedna Rosjanka

Razem z dziewczynami rozłyżyłysmy się z jedzeniem i wszystkim pod wejściem i stwierdziłyśmy że nie ma co tam sterczeć i krążyłyśmy dookoła areny. Okazało sie że z tyłu hali spokojnie można było podejść do tourbusa marsów i w taki sposób udało nam się złapać przed koncertem Braxtona razem z nami była tam jakaś litewska dziennikarka która  była starsznie zdziwiona że przyjechałyśmy aż z Pl na koncert... babka wgl nie była zorientowana w temacie i kiedy wyszedł Braxton musiałaysmy jej tłumaczyc kto to jest wyleciała od razu do niego z pytaniem gdzie jest lider zespołu i gdzie śpią i widać było ze B się na to trochę wkurzył bo odsunął ją i odpowiadał nam tylko na pytania  obiecał nam ze wyjdzie w Łodzi po koncercie i zagra dla nas trzymam go za słowo
Ogólnie to tu jest ten artykuł który "dziennikarka" przygotowała po wszystkim http://cimarslover.blogspot.com/2011/11 … ct_04.html jestem tą blondynka z prawej słońce tak dawało po oczach że myslałm ze sie rozpłaczę "Most of the fans who were waiting there, were from Poland and they explained the reason for all of this - they're simply addicted to the band and always try not to miss the chance to meet with their idols." zgodzę się z tym jestem simply addicted

Po spotkaniu kulturalnie ustawiłysmy sie juz w kolejce do wejścia i byłysmy z przodu az do około 18 kiedy to na pół godziny przed otwarciem wyszli ochroniarze i stwierdzili ze będą rozstawiać barierki
moja reakcja w tym ścisku WHAT THE FUCK ??!!!!!!!!!!!!!!
wszystkich zaczeli odpychac do tyłu..później się okazało że przez to zamieszanie ktos musiał zranic się koło mnie bo mój bile był WE KRWI ?!!!!!

w końcu udało mi sie jakims cudem dobiec do barierek ( nie wiem w jaki sposób naprawdę ..) i stanęłam centralnie przed Shannem
rozwiesiłysmy polska flagę i czekałysmy... w warunkach bydlęcych że tak napiszę - waleni Rosjanie tak się pchali do przodu że całe barierki przesunęły się z metr i byłam tylko jakieś 1,5 m od sceny...

Tak jak napisała Killer setlista nie była powalająca i na miejscu Litwinów czułabym sie olana totalnie przez zespół ... Sami Litwini spiewali cienko my z przodu zdecydowanie za nich nadrabiałysmy wyłącznie na akustyku fajnie wyszło odspiewywanie Alibi i the kill
W dobrej formie był za to Dziad który wyjątkowo mało pierdolił o głupotach a duzo spiewał i nie pozostawiał trudniejszych partii piosenek publiczności i chwała mu za to
Ogólnie było widac że Marsi mieli dobry humorek co widac m.in tutaj http://www.youtube.com/watch?v=hq_qLtg50lo
Bardzo mi sie podobały wszystkie pierdułki które ze soba przywiezli - balony krokodyle konfetti i coś z czym Dziad biegał na Vox Populi - gasnica ?????
No i daje im plusa za from yesterday zaśpiewane w pół akustycznie i pół full bandem - naprawdę fajnie wyszło

Z tym klipem Hurricane to wgl nie ogarniam co to mialo kurna być i czemu nie zagrali tego po prostu na zywo ...
Szczerze to mało co naoglądałam się klipu bo zajęłam się w tym momencie przedostaniem się przez barierki . Widziałam ze Steve zacząl chodzić i wybierać ludzi na scene i jak podszedł do nas to go kulturalnie poprosiłam zeby wybrał mnie ale zostałam totalnie olala i jak na złość wziął Rosjanke koło mnie stwierdziłam ze teraz albo nigdy wywaliłam rosjanom za mna z łokcia i po nogach,  zawisłam do góry nogami na barierce i jakos sie przedostłam jak biegłam to podobno ochroniarze chcieli mnie gonić ale sobie w końcu odpuscili
na scenie stałam jakies 1,5 m od Dżeja i powiem szczerze że byłam tym wszystkim tak rozemocjonowana że mało pamiętam ... ale znalazłam sie na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Clk9RKjH … re=related moze nie wyrażne ale widac mnie z polską flagę
a i zwinęłam J kostkę do gry zobaczył mnie jak właśnie zabierałam ja z mikrofonu i uśmiechnął się w taki gardzący sposób

po koncercie oczywiście stwierdziłam ze warto na nich jakos pooczatować.
Podeszłysmy sobie z piwkiem pod wejście dla goldenów a tu patrzymy ze dzrwi sa otwarte i widać przez nie całe spotakanie ... nawet Dziad nas zauważył i usmiechnął się do nas jak mu machałysmy
Dalej spotkałam sie z Timem który okazał się najmilszym i najsłodszym facetem na swiecie. Gadał z nami dobre 40 minut i nawet zgodził się pogadac z Pauliny kolezanka przez telefon. naprawdę jsestem pełan szacunku ze po koncercie miał tyle siły żeby z nami porobic zdjęcia rozdac autografy i pozartować
Mialam szansę tez złapać na moment Dżeja który pojawił się doslownie na minute ale autograf na płycie mam
No i na końcu wyszedł do nas Shann który od razu oznajmił że da nam tylko autografy a jakas niekumającą Rosjanka zaczeła się na niego wydzierac że widzi go tylko raz w zyciu a on nie chce jej zapozować S sie troche wnerwił i powiedzial ze jak się jej nie podoba to moze zaraz wrócić i nie dostanie nawet autografu ...
i co jeszce warto napisac to to ze od Shanna na kilkometr waliło marycha a chodził i się chwalił ze rzuca fajki no to teraz juz wiem na co sie przestawił czy jaj juz kidys tu pisałam jak zajebisty głos ma S ???

tak jak widać jest tego troche mogłabym się rozpisywac jeszce długo ale jestem troche zmęczona
teraz się zastanawiam czy komukolwiek będzie się chciało to czytać ....


_________________________________________________________________
                    Apocalyptic and insane, my dreams will never change...

Offline

 

#281 2011-11-05 23:46:01

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Ja przeczytałam i jedyne co moge napisać to "wow". Szczęściara z Ciebie I znowu żałuję ze nie pojechałam do tego nieszczęsnego Wilna

Ostatnio edytowany przez Nacudja (2011-11-05 23:47:44)


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#282 2011-11-05 23:52:50

 invidiascreamxd

Mars Army

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 822
Punktów :   
Wiek: 17

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

a ja nie wierze w to ze pojechałam tam spotkałam ich wszystkich wbiłam na scenę i co najwazniejsze ze moi rodzice nie wiedza nic o tym wyjeździe ...


_________________________________________________________________
                    Apocalyptic and insane, my dreams will never change...

Offline

 

#283 2011-11-06 00:00:49

 Vanilla

Pogromca Forum

Zarejestrowany: 2011-08-05
Posty: 2538
Punktów :   

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Kurde, Invidia, ty farciaro
Nacudja, co się stało, to się nie odstanie niestety Musimy liczyć na Łódź...

Offline

 

#284 2011-11-06 00:25:24

 invidiascreamxd

Mars Army

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 822
Punktów :   
Wiek: 17

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

Vanilla napisał:

Kurde, Invidia, ty farciaro
Nacudja, co się stało, to się nie odstanie niestety Musimy liczyć na Łódź...

wgl miałam tyle szczescia w jeden dzień ze aż się sobie dziwę boje się że za to w Łodzi nie będę miała go wcale bo przekroczyłam limit ( i jak widać pierwsze problemy - nie będzie mnie chyba 7 ale to nie ten watek ..)


_________________________________________________________________
                    Apocalyptic and insane, my dreams will never change...

Offline

 

#285 2011-11-06 08:55:56

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Koncert w Wilnie, 3.11.2011

no ja również gratuluję szczęścia i w ogóle fakt, że coś takiego jak Litwiński Echelon ledwo egzystuje był dla Was bardzo dobry
+ ładnie walczyłaś o scenę
też żałuję, że nie pojechałam ale jak mówi Vanilla... co się stało to się nie odstanie. dzisiaj zaczynam swoją kolejną podróż na Marsa


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora