Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-10-10 21:10:39

 DemolitionLover

Fan

35183413
Skąd: Dream House
Zarejestrowany: 2011-09-09
Posty: 124
Punktów :   
WWW

Kill Bill

Warto dodac ze to film Quentina Tarantino. Panna Młoda (Uma Thurman), należąca niegdyś do płatnych zabójców, a która obecnie spodziewa się dziecka, zostaje zdradzona w dniu swojego ślubu przez swojego szefa (David Carradine). Cudem unika śmierci, mimo iż została postrzelona w głowę. Znajduje się jednak w śpiączce. Po czterech latach budzi się ze śpiączki i postanawia krwawo zemścić się na każdym, kto miał związek z zamachem na jej życie, pozostawiając sobie zemstę na tytułowym Billu na koniec. Opis filmu moze sredni, ale sam film jest swietny.

Ostatnio edytowany przez MissNobody (2011-10-10 21:11:29)


http://i46.tinypic.com/20rmmmt.gif

Offline

 

#2 2011-11-12 13:12:05

 BeautifulLie

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kill Bill

Podobała mi się zarówno pierwsza jak i druga część:)  Aktorzy świetnie dobrani do swoich ról, nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Czarnej Mamby poza Umą. Tak samo z Elle Driver, nie mogę znaleźć odpowiedniej aktorki do tej postaci poza tą która ją zagrała mianowicie Daryl Hannah.

Podobno ma wyjść trzecia część filmu.. Niby nie widzę sensu kontynuowania tego, no ale czekam z niecierpliwością;)


'Come break me down... Bury me, bury me! I am finished with you... Look in my eyes, You’re killing me, killing me! All I wanted was you...'

Offline

 

#3 2011-11-15 13:15:25

 shigella

Believer

11769878
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-03-25
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kill Bill

Jak na razie obejrzałam tylko 1cz, ale że film był niezły a zakończenie zaskakujące muszę szybko nadrobic zaległości;)
Uma Thurman to diamencik w tym filmie, jej charakter i osobowość idealnie zgrały się z jej filmową postacią


__________________________________________________________________________________________

There’s truth in your lies,
Doubt in your faith
What you build you lay to waste
All I’ve got’s what you didn’t take...


8 listopada 2011 ♥
9 czerwca 2012  ♥

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora