Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

#16 2008-09-30 19:03:59

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

właśnie, przesłuchajcie sobie bo na prawdę warto inaczej byśmy się tak nie emocjonowały tutaj

pójśc na TAKI koncert mm.. marzenie. a co do fanów- tutaj przynajmniej nie ma fungirlsowania więc chłopaki mogą czuc się bezpiecznie

Offline

 

#17 2008-09-30 19:48:12

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

racja, marzenie.. mm ale ETF wydaja teraz album, to może bedzie jakas trasa po europie jak coś to wiesz... (craig jest NASZ!! buhahaha<złowieszczy smiech> xD )


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#18 2008-09-30 19:51:18

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

też liczę na jakąs małą trasę która zahaczyłaby o Polskę... no ewentualnie Niemcy, ale to już byłaby wyższa szkoła jazdy a Twój plan hmm... bardzo mi odpowiada hahaha konkretnie i przyjemnie

Offline

 

#19 2008-10-03 17:55:23

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

o ja *______________* nowa piosenka O__o

http://www.youtube.com/watch?v=5SOXlirg … re=related

umieram.. ^^

Ostatnio edytowany przez fantasy (2009-02-22 16:56:49)


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#20 2008-10-04 11:16:58

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

zabic mnie chcesz ;p wiedziałam noo ! musze miec tą płytę !!! MUSZĘ!! I ja chce koncert !

Offline

 

#21 2008-10-04 12:21:55

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

jejku ta piosenka jest przeecudowna!!! PŁYTY!! i KONCERTUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (na pl nie licze, ale chociaż niemcy..) Szczerze wierze, ze niedługo MY bedziemy w miejscu tych ludzi xD
http://img204.imageshack.us/img204/3981/craigmabbitlargemsg1203fv2.th.jpghttp://img204.imageshack.us/images/thpix.gif
(haha, jaki strach w oczach xD)

a tak wgl, przesłuchałam ostatnio troche "starego" ETF i szczeerze mówiąc - troche słabe to.. Ronnie troche fałszował na live.. Nie wiem, czemu wszędzie fani escape the fate tak psioczą na Craiga.. (no ale w sumie to pewnie przyzwyczajenie - to tak jakby marsy miały być bez Jareda - dziwnie by było.. )

no ale możliwe, że to wszystko tylko dla tego, że mam jakąś awersje do Roniego Radke - nie wiem czemu, ale wkurza mnie ten typ..


aa Katalonka, widziałaś making of "the flood"??
http://www.purevolume.com/videos/424
^^ <3

edit: Bogu niech będą dzieki za notmtv xD zawsze miałam problem z znalezieniem w miare dobrej jakości nagran live takich "ostrzejszych" zespołów (bo jak wiadomo, do tv ich za czesto nie zapraszają.. )
a wiec dla przykładu:
http://www.notmtv.tv/index2.php?x=watch&v=escape02  - stare ETF, energia jest, ale coś nie do końca dają rade..
a "nowe" ETF z Craigiem:
http://www.notmtv.tv/index2.php?x=watch&v=escape03
http://www.notmtv.tv/index2.php?x=watch&v=escape05
stare kawałki zespołu, śpiewane przez pana Mabitta - co do jego wokalu nie mam zastrzeżeń, ale widać, żę najlepiej idzie mu scream.. Jak dla mnie te kawałki są pisane na wokal Ronniego i nie pokazują do końca umiejętności Craiga Są wg mnie "za słabe" na jego MOCNY głos. (no i troche gitarki czasem tam fałszują, ale tylko troszke xD) Np na 2 piosence widać, że chciał "pokazać na co go stać" (xD), ale nie mógł, przez prostote piosenki, w 3 numerze juz bylo lepiej, ale i tak brakuje mi takiego wokalu jak w BTF albo TWA (chociaż w the flood i this war is ours już on jest) - takiego z emocjami i tym czymś Widziałam na yt (słabą jakościowo) wersje "the flood" live, i C. świetnie daje rade (PS: i tak najlepsze było jak śpiewał bez koszulki xD) Musze z przykrością przyznać, żę mimo wokalu Craiga, to stare piosenki ETF nie są fajne W związku z tym jeszcze bardziej nie moge sie doczekać nowej płyty
No i nie da sie uniknąć stwierdzenia, że Craig ma ABSOLUTNIE niepowtarzalny głos - nikt nie zaśpiewa tak samo jak on JEGO piosenek, ani ON nie wpasuje sie nigdy w 100% w piosenki innych - totalny oridzinal

i sory, za AŻ TAKIE wyrażanie zdania w tym topicu, ale nie moge sie powstrzymać - tak, żałuje, że nie ma jakiegoś PORZĄDNEGO forum o tego typu zespołach!! takich na poziomie - jak te

Ostatnio edytowany przez fantasy (2008-10-04 13:26:25)


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#22 2008-10-04 15:05:38

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

mam płytę i epka ETF , czasami słucham, ale nie jest to nic na zasadzie ogromnej fascynacji, nie zachwycili mnie i nie porwali, po prostu się nie wciągnęłam. Byli jednym z wielu zespołów. do Ronniego jakoś specjalnie nic nie mam, ale to jednak nie ten głos. making of widziałam ale tych koncertów nie. Craig tak jak napisałaś ma niesamowity, niespotykany nigdzie głos. to jest jego siła
również widziałam przeróżne komentarze, czy to na jołtubie czy gdzie indziej, że Ronnie był lepszy, ale trzeba zrozumiec fanów starego ETF myślę, że mimo wszystko się przestawią i przekonają, bo ETF posiada w swoich szeregach geniusza jestem absolutnie pewna, że ta płyta będzie cudowna ! tylko nie wiadomo jak z dostępnością będzie w naszym pięknym kraju...

a co do braku forum- może warto wziąc sprawy we własne ręce??

edit: znaczy się mam na myśli nas obie

Ostatnio edytowany przez katalonka (2008-10-04 15:12:23)

Offline

 

#23 2008-10-04 15:18:31

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

w sumie to czemu nie tylko to dość mało popularne zespoły - myślisz, że zbierze sie jakaś sensowna grupa "ludziów"??


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#24 2008-10-04 15:20:59

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

myślę, że sama się nie zbierze, ale damy radę przecież nie jesteśmy jedyne (chyba... Haha) ;p na pewno warto takich na laście poszukac

Offline

 

#25 2008-10-04 15:26:44

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

ok to co, robimy forum/bloga/funclub ??


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#26 2008-10-04 15:29:35

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

myślę że forum jakoś to moja ulubiona forma wyrazu haha znalazłam na razie 7 osób które słuchają BTF bo myślę, że na razie od tego zaczniemy, tzn będzie to punkt głowny przy klasyfikacji ludzi ;p to co atakowac ich? haha ;D

Offline

 

#27 2008-10-04 15:34:49

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

atakuj!!
BTW: znasz sie na tym? tzn wiesz np. jaki serwer najlepiej wybrać itp? bo ja nie za bardzo..


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#28 2008-10-04 15:45:32

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

mniej więcej się orientuję no i brata mam haha ;p

Offline

 

#29 2008-10-04 16:09:15

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

oo to super bedziesz dzisiaj wieczorem na necie? bo byśmy już mogły pokombinować (ja zaraz wybywam)

i dlaczego niektórzy ludzie na laście(http://www.lastfm.pl/music/Escape+The+F … box?page=1) już sie wyrażają na temat płyty?? Jakieś przecieki, czy co??


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#30 2008-10-04 16:12:24

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

będę ale przed 22 bo potem uciekam na mecz ;D nic o przeciekach mi nie wiadomo, ale nawet jak by były to wolę poczekac na oficjalną premierę ;p nie dam się pokusie haha

no czyli szablon mamy już z głowy ( BTW powiedziłał, że jak patrzy na Craiga to bierze go wena... haha ) , reszta powinna już jakoś pójśc będzie dobrze, bo jak nie my to kto się za to weźmie?

Ostatnio edytowany przez katalonka (2008-10-04 16:28:58)

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Blessthefall/Escape To Fate/ The Word Alive

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora