Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#46 2011-07-01 23:15:22

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Aleksander

No to ja jeszcze napiszę ze ogólnie nie jestem fanką tego typu filmów Jak już to wolałam parodię 300 przynajmniej CIUTKĘ się pośmiałam


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#47 2011-07-01 23:22:56

 Dangerous

One Last Breath

Skąd: okolice Wrocławia.
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 4667
Punktów :   
WWW

Re: Aleksander

Progresywna napisał:

Dla mnie Aleksander to do Gladiatora to w ogóle się nie umywa, sorry Dżeju, twoja obecność w tym filmie nie zmieniła tego
Gladiator mnie zawsze wzrusza, muzyka jest piękna, sceny walk świetne... A w Aleksandrze wszystko było takie nijakie.
Aczkolwiek aktorstwo dobre, zarówno Jared, jak i Colin, Angelina czy Val Kilmer dali radę
Ogólnie to film średni.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach.




,,Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe." - Terry Pratchett

Offline

 

#48 2011-07-03 22:31:25

 wakingdream

Fan

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 156
Punktów :   

Re: Aleksander

Lubię tego typu filmy i z tego względu go obejrzałam, nie dlatego że gra tam J.  Jak dla mnie film średniawy, po takiej obsadzie spodziewałam się czegoś lepszego, chociaż aktorsko nie było tak żle. Nawet nie chcę porównywać do Gladiatora, bo wypadłby słabo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora