Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2008-12-21 14:27:48

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Nowości.

*)  Jak już pewnie niektóre z Was zauważyły, w pasku nawigacji pojawiła się nowa opcja Galeria. Póki co, zaczęłam nad nią pracować, ale chyba okazuje się, że nie można tworzyć podkategorii (które niestety bardzo by się przydały, np do podziału na lata i wydarzenia, żeby skompletować możliwie jak najwięcen sprecyzowanych zdjęć). No, ale jeszcze zobaczymy, spróbuję coś zakombinować, a nuż wyjdzie.
Aha, no i fajna informacja jest taka, że zdjęcia może wrzucać każdy. Oczywiście nie mam na myśli tego, że tematy z fotkami przy każdym członku zespołu miałyby zostać teraz zaniedbane. Absolutnie. Powoli galerię będziemy rozbudowywać.
No i chciałabym może prosić, żeby te zdjęcia z galerii były w jakiś tam sposób z grubsza uporządkowane. W miarę możliwości warto podać kilka wiadomości na temat zdjęcia, jak wydarzenie, na którym zostało zrobione, datę w miarę możliwości, no i tzw "source"- czyli źródło skąd wzięłyście, bo kradzież to zuoooo A przy okazji może odnośnik do większej liczby zdjęć z tej sesji.

*)   Do forów dodałam nową kategorię Dawni członkowie 30STM, w której zamieściłam Matta, Solona i Kevina, bo nie mam pojęcia dlaczego do tej pory się nie pojawili. Pozwolę sobie być moderatorem w tych kategoriach, bo zauważyłam, że nie mam gdzie pilnować porządku

*)   Trzecia i chyba ostatnia na dziś rzecz, to... Święta idą, więc z najlepszymi życzeniami dla Was wszystkich (oprócz tego tańczącego mikołaja Psychola):

http://i132.photobucket.com/albums/q21/boiziba/Jared/wishes.jpg



Psycholka.


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#2 2008-12-23 17:15:40

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Nowości.

super, że forum się rozbudowywuje. Ale to dzięki temu, że Wspaniale i Dzielnie Panuje nam tu Psycho xD Jak tylko czas będzie po Świętach to poszukam w moich zbiorach czegoś do galerii A życzenia świetne

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora