Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2008-12-23 02:02:37

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Basic info

Matthew Walter Wachter, (ur. 5 stycznia 1976 r. w Pottsville (Pensylwania)). Basista Matt Wachter opuścił grupę 30 Seconds To Mars, aby móc spędzać więcej czasu z rodziną. Pozostali członkowie zespołu, którego wokalistą jest aktor Jared Leto, podziękowali Wachterowi za współpracę pisząc na swojej oficjalnej stronie internetowej: "Po pięciu wspaniałych latach w drodze, Matt Wachter uznał, że nadeszła pora, aby poświęcił więcej czasu swojej rodzinie. Całkowicie wspieramy go w tej decyzji i przyjmujemy ją z szacunkiem i zrozumieniem. To nie jest koniec, to nowy początek. Był czas, kiedy chcieliśmy, aby nic się nie zmieniało, ale zmiany nie da się uniknąć, a my wierzymy, że należy ją przyjmować jako dar. Żywimy wobec Mata wyłącznie pozytywne uczucia i zawsze będziemy pamiętać o jego wkładzie w ten zespół". Aktualnie Matt jest basistą zespołu Angels & Airwaves.

source: http://pl.wikipedia.org/wiki/Matt_Wachter


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#2 2008-12-23 17:05:09

katalonka

Pogromca Forum

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 2418
Punktów :   

Re: Basic info

Słuchałam ostatnio Angels & Airwaves. Nie podobają mi się jakoś o_O . czy na pewno odszedł z powodu zaniedbanej rodziny? Przecież w tym zespole też musi pracowac, koncertowac i wgl. No ale było, minęło, i tak się nigdy nie dowiemy o co chodziło .

Offline

 

#3 2008-12-23 18:08:36

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Basic info

Katalonka wyjęłaś mi to z ust normalnie. Bo przecież tam też czas musi poświęcic zespołowi, ale może Marsi byli zbyt znani i musiał więcej czasu poświęcic, niż w zespole, w którym przypuszczał, że już nie uzyska takiej sławy...


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#4 2008-12-23 20:28:06

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Basic info

Wiecie jaki jest Szef.. Dla niego zespół to wszystko, chciał jak najwięcej robić i wszystko jak najszybciej, pracować jak najintensywniej i zawsze starcza mu na wszystko sił... Nie każdy tak umie. Mi się wydaje, że Matt po prostu się zmęczył, ale pluję sobie strasznie w brodę, że odszedł ;/ bardzo mi go brakuje, on był ziom i naprawdę idealnie pasował do nich...


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#5 2008-12-23 21:03:38

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Basic info

Noooo, ja do teraz ich kojarzę jako we 4, z plakatów i w ogóle. takich ich poznałam i takich ich widzę wszystkich w klipach, więc tak jakoś dziwnie. Może faktycznie dla Matta to było za dużo, za wielki natłok tej sławy i ambicji szefa ;]


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#6 2008-12-23 21:05:39

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Basic info

Moje zdanie jest takie, że Matt wytrzymał bardzo długo, ale nie jest takim długodystansowcem jak Shann Shann i Jay mają to we krwi reszta się ciągle zmienia, chciałam zauważyć


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#7 2008-12-23 21:23:15

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Basic info

Co bracia to bracia, muszą się razem trzymac Ale Tomo długo jest przecież... Cóż, Matta to była decyzja i trzeba ją uszanowac.... W klipie ABL jakoś dziwnie jak jest ich 3 tylko w sumie. Aaa, i przyznam, że Matta mało znam, ale jednak w muzyce czuje się jednak tą obecnośc muzkalną jego. Tak ogólnie kiedy on dokładnie odszedł?


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora