Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2009-03-03 23:51:02

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Habitat for Humanity Poland

Pewnie niewiele z Was może sobie na to pozwolić, ale warto wiedzieć o akcji Polskiego HfH.

Fundacja Habitat for Humanity Poland zaprasza serdecznie wszystkich wolontariuszy na dzień wspólnego budowania w Józefosławiu, połączony z symbolicznym otwarciem sezonu budowlanego 2009.

Tego dnia będziemy wspólnie pracować przy wylewaniu posadzek w mieszkaniach i montażu płyt karton-gips na ścianach.

Miejsce: Plac budowy domu Habitat for Humanity, Józefosław, ul. Ogrodowa 3F .
Termin: 21 marca 2009 (sobota)
Godziny: 9.00 – 15.00

Program: powitanie, szkolenie BHP (obowiązkowe!), podział zadań, przerwy na gorącą herbatę, na zakończenie posiłek i podziękowanie

Prosimy o punktualne przybycie ze względu na obowiązek przeszkolenia z zakresu BHP.

Warunkiem wzięcia udziału w pracach jest przesłanie:

- imienia i nazwiska wolontariusza
- numeru PESEL
- adresu zameldowania
- telefonu kontaktowego

NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 18 MARCA 2009 (ŚRODA)

*Imię i nazwisko, numer PESEL i adres potrzebne są w celu wykupienia polisy ubezpieczeniowej.

Osoby, które nie zgłoszą się i nie podadzą swoich danych do ubezpieczenia NNW nie będą mogły wykonywać prac.

Zapewniamy:

- gorący posiłek PRZYGOTOWANY PRZEZ UCZNIÓW AMERICAN SCHOOL OF WARSAW – DZIĘKUJEMY!
- kawę, herbatę, wodę
- rękawice robocze i niezbędne narzędzia
- obowiązkowe ubezpieczenie NNW
- udział rodzin, które zamieszkają w budowanym domu
- niepowtarzalną atmosferę

Prosimy o zabranie:

- strojów roboczych
- ciepłych okryć
- okryć przeciwdeszczowych
- butów roboczych, na twardej podeszwie, którym niestraszne błoto i kurz
- pogody ducha

Powiem szczerze, że mam wielką ochotę móc tam się stawić i pomóc. Anyone else? ;>


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#2 2009-03-04 13:54:28

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Habitat for Humanity Poland

Fajna sprawa ja tez bym chetnie pomogla ale po pierwsze moj wiek - nie jestem jeszcze pelnoletnia a po drugie klopoty z terminem i dotarciem (chociaz to daloby sie pewno zalatwic). Czy wiadomo moze od ilu lat mozna zostac tym wolontariuszem i czy beda jeszcze kiedys tego typu akcje?


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#3 2009-03-04 20:44:23

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Habitat for Humanity Poland

podejrzewam, że będą. a żeby być wolontariuszem, to niestety minimum 18 lat, bo jeżeli nie masz, to trzeba się stawić z rodzicem/opiekunem.


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#4 2009-03-05 17:06:24

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Habitat for Humanity Poland

No tak. W sumie tego sie spodziewalam. Moze jakby byl jakis wygodniejszy termin typu wakacje to moglabym kogos pelnoletniego na to naciagnac np mojego brata ^^ bylego Echelona...


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#5 2009-03-05 23:23:50

Arcywiedźma

The Witch of Horses

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 2157
Punktów :   
WWW

Re: Habitat for Humanity Poland

Cholera...gdyby nie ten termin... no i pieniądze na dojazd. Nie cierpię na nadmiar pieniędzy ;/


http://img72.imageshack.us/img72/1810/gitary.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora