Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#16 2011-06-08 21:17:29

 MrsJoker

Jam łasica

15541009
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 2046
Punktów :   
WWW

Re: SAGA ZMIERZCH

Nie czytałam i mnie nie cała ta Saga kompletnie nie kręci i nie wiem czemu, ale lubię się tym chwalić
Zabrałam się raz za audiobook'a, ale jakoś mnie to nie wciągnęło


http://i48.tinypic.com/1gpqf5.gif



Be who you wanna be, fuck everyone else’s opinion,
don’t be one of those stereotypical people.


08.11.11 - The most amazing night in my life! Thank you all!

Offline

 

#17 2011-06-09 00:26:45

 Rin

Fan

3959170
Skąd: Dziura w całym.
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 52
Punktów :   

Re: SAGA ZMIERZCH

Przeczytałam całą sagę. Pamiętam jak czytałam nieoficjalne tłumaczenia, jeszcze przed wydaniem książki w Polsce. Podobało mi się, choć jakoś nigdy nie przepadałam za Edwardem. Zresztą Bella też działała mi na nerwy, bo była taka... nijaka. Filmy są jeszcze gorsze, ale to już pomijam.
Zawsze chciałam, żeby Meyer napisała coś więcej na temat Jaspera i Alice. Ich historia jest o wiele ciekawsza niż ten słodki (że aż mdły) romans. A już najbardziej podoba mi się wątek Jasper/Maria.
Nienawidzę tych książek za to, że ciągle porównuje się do nich "Pamiętniki wampirów", co jest kompletną głupotą. Ludzie mówią, że PW są ściągnięte od Meyer (no bo trójkąt, wampiry, bla bla bla), ale jak to możliwe, skoro PW zostały wydane na początku lat dziewięćdziesiątych? O_o  Ech, idioci...
Tak właściwie to nie wiem co mnie urzekło w tych książkach, że wchłaniałam je z zawrotną prędkością. Może Jasper, może to, że po prostu były tam wampiry na punkcie których miałam obsesję odkąd zobaczyłam pierwszy raz "Wywiad z wampirem"... nie wiem. Wiem tylko, że styl pani Meyer wcale mi się nie podoba, jest... prosty, no ale plus taki, że szybko się czyta.
Zdecydowanie bardziej wolę jakieś fanfiki dobre poczytać, niż samą książkę, o.

Offline

 

#18 2011-06-25 17:22:45

 unknown

Mars Army

7104015
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 522
Punktów :   
Wiek: 18
WWW

Re: SAGA ZMIERZCH

czytałam i mogę powiedzieć tyle, że póki nie przeczytałam kilku innych książek w tym temacie, uważałam zmierzch za arcydzieło literatury współczesnej. jednak po lekturze tych "kilku innych ...", stwierdziłam, że cała historia jest zbyt cukierkowa, naciągana, a książka ogólnie niedopracowana. no bo halo - nie chcą zostać rozpoznani, a ewidentnie przyciągają uwagę (piękni, mega bladzi, z nikim nie rozmawiają) w dodatku mają dom na uboczu i mnóstwo kasy, co dodatkowo robi z tajemniczych dziwaków. podsumowując - saga ciekawa acz zbyt cukierkowa. no ale za pierwszym czytaniem szał ciał


They crawl up on my bed, wrap their fingers round my throat.

Offline

 

#19 2011-07-11 14:13:46

 marrrt

Żółtodziób

Skąd: Lipiany / Szczecin
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 36
Punktów :   
Wiek: 14

Re: SAGA ZMIERZCH

pamiętam na początku tej fascynacji całą sagą czytałam tomy po kilka razy , ale teraz wydaje mi się to przereklamowane .
czy Edzio nie jest czasem zbyt opiekuńczy ?
a Bella jest tak zaślepiona tym uczuciem do niego..
ech , szkoda gadać .
aczkolwiek , kiedyś uwielbiałam Zmierzch , jednak wolę książkę od filmu .


http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2011/044/1/8/triada_flag_icon_by_woodian-d39gp8l.gif

Turn back, believe,
Nothing is over

Offline

 

#20 2011-07-11 17:17:26

 Siulba

MOD Power

5269738
Zarejestrowany: 2010-09-10
Posty: 3770
Punktów :   
Wiek: 21

Re: SAGA ZMIERZCH

Za dużo reklamy często ma zupełnie odwrotny skutek.


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lvwq3d0UOq1qm6yozo1_250.gifhttp://30.media.tumblr.com/tumblr_lvwq3d0UOq1qm6yozo2_250.gifhttp://27.media.tumblr.com/tumblr_lvwq3d0UOq1qm6yozo3_250.gif
Happiness, more or less, it's just a change in me, something in my liberty, oh, my, my...

Offline

 

#21 2011-07-11 17:58:29

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: SAGA ZMIERZCH

w gimnazjum po obejrzeniu filmu Zmierzch stał sie moim światem :zdzwiony: przeczytałam całą sagę, ostatnią część gdzieś w necie bo nie mogłam sie doczekać aż wyjdzie. a Edward był taki ojeju zajebisty i w ogóle... taki wiek. teraz walę głową w ścianę na każde wspomnienie o Zmierzchu wszystkie kolejne części po jedynce wydawały mi się maksymalnie żenujące. teraz szukam okazji żeby opchnąć komuś moje 3 tomy. jest może chętny?


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#22 2011-07-11 18:34:29

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: SAGA ZMIERZCH

Hehsm, a dla mnie to pozostanie zawsze jakąś częścią mnie samej. Jakoś cały szum i jazgot na sagę mi jej nie obrzydził. Nie traktuję jej jak wybitne dzieło literatury klasycznej ale jako zwykły, przyjemny romans do którego nigdy nie dorabiałam filozofii. Jestem pewna że w przyszłości nie raz wrócę do Zmierzchu i z dużą przyjemnością przeczytam książki i obejrzę film. Lubiłam sagę, lubię i zapewne będę lubić


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#23 2011-07-11 21:10:20

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: SAGA ZMIERZCH

Media zrobiły z tego syf. Książki naprawdę nie są najgorsze. Nawet, jeśli są to "dzieła" jednokrotnego przeczytania.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#24 2011-07-16 16:02:11

 invidiascreamxd

Mars Army

Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 822
Punktów :   
Wiek: 17

Re: SAGA ZMIERZCH

"Media zrobiły z tego syf." Wyjęłaś mi to z ust...
Ja przeczytałam pierwszą część jakieś 1,5 miesiąca przed tym jak wyszedł film, kiedy jeszcze to wszystko było nieznane i wgl... nie powiem książka wciągnęła mnie i to bardzo, ale po obejrzeniu w kinie filmu fabuła stała się dla trochę żenująca...a najbardziej z tego wszystkiego to żenujacy był Edzio czyli nadopiekuńczy, święty, wybierający dobro wampirek.
Zauważyłyście, że Kryśka jako Bella nie zamykała ust przez 3/4 filmu??

Ostatnio edytowany przez invidiascreamxd (2011-08-04 20:10:58)


_________________________________________________________________
                    Apocalyptic and insane, my dreams will never change...

Offline

 

#25 2011-07-16 17:57:11

 19monia55

Believer

7249871
Skąd: Oława/Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 282
Punktów :   

Re: SAGA ZMIERZCH

Ja przeczytałam 2 tomy nim obejrzałam film, później 3 część a 4 ledwo zaczęłam i kończyć mi się nie chce... Książki nie są jakieś najgorsze, nawet fajnie się czyta...
Jednak

"Media zrobiły z tego syf."

I temu się zaprzeczyć nie da.


http://img80.imageshack.us/img80/385/tumblrl3qw7srswj1qa7vvw.gif


₪ ø ||| ·o.

Offline

 

#26 2011-07-21 17:56:36

 30STM<3_so_much

Believer

11716251
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 483
Punktów :   
Wiek: 13

Re: SAGA ZMIERZCH

Połknęłam całą sagę. Nie powiem, bo podobała mi się. Ale fakt, film gorszy i taki... za Edkowy. Ten Pattinson już mi zbrzydł, ale jestem ciekawa ostatniej części filmu więc pewnie i tak obejrzę .

Rebel dokładnie pamiętniki rulez! Mogłabym to cały czas oglądać i czytać i w życiu by mi się to nie znudziło )


"It's the moment of truth and the moment to lie
The moment to live and the moment to die
The moment to fight, the moment to fight, to fight, to fight, to fight..."

Offline

 

#27 2011-07-28 13:30:56

 AtramentowaMarsowa

Believer

10703084
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 330
Punktów :   
Wiek: 15
WWW

Re: SAGA ZMIERZCH

unknown napisał:

czytałam i mogę powiedzieć tyle, że póki nie przeczytałam kilku innych książek w tym temacie, uważałam zmierzch za arcydzieło literatury współczesnej. jednak po lekturze tych "kilku innych ...", stwierdziłam, że cała historia jest zbyt cukierkowa, naciągana, a książka ogólnie niedopracowana. no bo halo - nie chcą zostać rozpoznani, a ewidentnie przyciągają uwagę (piękni, mega bladzi, z nikim nie rozmawiają) w dodatku mają dom na uboczu i mnóstwo kasy, co dodatkowo robi z tajemniczych dziwaków. podsumowując - saga ciekawa acz zbyt cukierkowa. no ale za pierwszym czytaniem szał ciał

ja bym powiedziała to samo wiec nie bede sie powtarzac


_______________________________________________I from Mars___________________________________________________
                         
"Be who you wanna be- fuck everyone else's opinion don't be one of those sterotypical people"
                                                                                                                                    ~Jared Leto

http://i844.photobucket.com/albums/ab2/voxpopuli_/30%20Seconds%20To%20Mars/GIFs/GIF041.gif

Offline

 

#28 2011-08-01 12:23:37

Hybride

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: SAGA ZMIERZCH

powiem tak.
czytałam księżyc w nowiu oraz zacmienie, książka mnie nudziła, wszytsko tam jest tak idealne a wampiry tak słodkie jak pluszowy szczeniaczek. nie podoba mi sie ta ksiązka mimo że uwielbiam tematyke wampirów.


Some people belive in god I belive in music.
WYMIENIE BILET Z SEKTORU C NA D. SPRZEDAM DRUGI BILET W SEKTORZE C

Mój photoblog! Wbijać i dodawać!

Offline

 

#29 2011-08-01 15:53:01

 ajam28

Żółtodziób

Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 2011-07-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: SAGA ZMIERZCH

Sagę przełknęłam gładko, może dlatego, że każdą książkę przełknę gładko. Jak mam coś do czytania, od razu czytam, nie zważając na tematykę. Szczerze powiedziawszy to Zmierzch jest lekturą na jeden raz, tak przy kawie poczytać.. Relaksująca, lekka, łatwa, przejrzysta. A filmów w ogóle nie trawię. Jak obejrzałam pierwszą część, stwierdziłam, że to był najgorszy zakup w moim całym życiu (bo wtedy kupiłam bilety do kina).


http://img535.imageshack.us/img535/7129/tumblrkz1hrsivla1qaq9ho.jpg
I love.

Offline

 

#30 2011-08-02 21:27:47

 Angelina

Żółtodziób

7785391
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2011-08-02
Posty: 26
Punktów :   

Re: SAGA ZMIERZCH

Na początku dużo słyszałam na ten temat, ale kompletnie mnie to nie interesowało i nie miałam nawet zamiaru zajrzeć do filmu, czy książki. Jednak moja kuzynka w końcu mnie przekonała, zaczęłam od filmu i nie ukrywam, że mi się spodobało. Po przeczytaniu wszystkich 4 części filmy tylko mnie drażniły jak zawsze nie ma porównania. A co do Pamiętników to też nie mogę się przekonać. Ale Zmierzch całkiem, całkiem. Myślę tak, jak koleżanka wyżej lekka, przyjemna książka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora