Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2011-08-11 23:21:09

 papryczka

Cookie Monster

3223265
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 3505
Punktów :   
WWW

Sum 41

SUM 41


Kanadyjski zespół rockowy pochodzący z Ontario założony w 1996. Obecnie (marzec 2010) w skład zespołu wchodzą: Deryck Whibley (wokal prowadzący, gitara rytmiczna, keyboard), Jason McCaslin (gitara basowa, wokal wspierający), Steve Jocz (perkusja, wokal wspierający) i Tom Thacker (gitara solowa, wokal wspierający, keyboard).
W 1999 zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Island Records. Od tego czasu grupa wydała cztery albumy studyjne, wszystkie osiągnęły status platynowej płyty na terenie Kanady. Największy sukces spośród dotąd wydanych albumów grupy odniósł All Killer No Filler – nagranie zdobyło trzykrotnie status platynowej płyty w Kanadzie oraz jednokrotnie w USA[3]. Album był promowany przez singel "Fat Lip", który osiągnął 1. miejsce na liście Modern Rock Tracks. Drugi singel z albumu, "In Too Deep", uplasował się na 10. miejscu listy Modern Rock Tracks.

http://img405.imageshack.us/img405/6891/sum41l.jpg

Albumy studyjne:
    * All Killer No Filler (2001)
    * Does This Look Infected? (2002)
    * Chuck (2004)
    * Underclass Hero (2007)
    * Screaming Bloody Murder (2011)

Ktoś zna,ktoś lubi?


http://i43.tinypic.com/2zq52x2.gif


Normal people scare me.

Offline

 

#2 2011-08-12 14:29:08

 Dangerous

One Last Breath

Skąd: okolice Wrocławia.
Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 4667
Punktów :   
WWW

Re: Sum 41

Tak, bardzo ich lubię. Podoba mi się styl poszczególnyh piosenek, jedne są spokojniejsze, inne znowu szybsze, różnie wykonane. Często potrafrią poprawić mi humor. Ogólnie ich dyskografia jest warta posłuchania. Najbradziej wielbię 'With Me', 'Pieces', 'Motivation', 'Still Waiting', 'Makes No Difference','What We're All About',  'Fatlip' i 'Pain For Pleasure'
Fajnie, że w tym roku wydali nową płytę .




,,Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe." - Terry Pratchett

Offline

 

#3 2011-10-30 16:18:13

Screamer

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2011-10-28
Posty: 12
Punktów :   -1 

Re: Sum 41

Genialny zespół a przede wszystkim Wokalista który ma ADHD,ostatnia płyta trochę odbiega od poprzednich jest bardziej "oldskulowa".
Z tej właśnie płyty w głowie utknęły mi 2 utwory Screaming Bloody (piosenka promująca album) i Crash(balladka).


http://s5.ifotos.pl/img/GuitarraS_hqswrar.png

Offline

 

#4 2011-11-23 15:08:52

 niger33

Mars Army

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-10-24
Posty: 501
Punktów :   
Wiek: 22 lata
WWW

Re: Sum 41

jakie dziwne zdjecie.. nie poznaje ich zupelnie.. sluchalam chyba tylko plyty Chuck i nadal piosenki z niej pałętają sie po moim ipodzie sprawiając mi dużą przyjemność pojawiając sie ni ztąd ni zowąd co jakiś czas między moją nowszą muzyką ale jakos chyba z nich wyrosłam zeby szukać i słuchac nowej plyty

Offline

 

#5 2012-01-19 20:57:14

 shrimp

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2012-01-08
Posty: 25
Punktów :   

Re: Sum 41

Sum 41... Szczerze? 2-3 lata temu miałam niezłego bzika na punkcie tego zespołu. Mogłam o nim gadać godzinami.  Teraz mam ich piosenki na telefonie, czasami posłucham, ale bez szału. Gdybym poznała ten zespół dopiero teraz to nie wiem czy by mnie zainteresował. Ale wielki sentyment został i nie mogłabym powiedzieć, że go nie lubię. Chuck i Screaming Bloody Murder to płyty, które aktualnie najbardziej mi się podobają

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora