Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2011-01-21 22:40:24

 Leto

Mars Army

25478314
Zarejestrowany: 2011-01-13
Posty: 560
Punktów :   
WWW

Bring Me The Horizon

brytyjski zespół muzyczny wykonujący deathcore  utworzony w Sheffield.

Zespół stworzyli w roku 2004 członkowie lokalnych zespołów. Nazwa zespołu pochodzi z filmu Piraci z Karaibów, gdzie Kapitan Jack Sparrow wykrzyczał zdanie "Now... Bring me that horizon!". Słowo "that" zostało zastąpione "the" i od tego czasu oficjalna nazwa zespołu to "Bring Me the Horizon".

Zadebiutowali w październiku 2004 roku EP-ką This is What the Edge of Your Seat Was Made For  wydaną w Thirty Days of Night Records, zaś rok później przez Visible Noise. Płyta zawiera 4 piosenki, do utworu "Traitors Never Play Hangman" został nagrany pierwszy teledysk w historii grupy. Krążek wygrał nagrodę "The Most Brootal E.P Of The Year" w 2004 roku w konkursie magazynu muzycznego ABM.

Pierwszy album studyjny Count Your Blessings został wydany 30 października 2006 roku w Wielkiej Brytanii oraz 14 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Tytuł albumu został prawdopodobnie zaczerpnięty z filmu "Gangi Nowego Yorku" z kwestii, którą wypowiedział William "Bill the Butcher" Cutting. Na krążku znalazło się 10 piosenek (w tym 2 instrumentalne) oraz w wersji rozszerzonej "Eyeless" czyli cover utworu grupy Slipknot. Promują go 2 klipy. Pierwszy do kawałka "Pray for Plagues", drugi do "For Stevie Wonder's Eyes Only (Braille)".

Po wydaniu krążka zespół koncertował z takimi zespołami jak Lostprophets, The Haunted, Killswitch Engage. W marcu i kwietniu 2007 roku odbyli trasę po Wielkiej Brytanii jako headliner wraz z I Killed The Prom Queen. W czerwcu tego samego roku dzielili scenę podczas Download Festiwal z takimi grupami jak Iron Maiden czy Slayer. W listopadzie wystąpili w mini trasie koncertowej Gigantour wraz z Megadeth, Static-X, Lacuna Coil oraz DevilDriver - zagrali 3 koncerty w Australii. Powrócili do Australii w maju i czerwcu grając pożegnalną trasę z I Killed The Prom Queen.

Na początku 2008  roku zespół zaczął pracę nad nowym materiałem. W kwietniu i maju, w szwedzkiej  odizolowanej od świata wiosce Arboga pod okiem Fredrika Nordström'a (producent m.in. I Killed The Prom Queen, Dimmu Borgir, In Flames, Opeth itd.) nagrali drugi album studyjny, który został zatytułowany Suicide Season. Krążek ten został wydany 29 września 2008 roku przez Visible Noise w Europie, zaś w Stanach Zjednoczonych 28 listopada w Epitaph Records. Płyta zagościła na 47 miejscu na brytyjskiej liście sprzedaży, 28 na australijskiej oraz 107 miejscu na liście Billboard 200 - osiągając w pierwszym tygodniu nakład 6 621 sprzedanych kopii. Na płycie gościnnie wystąpili wokaliści JJ Peters z Deez Nuts (w utworze "Football Season Is Over"), Sam Carter z Architects ("The Sadness Will Never End") oraz Luis Dubuc z The Secret Handshake (sample w "Chelsea Smile"). Wydawnictwo promowały cztery teledyski: "The Comedown", "Chelsea Smile", "Diamonds Aren't Forever" oraz "The Sadness Will Never End".

Promując płytę grupa wystąpiła jako headliner w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Europie. Trasy odbyły się wraz z zespołami The Red Shore, Deez Nuts, The Secret Handshake, Dead Swans, The Legacy, Misery Signals, Johnny Truant, The Ghost Inside i Confide. Wystąpili również podczas Taste of Chaos 2009 w Ameryce północnej z Thursday, Cancer Bats, Four Year Strong i Pierce the Veil.

W marcu 2009  roku niespodziewanie zespół opuścił gitarzysta Curtis Ward. W maju tego samego roku gitarzysta Jona Weinhofen (ex I Killed The Prom Queen, Bleeding Through) dołączył w zastępstwie, ale w lipcu został oficjalnym członkiem Bring Me the Horizon.

Nowa płyta zatytułowana There Is a Hell, Believe Me I've Seen It. There Is a Heaven, Let's Keep It a Secret miała premierę 4 października 2010[3].

Obecny skład

    * Oliver "Oli" Sykes - śpiew
    * Lee Malia - gitara
    * Jona Weinhofen - gitara
    * Matt Kean - gitara basowa
    * Matt Nicholls - perkusja

Byli członkowie

    * Curtis Ward - gitara (do 20.03.2009)


http://static.tumblr.com/i3ee7go/G8dm2sfca/tumblr_lvszhnxfgj1ql3wixo1_500.gif

Offline

 

#2 2011-01-22 04:21:33

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Bring Me The Horizon

gdzie jak gdzie, ale tu się tego tematu nie spodziewałam o.O haha Leto - słuchasz ich? xD

ja ich bardzo lubie, chociaż nie powiem, widziałam lepsze/bardziej profesjonalne zespoły (szczególnie jeśli chodzi o wokal) ale do nich mam jakiś taki sentyment. Pierwsza plyta i EPka średnio mi podeszły do gustu, Suicide Season już lepiej (tytułowa piosenka i The Sadness Will Never End są mistrzowskie), ale najnowszy album, There Is a Hell, Believe Me I've Seen It. There Is a Heaven, Let's Keep It a Secret (boże, co za głupia nazwa -.-) mimo narzekania wielu osób baaaardzo mi przypadł do gustu. It Never Ends, Crucify Me, Fuck i Blessed With A Curse to moje ulubione z tego krążka <3 Don't Go też jest dość ciekawe. Bardzo wolne, emocjonalne, z ślicznym gościnnym wokalem Lights. Tylko scream troche słabo brzmi.

Widziałam ich na żywo i są całkiem przyjemni, do tego wbrew pozorom miłe chłopaki jak się z nimi pogada xD a tak się składa, zę za 2 tyg znowu na nich jade xD

Jedyne co mnie wkurwia to "kult Oliego" i podejście "nieważne jak grają, ważne jest to, że wokalista ma grzywke, tatuaże i jest sexi, więc będe ich fanką"


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#3 2011-01-22 08:51:36

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Bring Me The Horizon

Chelsea smile, It was written in blood, The comedown <3 To dzięki fantasy
A wiem, że na początku niemal bałąm się tego, nie wspinając o Pray for plagues, które jest iście przerażające O.o
Z tymi fankami to każdy zespół ma chyba takie dziwne faneczki lecące tylko na wygląd. Ale jeśli woklaista jest faktycznie niczego sobie to juz robi to się bardziej intensywne.

Ostatnio edytowany przez Rozettaa (2011-01-22 08:53:11)


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#4 2011-01-22 18:36:17

 Leto

Mars Army

25478314
Zarejestrowany: 2011-01-13
Posty: 560
Punktów :   
WWW

Re: Bring Me The Horizon

fantasy , słucham
Mi się najbardziej podoba " Chelsea Smile " , a w " Rawwwrr " przeraża mnie dźwięk w 1:07 . xD Bardzo się zdziwiłem jak usłyszałem ich kawałek " Don't Go " z Lights ( Valerie Poxleitner ) Ładna jest ^ ^ .
A Oliver w jednym wywiadzie pod wpływem alkoholu powiedział coś w stylu " BMTH jest przereklamowane , ludzie słuchają nas przez moje włosy "


http://static.tumblr.com/i3ee7go/G8dm2sfca/tumblr_lvszhnxfgj1ql3wixo1_500.gif

Offline

 

#5 2012-01-11 19:42:59

 papryczka

Cookie Monster

3223265
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 3505
Punktów :   
WWW

Re: Bring Me The Horizon

Kiedyś słyszałam Don't go i jakoś mnie nie wciągnęło.Ostatnio przyśnili mi się,co uznałam za znak,więc postanowiłam przesłuchać jeszcze raz i spodobało mi się


http://i43.tinypic.com/2zq52x2.gif


Normal people scare me.

Offline

 

#6 2012-01-13 18:53:27

 IAmNotABeautifulLiar

Żółtodziób

12726453
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2012-01-07
Posty: 34
Punktów :   
Wiek: 13

Re: Bring Me The Horizon

Według mnie najlepsze są Blessed With A Curse, Don't Go i Anathem. Ogolnie najczęściej słucham piosenek z There Is a Hell, Believe Me I've Seen It. There Is a Heaven, Let's Keep It a Secret (fajna nazwa płyty to się jej będą czepiać -,-)


-Boże widzisz i nie grzmisz!
-Grzmię, tylko plastik nie przewodzi prądu.

Offline

 

#7 2012-02-04 11:35:06

 Poison

Mars Army

39504394
Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2011-08-03
Posty: 534
Punktów :   
Wiek: 15

Re: Bring Me The Horizon

IAmNotABeautifulLiar napisał:

Ogolnie najczęściej słucham piosenek z There Is a Hell, Believe Me I've Seen It. There Is a Heaven, Let's Keep It a Secret (fajna nazwa płyty to się jej będą czepiać -,-)

A fajna, fajna xD i do mnie trafiła a konkretniej: wciąż ją powtarzam
Najbardziej lubie `Don't go , Suicide Season , Blessed with a curse , It never Ends `... ogólnie to ich słucham najczęściej
Wokal Olivera jest świetny Bo wkońcu...dobre drzenie mordy nigdy nie jest złe
Chłopaki w tym roku chcą zacząć prace nad kolejną płytą, więc może być ciekawie ! Oby zbytnio nie odeszli od obecnego brzmienia! [niestety...ale..tak jak MARSi T^T]

www.bmthorizon.pun.pl !! za wszelką rejestracje będę bardzo wdzięczna
http://www.facebook.com/pages/Chelsea-S … ref=stream  zapraszamy !

Ostatnio edytowany przez Poison (2013-01-18 18:42:46)


http://30.media.tumblr.com/tumblr_l87qh2KuvY1qbjyiko1_400.gif MARS HUG :3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora