Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#1 2011-09-03 14:34:28

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

WAŻNE! Nowe ogłoszenia

Drodzy wszyscy,

jako, że forum ostatnio przeżywa niesamowity rozkwit zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę nowych członków, a i niektórym starym przyda się przypomnieć parę rzeczy, mam kilka zmian/ogłoszeń:

1. Wprowadziłam tak zwane rangi dla nowych użytkowników. Trick polega na tym, że dostęp do niektórych działów forum bedzie możliwy dopiero po uzyskaniu okreslonej liczby postów. Dotyczy to głównie działu Off Topic, gdzie czasem pojawiają się dość osobiste wyznania i dobrze byłoby, żeby dostęp do nich mieli użytkownicy, którzy raczej udzielają się na forum i czynnie spędzają z nami czas a nie każdy, kto z marszu na nie wejdzie. Próg postów dla Offa wynosi w tej chwili 50.

2. Zarejestrowani użytkownicy mają 60 dni na możliwość obserwowania forum bez pisania postów, jeśli to im wystarcza jednak po upływie tego czasu zostaną automatycznie usunięci. Ponowna rejestracja jest możliwa, jednakże forum nie pozwala na dublowanie adresu e-mail, więc tego samego już nie użyjecie.
Aby pozostać na forum w ciągu wyżej omawianego czasu należy napisać minimum 50 postów. Chcemy aby użytkownicy udzielali się czynnie, stąd limity.

Poniżej 50 postów kolor nicka użytkownika będzie biały. Użytkownicy, którzy osiągną próg 50 postów niech zgłaszają się do mnie, wybierają sobie kolor, wtedy uzyskają dostęp do pozostałej części forum.

3. Jako, że dział "Galeria" stał się wylęgarnią fangirlsowych komentarzy, czego niestety mozna było się spodziewać, zamykam go. Zdjęcia, pogrupowane wg kategorii będzie można dodawać tutaj -> http://www.thirtysecondstomars.pun.pl/gallery.php Własciwie to nie wiem, dlaczego dotąd z niej nie korzystaliśmy.
Tu nie ma miejsca na głupie komentarze.
Do wygłupiania się jest wątek mały fangirls.
I nie chcę słyszeć komentarzy typu "dobrze byłoby zamknąć galerię/wątek fangirlsowy, bo wstydzę się tego, co tam piszę." Jak się wstydzisz, to nie pisz. Proste.

4. Z ChatBoxem chciałam Wam pomóc ale nie mogę tak, jakbym chciała. Mamy ustawioną maksymalną liczbę chatpostów (50) i powiem szczerze, ze nie wiem, czemu nie widać wszystkich w polu. Podobnie jak próbowałam ustawić wieksze rozmiary chata ale chat na zmiany nie reaguje. Postaram się jeszcze z tym pobawić ale nie mogę za wiele obiecać.

5. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, uwagi i komentarze.

Pozdrawiam.
KQ



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#2 2012-11-15 18:07:29

 Ana

Żółtodziób

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-11-15
Posty: 36
Punktów :   

Re: WAŻNE! Nowe ogłoszenia

powiodła się akcja 'powiedz to'?


Jeśli powiem, że gdzieś tam, między Marsem i Ziemią krąży po okołosłonecznej orbicie eliptycznej porcelanowy czajniczek, to nikt, absolutnie nikt nie umiałby udowodnić, że to twierdzenie jest nieprawdziwe (oczywiście musiałbym dodać, że malutki czajniczek jest niewidzialny dla najczulszych teleskopów). A jednak zostałbym słusznie wyśmiany za nonsensowność takiego twierdzenia. Gdyby jednak stało się ni stąd ni zowąd tak, że istnienie mojego czajniczka potwierdziłyby nagle odnalezione pradawne manuskrypty i jeśliby te księgi odczytywano przez stulecia co niedzielę w kościele, a ich treści nauczano dzieci od maleńkości, to niewiara w czajniczek nagle stałaby się przejawem dziwnej i godnej pogardy ekscentryczności. Dziś. Bo jeszcze pięć wieków temu niewierzących w czajniczek palono by na stosach. Oto cała prawda o religii

Offline

 

#3 2012-11-15 19:16:54

 papryczka

Cookie Monster

3223265
Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 3505
Punktów :   
WWW

Re: WAŻNE! Nowe ogłoszenia

Ana napisał:

powiodła się akcja 'powiedz to'?

Chyba zły wątek.


http://i43.tinypic.com/2zq52x2.gif


Normal people scare me.

Offline

 

#4 2012-11-15 19:44:22

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: WAŻNE! Nowe ogłoszenia

papryczka napisał:

Ana napisał:

powiodła się akcja 'powiedz to'?

Chyba zły wątek.

Oczywiście, że zły ale nowa jest, to jej daruję



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora