Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#61 2012-08-03 18:59:09

 Misia

Fan

4250446
Skąd: Krosno
Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 143
Punktów :   

Re: Skins

Ja Skins pokochałam, ale uważam, że każdy następny sezon jest coraz gorszy. Ale to tylko moje zdanie ;D Uważam, że pierwsza generacja była najlepsza a w szczególności pokochałam słodziutką Cassie i Maxxiego ^^ Ale w sumie nie dało się tam kogoś wgl nie lubić. Z drugiej generacji szkoda mi było JJ'a i dlatego go tak lubiłam i mimo, że nie rozumiałam dlaczego Effy tak postępuje, to było w niej coś przyciągającego. Może ta sympatia z 1 generacji jeszcze ;] Natomiast 5 sezon zaczęłam oglądać i na nim skończyłam, bo mnie bardzo denerwowały postacie No bywa. Jednak ogólnie serial lubię.
A ja z oglądaniem skinsów nie miałam problemu, zawsze na iitv.info oglądał wszystkie seriale moje ;]
A słyszeliście o Skins US ? Taka podróba angielskiej wersji. Chciałam zobaczyć, ale 1. odcinek wyłączyłam po 10 minutach. Chyba za bardzo pokochałam postacie z orginału i nie jestem w stanie oglądać innych twarzyczek ;D


Tańcz, głupia, tańcz, swoim życiem się baw. To wszystko co dziś możesz mieć.

Offline

 

#62 2012-11-20 23:31:44

Helli

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2012-11-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Skins

Serial spodobał mi się od samego początku! Jest genialny Jednak zakończyłam jego oglądanie po 4 sezonie bo stwierdziłam, że dalsze oglądanie nie ma sensu. Zupełnie inni ludzi i jednak to już nie to...
Ale piosenka śpiewana przez Sida (Wild World) w pierwszym sezonie dziś jest moim budzikiem Uwielbiam to wykonanie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora