Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-07-06 23:00:17

 Mary

Leto's Bitch #1

Skąd: WARsaw
Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 596
Punktów :   
WWW

Re: ONE NIGHT IN OSLO 24/06/2013

bacha napisał:

Chciałabym strasznie, ale u mnie to nie takie proste się wyrwać niestety

Wiem Basik .
Ale jezeli dosc wczesnie zaczniemy planowac, jest duza szansa, ze plan wypali.

bacha napisał:

A Dżejem się już naszprycowałam (niezłe zasoby przywiozłaś )

Fotki glownie cykal Radek, Ewela kilka i moich jest chyba piec. Tyle ze wszystkie z telefonow, wiec nie tak dobre jak robione aparatem.

bacha napisał:

i maaaaało mi dalej

Jego zawsze ZA MALO ...

Jak Niektore z Was zauwazyly, wkleilam na fejsie reszte norweskiej dokumenacji, tez roznej jakosciowo, ale zapraszam, gdybyscie umieraly z nudow .
I nastrajam sie na c.d. opowiesci. W koncu danie glowne, czyli Jay w nomen omen sosie wlasnym, przed Nami...


http://img59.imageshack.us/img59/4632/xqv.gif
TO TEN TYP FACETA, KTÓRY JAK MÓWI CI "SSIJ", TO TY ODPOWIADASZ "Z PRZYJEMNOŚCIĄ".

Offline

 

#17 2013-07-16 20:20:49

 nobreath

Fan

Zarejestrowany: 2011-07-26
Posty: 60
Punktów :   

Re: ONE NIGHT IN OSLO 24/06/2013

haha nie bywam na tym forum często ale aż zalogowałam się,żeby napisać jaka jesteś super!! wyglądałaś ślicznie i cieszę się ,że się dobrze bawiłaś!! oczywiście wielka zazdrocha co do widoków i koncertu

Offline

 

#18 2013-07-18 13:59:51

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: ONE NIGHT IN OSLO 24/06/2013

Ja tam czekam na najważniejszy part - czyli relacje z koncertu. W sumie to mi ją już częściowo opisałaś ale uwielbiam czytać Twoje sprawozdania i opowieści bo piszesz tak że mam wrażenie jakbym sama tam była i w tym uczestniczyła. Dlatego chcę chociaż w wyobraźni być tam z Tobą

Też mnie cieszy bardzo że ten wyjazd wyszedł tak fantastycznie. Cały ten stres jaki przeżywałaś przed wylotem pewnie nawet spotęgował odbiór tych przyjemnych doznań a to co miało stać się źle wyszło na dobre. Nabrałaś też dodatkowej pewności co do organizacji i takich wyjazdów więc będziesz z większą łatwością podchodzić do kolejnych takich przygód.

I największy morał z tej historii - na następny koncert koniecznie trzeba lecieć do Norwegii!!!!!!!


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora