Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#811 2012-01-02 22:14:06

 asiam657

Believer

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-09-27
Posty: 358
Punktów :   

Re: Hurricane

ta, ja też za pierwszym razem kompletnie go nie rozumiałam, i jakoś tak mnie nie porwał, po jakimś czasie obejrzałam jeszcze raz, potem jeszcze raz, zaczęłam dostrzegać różne ciekawe szczegóły. I własnie "This is a dream".

+ jak wszystkie teledyski "spod ręki" Jareda - plastycznie boski.

OblivionChild napisał:

]I szkoda, że w radiu nie puszczają bez Westa

Puszczają czasem - w Antyradiu :>

A utwór sam w sobie, taki właśnie pop rockowy... po prostu - przyjemny dla ucha.

Ostatnio edytowany przez asiam657 (2012-01-02 22:15:18)


Łódź 7.11

Offline

 

#812 2012-03-01 20:12:41

Marsjanka_92

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2012-03-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: Hurricane

Nieziemski klip. Zarąbiste jest to jak Jared skacze z tak dużej wysokości. Podobają mi się te urywki związane z sexem.


"I believe in nothing, not the end and not the start
I believe in nothing, not the earth and not the stars
I believe in nothing, not the day and not the dark
I believe in nothing but the beating of our hearts"...

Offline

 

#813 2012-11-25 13:12:37

 Ana

Żółtodziób

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-11-15
Posty: 36
Punktów :   

Re: Hurricane

W teledysku kiedy Tomo otwiera tą księge kluczem znowu pojawia się napis Find the Argus Apocraphex a ja dalej nie rozumiem co to oznacza. zapytam w innym wątku.


Jeśli powiem, że gdzieś tam, między Marsem i Ziemią krąży po okołosłonecznej orbicie eliptycznej porcelanowy czajniczek, to nikt, absolutnie nikt nie umiałby udowodnić, że to twierdzenie jest nieprawdziwe (oczywiście musiałbym dodać, że malutki czajniczek jest niewidzialny dla najczulszych teleskopów). A jednak zostałbym słusznie wyśmiany za nonsensowność takiego twierdzenia. Gdyby jednak stało się ni stąd ni zowąd tak, że istnienie mojego czajniczka potwierdziłyby nagle odnalezione pradawne manuskrypty i jeśliby te księgi odczytywano przez stulecia co niedzielę w kościele, a ich treści nauczano dzieci od maleńkości, to niewiara w czajniczek nagle stałaby się przejawem dziwnej i godnej pogardy ekscentryczności. Dziś. Bo jeszcze pięć wieków temu niewierzących w czajniczek palono by na stosach. Oto cała prawda o religii

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora