Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#46 2011-11-28 21:45:31

 SomethingNew

Mars Army

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 585
Wiek: 18

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Nana - jestem świeżo po serialu anime i jestem wniebowzięta i zrozpaczona bo nie spiesza sie z wyemitowaniem 2 sezonu z powodow takich iz brak materialu na dalszy ciag heh i jest mi smutno nie przepadam za anime ale to naprawde uderzylo do mnie piekna historia milosci i przyjazni a nawet dla kochajacych muzyke tez cos sie znalazlo cudo cudo (troche denerwuje mnie typowe zachowanie w anime no ale akurat w tym wypadku nie zwrocilam specjalnie uwagi) Polecam i prosze sie nie zrazac po pierwszych 2 odc ;p dopiero cos sie dzieje tak od 5 lub 6 odc
ps. Jesli ktos wie gdzie moge znalesc film z pl napisami to byla bym wdzieczna za bezposredni li6nk

Ostatnio edytowany przez SomethingNew (2011-11-28 21:48:13)


http://img11.imageshack.us/img11/35/tumblrl9rw8gdsii1qa42jr.jpg

Offline

 

#47 2011-11-28 21:58:16

 frisch

Mars Army

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 824

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Incepcja - Światowej sławy filmowiec Christopher Nolan wyreżyserował film z gwiazdorską obsadą, który zabiera widzów w podróż dookoła ziemskiego globu oraz w głąb intymnego i nieskończonego świata snów. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najbardziej precyzyjne planowanie nie jest w stanie przygotować ich na spotkanie z niezwykłym przeciwnikiem, który potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Wróg, którego tylko Cobb mógł się spodziewać.

Fajny film, choć można się było w nim pogubić. Czasem trudno było załapać co było snem, a co rzeczywistością. Ale film całkiem fajny, który warto sobie obejrzeć, nie tylko ze względu na rolę DiCaprio Film bardzo dobry, polecam

Ostatnio edytowany przez frisch (2011-11-28 22:00:06)


__________________________________________________________________

Się Pomaga kliknij!

A we mnie samym wilki dwa
Oblicze dobra oblicze zła
Walczą ze sobą nieustannie
Wygrywa ten którego karmię

Offline

 

#48 2011-11-28 22:05:12

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądaliście?

frisch napisał:

Incepcja - Światowej sławy filmowiec Christopher Nolan wyreżyserował film z gwiazdorską obsadą, który zabiera widzów w podróż dookoła ziemskiego globu oraz w głąb intymnego i nieskończonego świata snów. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najbardziej precyzyjne planowanie nie jest w stanie przygotować ich na spotkanie z niezwykłym przeciwnikiem, który potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Wróg, którego tylko Cobb mógł się spodziewać.

Fajny film, choć można się było w nim pogubić. Czasem trudno było załapać co było snem, a co rzeczywistością. Ale film całkiem fajny, który warto sobie obejrzeć, nie tylko ze względu na rolę DiCaprio Film bardzo dobry, polecam

Kocham ten film, nie ze względu na DiCaprio ale przede wszystkim za konstrukcję fabuły. Lubię filmy o tej tematyce, zwłaszcza, jeśli zakończenie zmusza do przeanalizowania wszystkiego od początku i najlepiej - obejrzenia ponownie.
Klasyczny mindfuck.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#49 2011-11-29 13:00:19

 Sunshine

Believer

38793118
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 389
Punktów :   -1 

Re: Co ostatnio oglądaliście?

http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+w … 011-544627 wklejam linka do filmwebu bo nie chce mi sie pisac opisu filmu ale polecam goraco milopsnikom sredniowiecza,fantasy i wilkolakow


"poszybować chociaż raz, ponad śmierć ponad czas"
http://i1188.photobucket.com/albums/z408/Thalita_Alencar/30%20Seconds%20To%20Mars/tumblr_lhm7zsXKod1qboc5b.gifhttp://i844.photobucket.com/albums/ab2/voxpopuli_/30%20Seconds%20To%20Mars/GIFs/GIF025.gifhttp://i844.photobucket.com/albums/ab2/voxpopuli_/30%20Seconds%20To%20Mars/GIFs/GIF028.gif

Offline

 

#50 2011-11-29 13:28:55

 frisch

Mars Army

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 824

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Sunshine napisał:

http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+w+czerwonej+pelerynie-2011-544627 wklejam linka do filmwebu bo nie chce mi sie pisac opisu filmu ale polecam goraco milopsnikom sredniowiecza,fantasy i wilkolakow

film, już oglądałam. Film był ok. choć za bardzo to on mnie nie zachwycił, ale można sobie obejrzeć, gdy się tego typu filmy lubi. Ogląda się go całkiem przyjemnie, dla mnie minusem była postać głównej bohaterki, znaczy wzięłabym inną aktorkę bo nie przepadam za Amandą Seyfried, ale co tam, pewnie się nie znam

Ostatnio edytowany przez frisch (2011-11-29 13:31:37)


__________________________________________________________________

Się Pomaga kliknij!

A we mnie samym wilki dwa
Oblicze dobra oblicze zła
Walczą ze sobą nieustannie
Wygrywa ten którego karmię

Offline

 

#51 2011-11-29 21:59:26

 SleepwalkerMary

Believer

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 312
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądaliście?

A ja ostatnio oglądałam "Twój na zawsze". Film jak dla mnie świetny, koniec dość zaskakujący. Jak ktoś nie widział to szczerze polecam

Offline

 

#52 2011-11-30 18:38:27

 klaudyna

Mars Army

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 650
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądaliście?

"Twój na zawsze" to mój jeden z ukochanych filmów i nawet Pattinson mi się podobał


____________________________________________________________________________________________________________________________________

Jump and touch the sky!

Offline

 

#53 2011-11-30 19:19:43

 Fiona

Fan

10186131
Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 57
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Mi też się podobał "Twój na zawsze", Pattinson zaprezentował coś innego niż w Zmierzchu, mniej się świecił:D
A ja ostatnio widziałam Harrego Pottera i pierwszą część Insygni Śmierci;) bardzo dobry, jeszcze mroczniejszy i tajemniczy, aż się popłakałam na śmierci jednego z bohaterów... Nie mówię którego bo może ktoś nie widział teraz muszę skombinować finałową część


"Darkness falls, here comes the rain to wash away the past and the names
Darkness falls, here comes the rain to end it all, the blood and the game" 

Offline

 

#54 2011-11-30 20:17:16

 niger33

Mars Army

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-10-24
Posty: 501
Punktów :   
Wiek: 22 lata
WWW

Re: Co ostatnio oglądaliście?

o nie patisona to ja nawet nie swiecącego nie chce ogladac ;P

a to co proponuje to moze i stary film ale ostatnio obejrzalam "Dude, where's my car?" i smialam sie od poczatku do konca- swietny glupi film idealny na odstresowanie ;P

Offline

 

#55 2011-11-30 21:34:49

 frisch

Mars Army

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 824

Re: Co ostatnio oglądaliście?

niger33 napisał:

a to co proponuje to moze i stary film ale ostatnio obejrzalam "Dude, where's my car?" i smialam sie od poczatku do konca- swietny glupi film idealny na odstresowanie ;P

tak, to jest bardzo "ambitne" kino. na poprawę humoru się świetnie nadaje


__________________________________________________________________

Się Pomaga kliknij!

A we mnie samym wilki dwa
Oblicze dobra oblicze zła
Walczą ze sobą nieustannie
Wygrywa ten którego karmię

Offline

 

#56 2011-12-01 12:53:00

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Ja wczoraj znalazłam czas jedynie na nowy odcinek Dextera i House'a. Z filmami nie jestem na bieżąco od... nie wiem kiedy.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#57 2011-12-03 20:30:07

 SleepwalkerMary

Believer

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 312
Punktów :   

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Ja ostatnio oglądałam "Seks w wielkim mieście" i szczerze mówiac spodziewalam się, że bedzie to dobry film, a w rzeczywistości okazał się strasznie nudny. Lubie oglądać filmy tego typu, dlatego właczajac go spodziewalam sie dobrej zabawy, ale bardzo się przeliczyłam. Wyłaczyłam w połowie.

Offline

 

#58 2011-12-03 21:16:14

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Saga (whatever jak się zwie ta część) Zmierzch - jako że swego czasu byłam zawziętą fanką Zmierzchowego Szaleństwa, z sentymentu więc nowa część została 'zaliczona'. Jakimś koneserem sztuki filmowej też nie jestem, więc dla mnie film spoko. Obejrzałam z przyjemnością i nie żałuję. Ciężko byłoby mnie czymś zaskoczyć zważając na to iż bardzo dobrze znam fabułę, mimo to film jest ciekawy i dużo się w nim dzieje.

Pozostaję jednak przy swoim zdaniu - książki są 100 razy lepsze


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#59 2011-12-04 22:24:00

 bafijune

Fan

Skąd: Grepnitz
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 72
Punktów :   
Wiek: neolit
WWW

Re: Co ostatnio oglądaliście?

W końcu obejrzałam "Incepcję". Ulubiony reżyser, dobry aktor, wszyscy się zachwycają. Niestety chyba za wysoko ustawiłam sobie poprzeczkę, spodziewałam się więcej. Film przyzwoity, ale rozkręca się strrrasznie powoli, no i gdzie ta skomplikowana fabuła? "Memento" było ciekawsze. A pomysł 'świata w świecie' (tutaj: snu we śnie) bardziej podobał mi się w "13 pietrze" lub w "eXistenZ"

Offline

 

#60 2011-12-16 23:34:06

 niger33

Mars Army

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-10-24
Posty: 501
Punktów :   
Wiek: 22 lata
WWW

Re: Co ostatnio oglądaliście?

A w poniedzialek puszczali Xmanow i dzisiaj Zorro z Antonio Banderasem i Catheriną Zeta Jones sa filmy ktore mozna ogladac po tysiac razy i ja wlasnie tak mam m.in. z tymi dwoma- są przezajebiste

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora