Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-08-06 16:17:50

 FleurDeLys7

Fan

Skąd: Gostyń, Kalisz
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 80
Punktów :   
WWW

Eastwick

Eastwick (2009 - 2010)

Serial oparty jest na kinowym przeboju George'a Millera "Czarownice z Eastwick" z 1987 roku. Historia trzech gospodyń domowych: Roxie (Rebecca Romijn - "X-Men"), Kat (Jaime Ray Newman) i Joanny (Lindsay Price - "Szminka w wielkim mieście"), mieszkających w miasteczku Eastwick. Ich życie na zawsze się zmienia, gdy do miasta przybywa tajemniczy mężczyzna Darryl Van Horne (Paul Gross), który przywołuje w kobietach wyjątkowe zdolności. - źródło:filmweb

Główne postacie:

    Rebecca Romijn jako Roxie Torcoletti
    Lindsay Price jako Joanna Frankel
    Jaime Ray Newman jako Kat Rougemont
    Paul Gross jako Darryl Van Horne
    Sara Rue jako Penny
    Johann Urb jako Will
    Matt Dallas jako Chad
    Veronica Cartwright jako Bun
    Ashley Benson jako Mia
    Jon Bernthal jako Raymond


Serial może i nie jest pierwszej młodości, bo z roku 2009, ale muszę się nim z Wami podzielić. Bardzo przypadł mi do gustu. Jest trzymany w ciepłym klimacie. Przepełniony w cudowny sposób magią. Oglądając go można poczuć jak w idealny sposób zanikają bramy do świata rzeczywistego i świata fantasy. Serial porusza różne kwestie życia i życiowych problemów: miłości, przyjaźni, zazdrości, śmierci, relacji między dziećmi a rodzicami, nałogów, rozwodów, rozstań i powrotów. Głównymi bohaterkami są trzy kobiety, z pozoru tak różne, a w rzeczywistości są bratnimi duszami, które tylko w swoim towarzystwie czują się naprawdę swobodnie, nic ich nie ogranicza i dopiero wtedy czują sens istnienia...

Jeśli ktoś nie ma co oglądać we wakacje, to bardzo polecam. Ja jeszcze nie obejrzałam całego serialu, ale jestem w trakcie. Już wiem, że pierwszy sezon zakończył się na 13 odcinkach i nie wznowiono sezonu drugiego (a szkoda) bo jest genialny...
Polecam

W sieci można go łatwo odnaleźć, a jakby co służę pomocą w poszukiwaniach


______________________________
Najpiękniejsze jest to, że gdziekolwiek bym poszła, wszędzie pojawiają się kryjówki. Co dziesięć metrów jest jakaś brama. Albo opuszczony garaż. Albo wąska zarośnięta ścieżka między dwoma parkanami. Albo parking niestrzeżony, gdzie jestem zupełnie niewidoczna między samochodami. Kiedyś tych wszystkich miejsc prawie w ogóle nie zauważałam. Wydawały mi się niczyje. Teraz wiem już, że są moje. W każdym z nich czuję się tak dobrze, jak gdybym miała tam ZOSTAĆ NA ZAWSZE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora