Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#31 2011-07-16 15:17:50

 AtramentowaMarsowa

Believer

10703084
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 330
Punktów :   
Wiek: 15
WWW

Re: PROMO, ZLOTY itp.

a mogłybyście konkretniej o co w ty chodzi i co sie tam robi ;>


_______________________________________________I from Mars___________________________________________________
                         
"Be who you wanna be- fuck everyone else's opinion don't be one of those sterotypical people"
                                                                                                                                    ~Jared Leto

http://i844.photobucket.com/albums/ab2/voxpopuli_/30%20Seconds%20To%20Mars/GIFs/GIF041.gif

Offline

 

#32 2011-07-16 16:27:24

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: PROMO, ZLOTY itp.

nie wiem czy teraz nie jest już za późno na dołączenie do tego zlotu a co się tam robi... nie ma chyba konkretnego planu. po prostu spotkanie jak największej ilości Marsowych świrów i tak jak było już pisane, ognisko, śpiewanie


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#33 2011-07-17 11:05:45

 AtramentowaMarsowa

Believer

10703084
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 330
Punktów :   
Wiek: 15
WWW

Re: PROMO, ZLOTY itp.

nie wiem czy to dobre miejsce na to ale nie nic innego chyba nie pasuje ;p
no wiec o co w tym wszystkim chodzi ;]
http://grono.net/30stm/topic/1762360/sl … e-zdjecia/
mam na myśli to dlaczego na biało akurat czy coś się z tym wiąże dlaczego czerwone róże i co to wogóle jest to promo;]
i z tym
"nagroda"- spotkanie z podpisywaniem tylko dla tych którzy 'promowali'...
;>


_______________________________________________I from Mars___________________________________________________
                         
"Be who you wanna be- fuck everyone else's opinion don't be one of those sterotypical people"
                                                                                                                                    ~Jared Leto

http://i844.photobucket.com/albums/ab2/voxpopuli_/30%20Seconds%20To%20Mars/GIFs/GIF041.gif

Offline

 

#34 2011-07-17 22:38:34

 rebel

Mars Army

Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 596
Punktów :   

Re: PROMO, ZLOTY itp.

Jeśli ktoś z Was chciałby brać udział w ogólnopolskim złocie w Łodzi to pieniądze można wpłacać jeszcze w tym tygodniu.


                   "Live, love, laugh, and be in the moment. That's all we have" - S. Leto

Offline

 

#35 2011-07-18 00:08:21

 Cay

Pogromca Forum

24283589
Skąd: Varsova/Tavastia
Zarejestrowany: 2008-08-03
Posty: 2355
Punktów :   

Re: PROMO, ZLOTY itp.

Promo to niesamowite spotkanie marsowych fanów, czerpiących radość z rozwieszania promujących ulotek, w chwilach weny wspólnego śpiewania marsowych songów (lub odtwarzania ich na głośniku ), oraz po prostu z bycia razem, wśród równie zakręconych ludzi Czasami jest to ustawianie/rysowanie triady, czasem atakowanie miasta naklejkami z glifami, ale zawsze to po prostu świetna zabawa
Plus te miny ludzi patrzących na nasze transparenty - bezcenne
Chociaż często jest tak, że innych fanów marsów widzisz na oczy po raz pierwszy w życiu - są to po prostu "sami swoi" xD, z którymi naprawdę świetnie się gada ^^ Sama poznałam masę świetnych osób dzięki promo

Biały kolor, o którym wspomniałaś, może nawiązywać do stylistyki zespołu za czasów ABL (czyli właśnie tak ok 2007, wnioskując z postów z linka), kiedy to podstawową paletą kolorystyczną były biały, czerwony i czarny. Mógł to również być temat koncertu rzucony przez zespół, np. wszyscy przychodzimy ubrani na żółniersko/odblaskowo/biało - tak samo, jak było np na Torwarze, czyli nasze warpaint night zdarzało się, że członkowie zespołu byli cali ubrani na biało (np podczas The Night of the White Shadow, bodaj z 2008).
A róże w sumie kojarzą mi się głównie z okładką płyty ABL, no i podczas promowania tej płyty na koncertach motyw róż często występował, np Jared dzierżący w ręce różę podczas śpiewania
Co do nagrody - sama nie jestem pewna, o co chodzi xD Może jakieś spotkanie z zespołem i wymienie kilku słów? Nie wiem


http://img28.imageshack.us/img28/8662/northernlights3.jpg



Żyć by tworzyć i tworzyć, by żyć. 

Offline

 

#36 2011-07-18 14:58:58

 AtramentowaMarsowa

Believer

10703084
Skąd: Żary
Zarejestrowany: 2011-07-15
Posty: 330
Punktów :   
Wiek: 15
WWW

Re: PROMO, ZLOTY itp.

dziekuje  ;>
szkoda ze nie ma takiego Zielonej Górze
to jest świetne ;>


_______________________________________________I from Mars___________________________________________________
                         
"Be who you wanna be- fuck everyone else's opinion don't be one of those sterotypical people"
                                                                                                                                    ~Jared Leto

http://i844.photobucket.com/albums/ab2/voxpopuli_/30%20Seconds%20To%20Mars/GIFs/GIF041.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora