Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#76 2012-02-28 22:43:55

 frisch

Mars Army

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 824

Re: Night Of The Hunter

MrsJoker napisał:

Piosenkę uwielbiam. Moja ulubiona z TIW. Na początku nie przepadałam za nią, ale jakoś szczególnie trafiła do mnie, kiedy na pół przytomna o piątej rano oglądałam koncert z Meksyku. Aż mi się chciało do szkoły wstać I tak zasnęłam i  zaspałam. Pamiętam, że chodziła za mną bardzo, bardzo długo. Jest jedną z moich ulubionych piosenek Marsów. Uwielbiam tekt, muzykę, te wszystkie dziwne bimbałki, nawalanki Shannon'a i wszystko w tej piosence Jest cudowna, tyle

też miałam z tą piosenką na początku, najpierw zbytnio jej nie lubiłam, a teraz...uwielbiam. Najbardziej chyba te nawalanki Shannon'a, tekst też jest fajny i cała piosenka jest fajna, jedna z ulubionych z tej płyty i z całej dyskografii z całego tekstu uwielbiam to "Pray to your god, open your heart Whatever you do, don't be afraid of the dark Cover your eyes, the devil's inside", to najbardziej do mnie przemawia


__________________________________________________________________

Się Pomaga kliknij!

A we mnie samym wilki dwa
Oblicze dobra oblicze zła
Walczą ze sobą nieustannie
Wygrywa ten którego karmię

Offline

 

#77 2012-02-28 23:27:25

 Nacudja

Devil girl from Mars

488649
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 4329
Punktów :   
WWW

Re: Night Of The Hunter

Świetna piosenka na koncerty. Bardzo żałowałam, ze na moim pierwszym Marsowym jej nie zagrali. Aż chce się skakać. Za to w Łodzi dwukrotnie mnie rozpieścili i twierdzę, ze przy tej piosence, w te krótkie kilka minut można przedostać się przez zwarty tłum 15 rzędów do przodu ^^ Szaleństwo. Nie wyobrażam sobie, że mieliby w przyszłości jej nie grać na swoich koncertach


I'm not crazy. My reality is just different than yours.

Offline

 

#78 2012-08-20 00:40:10

 zielonegruszko

Fan

10222742
Skąd: Puszczykowo
Zarejestrowany: 2012-07-05
Posty: 173
Punktów :   
Wiek: 14
WWW

Re: Night Of The Hunter

NOTH to moja ulubiona piosenka z TIW. Kiedy tylko słyszę 'le nuit de chasseur' w mp4 od razu się uśmiecham. Słysząc początek napełnia mnie jakąś niesamowita energia, która staje się silniejsza w zwrotce, żeby potem eksplodować w refrenie Dla mnie jest idealna pod każdym względem: tekstu, rytmu.. Nie wyobrażam sobie dnia bez ani jednego przesłuchania


http://i48.tinypic.com/2nn0h.gif

No matter what they think about you, you have to be YOURSELF.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora