Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars


#76 2009-12-20 19:28:38

different_girl

Pogromca Forum

28034958
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1291
Punktów :   

Re: Recenzje

ja nie mam w ogole tych dwoch programow, pozostaje czekac na 4funa o ile sie doczekam heh ciekawe czy na vivie kiedys puszcza (podobno raz lecialo tam ABL o.O )


„Niektórzy ludzie pytają się nas czy to jest kult. Ja mówię,że to jest coś wyjątkowego, nie dla każdego, to jest tylko dla tych, którzy rozumieją” – Jared Leto

PROVEHITO IN ALTUM

Offline

 

#77 2009-12-20 19:48:16

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Recenzje

No raz leciało ABL, ale to jak było pasamo tematycznie o emo bodajże O.o


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#78 2009-12-21 18:30:06

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Recenzje

Cay napisał:

Oj, Jaredo, musisz mieć bardzo silną wolę

Weź nic nie mów Oby do czwartku
I tak dobrze, że piosenki udało mi się.. ekhm.. ZDOBYĆ dużo wczesniej



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#79 2009-12-22 18:57:47

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Recenzje

dobra, przesłuchałam już płyte. Teraz jestem w stanie tylko powiedzieć: Stranger in a Strange Land *______________*


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#80 2009-12-22 19:42:32

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Recenzje

fantasy napisał:

dobra, przesłuchałam już płyte. Teraz jestem w stanie tylko powiedzieć: Stranger in a Strange Land *______________*

AGREE *___*


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#81 2009-12-22 20:30:49

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Recenzje

Psychoo! ;* jak miło że ktoś się ze mną zgadza! : )

musze sie bardziej osłuchać z płytą żeby wypowiedzieć się o całości, ale po krótce:
moje 2 fav to oczywiście Stranger in a Strange Land i Huriccane.

ciekawe zakończenie płyty - L490 tworzy najpierw romatyczny, spokojny klimat, ale potem, bez jaja - BOJE SIE o.O ten kawałek mnie przeraża haha

a co SISL to kawałek tworzy świetny klimat - taki 'kosmiczny' - w czym przypomina mi bardzo pierwszą płyte marsów którą ubóstwiam. Elektronika, zajebista perkusja i głos Jareda świetnie współgrają. Podoba mi się, że nie słychać tam summitu. Tekst naprawdę intrygujący (ciekawe co J. miał na myśli pisząc ten utwór), uwielbiam moment "angels coming, everybody run, you wanna live forever tonight". Piosenka nie jest "typowym" hitem zdolnym podbijać listy przebojów, ale to dobrze ^^ Ma ciekawą, rozbudowaną kompozycje i to "coś".

Uwielbiaaam <3


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#82 2009-12-22 20:53:25

 Psycho

Ciotka Psycho xD

5105459
Skąd: Ols.
Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 66330
Punktów :   
Wiek: 21

Re: Recenzje

moja zdecydowanie najulubieńsza to właśnie SISL, po niej zaraz NOTH, Hurricane i Search & Distroy. Resztę lubię, bo lubię, ale te lubię szczególnie ta płyta nie jest jednak aż taka zła, na jaką mi się zdawała. Summit mi się nie podoba, bo przypomina mi jakieś ubogie dzieci, które śpiewają na nagraniu - zaproszone przez artystę żeby wzbudzić litość


http://nxstudio.pl/~boiziba/gg/sygnaforumowa.jpg

Offline

 

#83 2009-12-23 12:11:48

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Recenzje

SIASL też mi się najbardziej podoba! *__*
To jednak L490 jest tylko muzyką, nie? Bo ładna...
Do Vox Populi nie mogę się przekonwac, najmniej razy ją słuchałam, dlatego muszę więcej, żeby się oswoic.


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#84 2009-12-23 13:02:09

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Recenzje

Rozettaa napisał:

SIASL też mi się najbardziej podoba! *__*
To jednak L490 jest tylko muzyką, nie? Bo ładna...
Do Vox Populi nie mogę się przekonwac, najmniej razy ją słuchałam, dlatego muszę więcej, żeby się oswoic.

tak, to sama muzyka, a potem te chóry mnichów(?) ^^

podoba mi sie takie zakończenie albumu, podobnie jak Escape na początku - fajnie to sie spaja w całość

a Vox Populi o dziwo mi sie podoba. Nawet summit, którego tu jest chyba najwięcej w porównaniu z innymi piosenkami na płycie. Jakoś ma to taki miły wydźwięk, podoba mi się bardzo to tupanie i klaskanie na początku - takie wojenne rytmy troche (no ale w końcu this is war, co nie? ) Ciekawe czy takie coś by wyszło na koncercie xD lubie to zwolnienie z fragmentem "Here we are at the start, I can feel the beating of our hearts" i zaraz potem takie przejscie z lekka gitarka i sama perkusja.

póki co w przesłuchiwaniu płyty ciągle opuszczam K&Q i This Is War - za dobrze je znam i jakoś tak za bardzo mi sie przez to wyróżniają xD do tego tą pierwszą ciągle maltretuje mnie MTV2, że mam jeż aż po dziurki w nosie xD

Z kolei do Search And Destroy do tej pory nie moge sie przekonać o.O początek świetny, w sumie to lubie bardzo zwrotki, ale to całe "uła uła" w refrenie mnie strasznie denerwuje, podobnie jak powtórzenia w 100 suns.

Nie moge się doczekać rozkminiania tekstów z płyty *__* ale musi to narazie poczekać - za mało czasu mam ;/

a co powiedzie o Flood'owskim remixie Night Of The Hunter? bo mi sie strasznie podoba xDD takie totalnie inne, ale aż chce sie tańczyć xD

edit: no i jeszcze Hurricana - na płycie jest wersja BEZ Knie'go. Piosenka jak już mówiłam, cudowna, ale nie umiem stwierdzic, którą wersję bardziej lubie. W wersji z płyty straaasznie podoba mi sie fragment "The love we had, the love we had, we had to let it go" w miejscu zwrotki Westa. Tam jest tyle emocji w głosie, że aż mnie ściska w gardle xD

Ostatnio edytowany przez fantasy (2009-12-23 14:38:05)


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#85 2009-12-23 22:00:32

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Recenzje

Co Wy widzicie w tym Stranger in a strange land to dla mnie chyba na zawsze pozostanie zagadką...
Hurricane - moim zdaniem lepsza jest wersja z Westem, może po częsci dlatego, że jako pierwszą ją usłyszałam.
Remix Night of the hunter początkowo mnie przeraził.. potem nie bardzo miałam wenę na słuchanie tego, chociaż sama piosenka jest w porządku.
Ale nikt nie pisze nic o Alibi... którą swoją drogą uwielbiam, zwłaszcza to pianino (uwielbiam piosenki gdzie jest wokal i pianino, nic na to nie poradzę ) oraz to, że im dalej, tym ten kawałek nabiera mocy. Poważnie.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#86 2009-12-23 22:16:40

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Recenzje

Jaredoholiczka napisał:

Co Wy widzicie w tym Stranger in a strange land to dla mnie chyba na zawsze pozostanie zagadką...

mi się podoba to, że piosenka jest taka mroczna, w odróżnieniu do reszty CD, który momentami (chociażby Closer..) jest baaardzo pozytywny. Kocham tą elektronike, synthy, perkusje, głos Jareda, słowa, ale tu chodzi przede wszystkim o KLIMAT, który ma zabójczy, ale przyznam, bardzo specyficzny i poniekąd 'trudny' xd

Jaredoholiczka napisał:

Ale nikt nie pisze nic o Alibi... którą swoją drogą uwielbiam, zwłaszcza to pianino (uwielbiam piosenki gdzie jest wokal i pianino, nic na to nie poradzę ) oraz to, że im dalej, tym ten kawałek nabiera mocy. Poważnie.

o Alibi juz pisałam wcześnej - idealna kołysanka. Świetne budowanie napięcia i uwielbiam te wstawki gitarowe, które brzmią jak gitary THE CURE

wiecie, że L490 jest napisane i zagrane przez Shana?


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#87 2009-12-24 00:34:02

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Recenzje

No, cieszę się, że nie tylko ja doceniam Alibi ^^
Nie, nie widziałam, że L490 to twór Shannona. Jeśli mam być szczera to nie słucham tej piosenki.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#88 2009-12-24 10:44:26

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Recenzje

Ależ skąd! Ja tez doceniam Alibi - właśnie przed chwilą słuchałam *__* Jest piękne! Tylko kurczę zapewne te piosenki, które teraz najmniej lubię, bo najmniej ich słucham za jakiś czas pewnie staną sie ulubionymi - tak zawsze mam Ale jak na razie SIASL króluje
Teraz mam ochotę na L490... :-)


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

#89 2009-12-24 10:59:49

fantasy

take me now! ^^

Zarejestrowany: 2008-08-02
Posty: 1576
Punktów :   

Re: Recenzje

zastanawiają mnie tytuły xD wie ktoś może co oznacza "Vox Populi"? bo to chyba nie po angielsku, nie?


____________________________________________________
last.fm

No matter who plays It. No matter what genre. Just fucking respect the music because it saves lives.

Offline

 

#90 2009-12-24 11:17:29

Rozettaa

Pogromca Forum

Skąd: woj. opolskie
Zarejestrowany: 2008-09-08
Posty: 4287
Punktów :   

Re: Recenzje

Ja sprawdzałam w słowniku i takiego czegoś nie ma... więc nie wiem...


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
What's with the fascination with the Echelon...
And be afraid, afraid to speak your mind...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora