Jedyne TAKIE forum o 30 Seconds To Mars

Polskie forum o 30 Seconds To Mars

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2011-04-09 18:14:15

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

BuryMe napisał:

Killer_Queen napisał:

Kajge napisał:

Jak dla mnie trochę się pogubił ostatnio. By osiągnąć wymarzoną sławę i popularność podążył w trochę innym kierunku niż dotychczas. Dla popularności zmienił trochę swój styl muzyki i powiedzmy że z dobrego rocka przeszedł trochę w kierunku dziwnej mieszanki rocka z popem. Podoba mi się TIW, ale zagubili gdzieś swoje charakterystyczne rytmy. Jak kiedyś powiedział Tomo w wywiadzie, teraz grają nie to co lubią ale to co podoba się publiczności.
Wkurza mnie nie raz jego podejście do fanów, potrafi być nie miły, być może jest zmęczony, nie wnikam. W każdym razie kiedyś był całkiem inny. Jego słowa jaki dla nich jest ważny Echelon, a tak prawdę mówiąc to pusta gadka. Dla fanów jest strasznie ważne aby być w "rodzinie" a dla niego liczy się aby miał kto głosować, roznosić ulotki i promować zespół. "Jakby nie patrzeć facet przekonał tysiące ludzi, aby za friko promowali jego muzykę po świecie." Z drugiej strony naiwnie wierzę że te jego wszystkie słowa i podziękowania dla fanów w jakimś stopniu są prawdziwe.

Kajge, zgadzam się w pełni. Tej kwestii lepiej bym nie ujęła.

Po części zgadzam się z tym, ale jak tu wcześniej Killer napisała, że być może Jared jest już zmęczony tym, że cały czas ma być idealny i miły dla wszystkich to mimo iż powszechnie wiadomo, że nikt nie jest idealny ja wierze, że jednak on jest i zdania nie zmienie. Jared jest moim życiem tak samo jak i cały zespół 30 Seconds To Mars.

Nikt nie każe mu być idealnym i miłym cały czas. I fajnie że w to wierzysz ale sorry, on taki nie jest.
Mimo że kocham ich również, choć Jared nie jest całym moim życiem, odrobina uśmiechu i kilka miłych słów mógłby z siebie wykrztusić. Idąc na spotkanie z zespołem gdzie płaci się spore pieniądze oczekuje się choć udawanego skrzywienia ust a nie totalnej olewki. I wyrzucenia za drzwi po pięciu minutach. Na lotnisku czy pod hotelem gdzie otaczają go tłumy rozhisteryzowanych fanek nie dając mu przejść rozumiem brak humoru. Po kilku godzinach lotu człowiek marzy o odpoczynku. Tu nie mam zastrzeżeń że się nieraz wkurwia. Ale są momenty że mógłby wykazać jakiekolwiek zainteresowanie. Nie mówie że zawsze taki jest ale niestety zdarza mu się to całkiem często.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#17 2011-04-16 22:22:36

 konsty

Zbanowany

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 1167
Punktów :   
Wiek: 21
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Killer_Queen napisał:

I muszę przyznać mu jeszcze jedno. Nigdy się o tym nie dowie, ale miał spory wpływ na pewne decyzje/wydarzenia/znajomości w moim życiu.

znam to. dziwne to jest, ale tez tak miałam. i jestem mu za to cholernie wdzięczna! chcąc nie chcąc ten facet odmienił moje życie, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu.

shigella napisał:

Dokładnie, Jared też człowiek;)

pięknie to stwierdziłaś. choć ja osobiście miewam od czasu do czasu jazdy że jest albo synem szatana, albo samym Luckiem. bo być tak nieludzko przystojnym, utalentowanym wokalnie, muzycznie, aktorsko i tak się trzymać w jego wieku i mieć tyle włosów (!) - to nie ludzkie. to nie ludzkie że J. jest człowiekiem 

Ayume napisał:

Witam. Jareda uwielbiam. Nie zamierzam oceniać Jego charakteru, ponieważ nie znam Go osobiście-ocenią Jego wygląd. :d
Jest piękny. Jedno słowo wystarczy, prawda? ;D Najbardziej podobają mi się Jego oczka.  < 3 Są takie śliczne... ^ ^ Jeszcze ta Jego klata ( w Hurricane. ^ ^). Eh, ah, oh. < 3

Pozdrawiam ;D

a za moje teksty zostałam posądzona o FG! wnioskuję o zmiane mojego statusu społecznego i przekazanie go Ayume ^^

moja opinia o Jaredzie. Już ją kiedyś okresliłam:

There is only one man. Only this one man I could love. His name is Leto. Jared Leto.

mam ogromną nadzieję wciąż i wciąż zachwycać się J. i jego głupstwami, muzyką Marsów i ich filozofią, poznawać świat zaklęty w treści i przesłaniu ich piosenek!!! i myślę że to forum, które jest dla mnie very ważne mi w tym pomoże!

Mam nadzieję nigdy nie wyrosnąć z mojego FunGirlsowania!

A więc sądzę że jest od początku do końca niesamowity. oczywiście zgadzam się ze wszystkimi waszymi opiniami. wiadomo że nie zawsze jest ujmujący, czy kulturalny. nie zawsze jest tez ładny ani zabawny. ale lubię gdy wychodzi z niego czlowiek. gdy pozwala się oglądać czasami od tej ludzkiej strony. i wierzę że jest sobą. nie musi udawać. a jeśli to robi to mam nadzieję że w pełni szacunku do nas. przyjmuje do wiadomości krytykę dot. J., czy jego głupie zachowania, nie bronię go za wszelką cenę. ale zawsze, zawsze będę stała po jego stronie! jest dla mnie wspaniałym facetem, czlowiekiem, celebrytem, artystą i aniołem. tak, aniołem, jak inne osoby które miały wpływ na moje życie. a on miał wielki i bardzo namacalny!

J.! <3


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lco72xgBpJ1qbrq03o1_400.gif


tak. rzucanie na ścianę to jest to, co mnie kręci!

Offline

 

#18 2011-04-16 23:21:44

 Killer_Queen

Adventure seeker

Skąd: Antarktyda
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 12108
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

konsty napisał:

Ayume napisał:

Witam. Jareda uwielbiam. Nie zamierzam oceniać Jego charakteru, ponieważ nie znam Go osobiście-ocenią Jego wygląd. :d
Jest piękny. Jedno słowo wystarczy, prawda? ;D Najbardziej podobają mi się Jego oczka.  < 3 Są takie śliczne... ^ ^ Jeszcze ta Jego klata ( w Hurricane. ^ ^). Eh, ah, oh. < 3

Pozdrawiam ;D

a za moje teksty zostałam posądzona o FG! wnioskuję o zmiane mojego statusu społecznego i przekazanie go Ayume ^^

Wiesz co, możesz go przekazywać komu chcesz, bo ja nie byłam w stanie w żaden sposób skomentować wypowiedzi Ayume. A kilka razy się zabierałam do napisania. Po prostu nie ogarnęłam. I nie ja jedna.



http://img811.imageshack.us/img811/1189/sygndm.jpg

Offline

 

#19 2011-04-17 01:29:29

 konsty

Zbanowany

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 1167
Punktów :   
Wiek: 21
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Killer_Queen napisał:

konsty napisał:

Ayume napisał:

Witam. Jareda uwielbiam. Nie zamierzam oceniać Jego charakteru, ponieważ nie znam Go osobiście-ocenią Jego wygląd. :d
Jest piękny. Jedno słowo wystarczy, prawda? ;D Najbardziej podobają mi się Jego oczka.  < 3 Są takie śliczne... ^ ^ Jeszcze ta Jego klata ( w Hurricane. ^ ^). Eh, ah, oh. < 3

Pozdrawiam ;D

a za moje teksty zostałam posądzona o FG! wnioskuję o zmiane mojego statusu społecznego i przekazanie go Ayume ^^

Wiesz co, możesz go przekazywać komu chcesz, bo ja nie byłam w stanie w żaden sposób skomentować wypowiedzi Ayume. A kilka razy się zabierałam do napisania. Po prostu nie ogarnęłam. I nie ja jedna.

hahahaha KQ kocham cię. jak kiedyś o tym zapomnę i będę cię chwilowo nie cierpiała to mi przypomnij tę sytuację

FG zostaje moje. nie oddaje. a co! bedę tutaj jedyną skończoną fungirls <3 J. <3 nikt inny nie ma prawa


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lco72xgBpJ1qbrq03o1_400.gif


tak. rzucanie na ścianę to jest to, co mnie kręci!

Offline

 

#20 2011-04-18 19:09:13

 Maggie_Echelon

Life on Mars

40830672
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-26
Posty: 2756
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Killer_Queen napisał:

konsty napisał:

Ayume napisał:

Witam. Jareda uwielbiam. Nie zamierzam oceniać Jego charakteru, ponieważ nie znam Go osobiście-ocenią Jego wygląd. :d
Jest piękny. Jedno słowo wystarczy, prawda? ;D Najbardziej podobają mi się Jego oczka.  < 3 Są takie śliczne... ^ ^ Jeszcze ta Jego klata ( w Hurricane. ^ ^). Eh, ah, oh. < 3

Pozdrawiam ;D

a za moje teksty zostałam posądzona o FG! wnioskuję o zmiane mojego statusu społecznego i przekazanie go Ayume ^^

Wiesz co, możesz go przekazywać komu chcesz, bo ja nie byłam w stanie w żaden sposób skomentować wypowiedzi Ayume. A kilka razy się zabierałam do napisania. Po prostu nie ogarnęłam. I nie ja jedna.

Ayume w dość prosty i lakoniczny sposób opisała nam swą miłości do Jareda, a raczej do pewnych części jego ciała Choć przyznam, iż po przeczytaniu tego mój umysł nie wiedział co ma rejestrować i jak zareagować na to


___________________________________________________

8.11 Łódź - 30 Seconds To Mars

Night of my life!

Offline

 

#21 2011-04-18 23:24:35

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Maggie ja miałam podobną reakcję
Ale w sumie Ayume zrobiła coś co sam J. dość często robi. Doprowadziła nas do takiego stanu że nie wiedzieliśmy wogóle jak zareagować i to odebrać.


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#22 2011-04-19 15:49:37

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

ja się zastanawiam czemu Ayume nie napisała więcej postów i nas nie odwiedza? może czekała, aż jej odpiszemy coś w podobnym guście
ja chyba nie umiem ująć mojej opinii o J. w zgrabne słowa, jak sobie pomyślę co by tu napisać to mam mętlik


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#23 2011-04-19 16:16:21

 BuryMe

Żółtodziób

11528111
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2011-03-29
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Kajge napisał:

BuryMe napisał:

Killer_Queen napisał:


Kajge, zgadzam się w pełni. Tej kwestii lepiej bym nie ujęła.

Po części zgadzam się z tym, ale jak tu wcześniej Killer napisała, że być może Jared jest już zmęczony tym, że cały czas ma być idealny i miły dla wszystkich to mimo iż powszechnie wiadomo, że nikt nie jest idealny ja wierze, że jednak on jest i zdania nie zmienie. Jared jest moim życiem tak samo jak i cały zespół 30 Seconds To Mars.

Nikt nie każe mu być idealnym i miłym cały czas. I fajnie że w to wierzysz ale sorry, on taki nie jest.
Mimo że kocham ich również, choć Jared nie jest całym moim życiem, odrobina uśmiechu i kilka miłych słów mógłby z siebie wykrztusić. Idąc na spotkanie z zespołem gdzie płaci się spore pieniądze oczekuje się choć udawanego skrzywienia ust a nie totalnej olewki. I wyrzucenia za drzwi po pięciu minutach. Na lotnisku czy pod hotelem gdzie otaczają go tłumy rozhisteryzowanych fanek nie dając mu przejść rozumiem brak humoru. Po kilku godzinach lotu człowiek marzy o odpoczynku. Tu nie mam zastrzeżeń że się nieraz wkurwia. Ale są momenty że mógłby wykazać jakiekolwiek zainteresowanie. Nie mówie że zawsze taki jest ale niestety zdarza mu się to całkiem często.

A możesz mi np pokazać jakiś filmik lub coś w tym rodzaju gdzie Jared właśnie jest chamski, niemiły itp? Nie że Ci nie wierze, ale po prostu jakoś do tej pory takiej opinii o nim nie słyszałam i jestem ciekawa.

Offline

 

#24 2011-04-19 16:24:12

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Przekonałam się na własnej skórze na meet&greet


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#25 2011-04-19 16:36:08

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

ja nie wiem, w końcu on też jest tylko człowiekiem, mógł mieć zły dzień i chyba nie należy po samym meet&greet oceniać, że jest chamem. ale rozumiem, że byłaś rozczarowana Kajge bo nie często zdarza się taka okazja żeby go poznać i mógłby się wysilić dla tych ludzi, którzy naprawdę liczą na takie spotkanie i wydają na nie kupę kasy


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#26 2011-04-19 16:44:44

 Kajge

AshesOfAnotherLife

8699092
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 4514
Punktów :   11 
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

A czy ja napisałam że jest chamski?
Stwierdziłam tylko że kiedyś miał zupełnie inne podejście do fanów. Teraz czasem traktuje ich jak zło konieczne.
I tak mógł mieć gorszy dzień, zgadzam się z tym zupełnie ale mimo wszystko cień uśmiechu by się przydał.


http://i1027.photobucket.com/albums/y332/Kasia_Fabrykiewicz/Beznazwy.jpg


_______________________________________________________________

Sometimes you want to buy a fucking island and disappear.

Offline

 

#27 2011-04-19 17:10:37

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

w sumie nie napisałaś
taa a dla J. po tylu latach fani to już chleb powszedni... tylko, że to głównie oni są wyznacznikiem sukcesu zespołu. a ten cień uśmiechu dla niektórych naprawdę wiele znaczy.


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#28 2011-04-19 23:04:05

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

A mi się wydaje że ten jego brak humoru to najzwyczajniejsze w świecie zmęczenie tym wszystkim. On jest tylko człowiekiem i każdy ma swój limit. Ja i tak podziwiam całą ich trójkę że tak dzielnie się trzymają przy naprawdę długiej trasie koncertowej. A J. na dodatek w przerwie między trasami albo komponował i nagrywał albo grywał w filmach. Ja bym na jego miejscu przystopowała trochę. A jak odzyska siły może dalej być sobą za co tak go kochamy


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

#29 2011-04-19 23:16:25

 justimagination

Beautiful Disaster

7413118
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 5928
Punktów :   
WWW

Re: Nasze opinie o Jaredzie

i niech to będzie moja opinia : owszem kocham go - za całokształt. a, że jego wad nie będzie mi dane doświadczyć na własnej skórze to wszystkie je akceptuję


'dreaming dreams no mortal ever dared to dream before...'

Offline

 

#30 2011-04-19 23:44:02

Videlchan

Leto's Bitch #2

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 10924
Punktów :   

Re: Nasze opinie o Jaredzie

Justi czyli że tak jak ja kochasz go ze wszystkimi jego dziurami i niedoskonałościami??


http://24.media.tumblr.com/08390f413c4d3c7d1ad18b7a7f385cc1/tumblr_mr23urYWUR1qbb8vyo2_250.gif

      ふかのうの ものは ない でも  待てば、海路の日和あり      ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora